Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamiloval jsem se do kluka, kterého znám jen přes internet

04. 12. 2016 v 00:41Off-line Anonym
Chtěl bych tu shrnout moji situaci a následně bych rád viděl vaše názory a rady.
Mám kamaráda... znám ho asi 4 roky, ale jen přes internet(ale věřím, že neni falešný...).
2 roky jsem s nim hrál normálně hry a nevnímal jsem skoro nic, ale pak najednou jsem mu napsal, že jsem gay a zase nějak neřešil, ale pak se mě zeptal, jestli to myslim vážně, a já jakože jo... a nějak se k tomu nepřekláněl, ale napsal mi, že je bisexual "možná". pak jsem se do něj jako nějvětší b***c zamiloval a psal mu takový spam po celý pul rok, že mě i několikrát bloknul, ale zase odbloknul. pak jsem ho přemlouval, jestli by mi nedal pusu :D :D ale taky mi to nevyšlo... je to kvuli tomu, že jsme se asi zatim neviděli nebo já nevim. byli jsme spolu na skypu skoro furt...a několikrát jsem ho viděl na webce. má užasný hlas a má toho spoustu společného... jen ne orientaci :/ asi.
před měsícem jsem mu napsal, že by bylo fajn ho mít přidanýho ať vidim jak dopadne v budoucnu :D a bral to. :D ale dál mi napsal, že chce semnou hrát W3 a zase jsme chtěli hrát, ale nějak to nešlo, protože má wooden PC :D tak jsme hráli něco jiného... třeba wormax.io a hadi žejo... a já nwm zase mě dráždil s tim, že ho má velkého, ale vim, že má možná holku a zase jsem v pozici co když se do něj zase zakoukám a mě je blbý se ho ptát, jestli se nechce sejít, když si to zase může vyložit tak, že ho zase balim... já už si nevim rady. je toho víc, ale to podstatný asi už víte...
04. 12. 2016 v 00:50Off-line Anonym
(třeba, že tu pusu by mi dal, ale tajně nebo tky jsem se ho ptal, že proč mě nechce a prej je to kvuli tomu, že jsem kluk.)
04. 12. 2016 v 00:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme, a co bys řekl ty holce, kdyby tě chtěla? prcal bys s ní a líbal by ses s ní a chodil bys s ní jen proto že tě ona moooooc chce? no asi ne, že, :D tak proč by to měl dělat ty vole jeden nějakej heterák s tebou? :D mě se zdá, že se tady roztrh pytel s vymyšlenýma příběhama, je tady toho nějak moc v poslední době, redakce má možná nového pisálka :D
04. 12. 2016 v 00:58Off-line i8051  (53/184/97)
A pohadka s vanocni tematikou by nebyla? :-)
04. 12. 2016 v 10:42Off-line Anonym
Misto toho abyste mi poradili. Pisete, ze to neni skutecny... Tak co na tohle mam napsat...ani poradit mi neumite
04. 12. 2016 v 10:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Dobrý tak sorry, poradit s něčím takovým ti fakt nedokážu tak už sem rači nebudu psát, gl
04. 12. 2016 v 11:10Off-line Vlado2  (61/180/80)
Busstere, ale jemu poradit není možné! On chce slyšet neexistující návod „kterak přesvědčit heterosexuála, že je homosexuál“.
Pokud se pětiletý chlapeček zamiluje do prince od Sněhurky, lze to pochopit. V deseti letech už ne. A pokoušet se (zjevně na prahu dospělosti) udržovat virtuální „lásku“ s osobou, kterou v životě nespatřil zblízka?
Závada je očividně jinde!
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 12. 2016 v 11:21On-line Richard33  (44/185/80)
Vlado2: Virtuálně se zamilovat jde, pak ta představa osobně buď nepotvrdí nebo potvrdí :-)
04. 12. 2016 v 12:24Off-line johnj  (40/186/82)
Jestli jsem to dobře pochopil, ty provokuješ kámoše, který provokaci oplácí, zřejmě když má náladu (~ je nadržený). Tak si to užívej a nech ten vztah plynout. Buď se kámoš přehoupne a zkusí to s tebou, nebo zůstanete kámoši (a třeba občas společně pohoníte), ale to bude tak vše.
Co jiného chceš číst? Když z něho budeš "násilím" tahat nějaké intimnější akce, na které se nebude cítit, zase tě bude blokovat nebo tě odmítat.
04. 12. 2016 v 12:58Off-line Anonym
BussterX: chci vidět názory, ale ty píšeš, že to neni pravda. přesto já zrovna nemám zapotřebí tu dávat spam. chci pomoc, protože fakt nevim co dál.
Vlado2: návod by byl příliš lehký, kdyby nějaký existoval :D
Richard33: jenomže je to jednostranná láska asi... to právě nevim.
johnj: on provokuje mě. někdy mi řekne, že ho má v realitě velkýho a chlubí se, ale jakmile ho balim, tak je to špatně, protože mi pak píše, že neni na kluky, ale nějak vystrašeně... nevim jak to popsat. neznáme se v realitě a na webce jsme nikdy spolu nehonili. kdyby semnou honil, tak by podle mě už zvládl i to ostatní...teda podle toho co ho znám. násílím jsem mu to psal, ale ted nejsem, jenomže ted je tezky ho sbalit po tom, co jsem mu pul roku spamoval a vyznal mu lásku a pak se to nějak odehrálo a sraz nakonec nebyl, ale teď je to zase jiný... já už právě nevim a mám v hlavě sám ten zmatek
04. 12. 2016 v 13:45Off-line Anonym
Mulit: když je mi podle vás málo a příjde vám to tak primitivní, tak proč mi neporadíte?
04. 12. 2016 v 15:31Off-line Anonym
On skutečný je -.-
04. 12. 2016 v 15:36Off-line Anonym
Napiš reakci...a navíc mi admin přejmenuje název... :D tak pak se mám divit. název měl být: Jsem zamilovaný, ale nevim jak dál
04. 12. 2016 v 18:07Off-line igni  (36/192/130)
Jediné řešení je vidět se. Víc se poradit nedá. Může se stát, že si ani na živo nesednete. A věřím že ses zamiloval, jde to i po netu, ale až reálné setkání řekne, jestli to vlastně není jen kybernetické iluze ;)
04. 12. 2016 v 18:22Off-line Bruno.Vach  (37/180/70)
Zapomeň na něj, smaž ho zablokuj a najdi si skutečného kluka, tento tě brzdí v normálním seznámení s někým jiným co za to stojí. A nebo přemýšlej - mysli hlavou.
04. 12. 2016 v 19:37Off-line Anonym
Myslim, že už tak nějak vim co dělat.
dík za rady kluci
05. 12. 2016 v 13:00Off-line i8051  (53/184/97)
To, ze ti rika, jak ho ma velkyho a honi s tebou (mozna) pres net znamena, ze je to normalni kluk. Klidne i heterak. Nebo si myslis, ze se heteraci nechlubej, jak ho maj velkyho (krome toho, co maj za mobil, notas atd) a nehonej? Fakt jsi decko a nez zacnes po nekom jit, zamysli se, jestli to ma vyznam :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload