Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dokázali ste se někdy seznámit bez seznamky?

02. 12. 2016 v 21:07Off-line Anonym
Seznámit s klukem samozřejmě, aby z toho něco bylo, myslím vztah nebo aspoň sex. Případně jak a kde. Mě se líbí spousta kluků, ale nepoznám na většině z nich, jestli by mohli mít něco s klukem.
02. 12. 2016 v 23:32Off-line vasek698  (25/-/-)
Jo, na Prague Pride :D Ne že by z čehokoliv cokoliv bylo.... ale zato jsem pár kluků určitě potkal. A vsadil bych se, že jich pár koukalo a možná i byli gayové :D :D :D
03. 12. 2016 v 00:21Off-line tajemnydavid  (32/184/115)
Jasně že jo a je to mnohem lepší než nějaká seznamka, poznáte se mnohem líp a víc si důvěřujete. Ale nerad bych u sebe rozebíral. :)
03. 12. 2016 v 17:33Off-line Anonym
Tajemnydavid: Jenže jak poznat že je na kluky? Samozřejmě že by to bylo nejlepší, ale jen v případě, kdyby bylo minimálně 50% kluků gayů. Takhle se člověk někde seznámí, ale víc jak kamrádství z toho většinou neni. A něco riskovat a zkoušet to na dotyčnýho asi neni moc dobrej nápad.
04. 12. 2016 v 03:08Off-line tajemnydavid  (32/184/115)
Pokud se ti líbí někteří kluci který už trochu znáš, tak je dobrý se nenápadně zeptat na různé otázky (nejlépe hned ne najednou ale postupně časem, třeba po dnech, týdnech). Každý to má ale jinak, musíš znát už trochu jejich chování, jak by se i na nějakou tvou otázku zatvářili, hlavně to nesmí být otázka typu kde to je hned poznat. Jsem se pak sám divil kolik sem pak zjistil na fb kolik kámošů je třeba gayů nebo bi. :D Nebylo jich vůbec málo. :P

Nejjednodušší to podle mě mají ti co mezi kámošema se tváří normálně ale umějí si udělat i srandu z toho že ze sebe předvedou i tzv. "buznu". Záleží taky na partě lidí, jestli je to vhodné před nimi dělat, aby jsi se třeba neztrapnil. Pak jim nedělá zas takový problém to říct. Ale musíš taky poznat jestli to myslí vážně nebo si z tebe dělají srandu.
Takový podobný případ je u mě, takže všichni si myslí že jsem na holky, i když to tak není. Ale jsou i jedinci co to o mě ví, ale tam jsem se rozhodl že jim řeknu pravdu.

Pokud ale chceš sbalit někoho koho vůbec neznáš, tak to už může být větší problém.

Je to prostě složité. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 12. 2016 v 05:14Off-line onlip  (61/180/84)
Ano. Bez seznamky. Téměř rok jsme žili s klukem, kterého jsem miloval.
04. 12. 2016 v 11:15Off-line igy  (38/173/81)
S přítelem jsme se potkali v gay sex klubu, seznámil nás kamarád :)
Nej kámoše jsem se potkal na zastávce autobusu, nicméně oslovil mě jenom protože znal můj profil na seznamce. Další přední kamarády jsem potkal v gay baru na srazu kožeňáků. :D Ale jo, pár lidí jsem potkal i na seznamce, jednoho super i tady ;)
04. 12. 2016 v 12:05Off-line WalterWhite  (29/172/61)
Bez seznamky to jde i snad nejlépe :D :D
04. 12. 2016 v 16:26Off-line Alkrin  (33/176/78)
Já mám problém seznámit se i na seznamce :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload