Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Falešné obvinění ze znásilnění

27. 11. 2016 v 22:17Off-line Anonym
Stalo se mi, že jsem na stužkovacím večírku vypil dvě sklenky červeného. Z legrace jsem spolužákovi "Vousáč" řekl, ať mi zabrání si koupit třetí, protože se mi začíná líbit. Špatně si to vyložil a odsedl si ode mě pryč. Jelikož se "Vousáč" začal bavit se spolužákem "Brýlatým", se kterým ze třídy vycházím nejlépe, tak jsem se přidal do debaty a snažil se mu vysvětlit, že to byl jen vtip. Celkově proběhlo ještě nějaké přesedávání, takže jsme nakonec u stolu seděli my tři a další tři spolužačky. Když "Brýlatý" odešel, tak jsem si chtěl povídat s ním, protože s těma holkama moc dobře nevycházím. Když si "Vousáč" šel ještě pro jedno pivo, chtěl jsem si jít pro další kofolu (po těch dvou sklenicích vína jsem už jen ten alkohol ředil kofolou), tak jsem se spolu s ním zvedl od stolu ale jedna ze spolužaček na mě zahučela tak, že to slyšeli všichni; "Dej mu pokoj, "Blonďáku", stejně všichni vědí, že ho chceš jen znásilnit."

Vím, že je šílenost, žádat o názor neznámé osoby, které mě neznají a s největší pravděpodobností mě ani nezahlédly, ale stejně to chci udělat. Snažím se pomáhat ostatním, být na ně milý a různě je podporovat, ale takovéhle nože do zad vážně bolí. Od dotyčné by to ani tolik nebolelo, kdyby se mě někdo zastal... ale nikdo to neudělal. Stalo se Vám taky, že od vás taky někdo obvinil z něčeho takového? Jak jste se s tím vyrovnali?

P.S.- z českého jazyka mám trojky, tak si mě za chyby prosím nedobírejte...
27. 11. 2016 v 22:29Off-line Johnny16  (26/186/80)
To bylo od ni hodne škaredý a nemistny, ikdyz jste tam byli opili...
Chapu, ze to boli, dej tomu čas :) Takovyhle lidi proste na svete taky jsou.
28. 11. 2016 v 00:39Off-line i8051  (53/184/97)
Na to, ze mas z CJ trojky, ma tvuj text hlavu a patu a je az na jednu carku bez chyby. To se o jinych rict neda :-) Nicmene k tematu ... kasli na to a znasilni ho .. a kdyz to praskne, rekni, ze si zacal on a pak ti za to napsal pochvalu treba na fb, jak to bylo dobry :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 11. 2016 v 02:50Off-line Falcoonek  (26/172/67)
Hele, mohlo to být horší :-D. Třeba mě kamarád po x pivech a y panácích překecal, abych zazpíval na karaoke písničku od nightwork - globální oteplování před všemi spolužáky a učiteli. No, fakt jsem rád, že mi to v tu chvíli bylo ukradený a teď na to vzpomínám jen v dobrým. :-) Takže to neřeš, jak psal jaromi buzeranta se stejně nikdo nezastane, protože by pak nebyli tolik in v očích ostatních, proto je jen na tobě , jak se s tím popereš. Já bych se zasmál a tím by to pro mě skončilo.
28. 11. 2016 v 06:27Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: podle toho, cos napsal, tě nikdo VE SKUTEČNOSTI ze znásilnění neobvinil, být tebou, nedramatizoval bych to.
28. 11. 2016 v 07:57Off-line pauxi  (49/178/79)
Myslím, že to byl pouze výkřik do tmy ožralé holky , spíš ji štve , jak jste jim na prd, radši by se v váma někde muchlovali a vy si vystačíte sami
28. 11. 2016 v 10:18Off-line trepc  (42/201/102)
Asi máš vážný problém, ten jejich fórek byl mnohem lepší, než ten tvůj.
28. 11. 2016 v 11:30Off-line igni  (36/192/130)
Tohle je v pohodě nijak bych to neřešil. ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload