Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah

09. 12. 2016 v 22:16Off-line La.na.ce.zi  (28/-/-)
Přejí pěkný večer kluci.
Chtěl bych Vás poprosit o nějakou pomoct, poradu jak bych mohl pokracovat.
Mám takový mensi pochybnosti o svùj vztah, nevím jak pokracovat i nevím jestli to ma smysl, hledal jsem od 17 let nějaky vážný vztah a nedarilo se, jezdil jsem po ČR a hledal po seznamce, tak jsem kolikrat někam zajel a dal někde sraz, poucil jsem se tim ze cim jsem byl starsi a starsi tak jsem byl jen zneužívan, vsem slo jen o sex a tdd. Tak jsem se na to vyprd. A dal jsem si od dych. ve 20 jsem porad brouzdil po seznamce a dal si sraz s klukem kousek odeme, tak jsme si dali srz vse probehlo v pohode a casem se do me zamiloval, ( jsme od sebe 13 let ) tak jsem stim souhlasil a jsme spolu rok a půl. Ja rad ze nejsem sam hodne spokojený, ale mezi tim rokem a půl porad pocituji ze to neni ono, kazdy je upne jiny kazdy ma sve konicky zajmy, on si zije svuj zivot a ja svuj. Ale furt nejsem spokojeny, nevim no myslim si ze jsem ten vztah nemel ani zacinat, p***el je moc hodny pratelsky proste v poho, ale vadi mi hodne veci ktere jsem mu ani nerek a myslim si ze ani name cenu, protoze jsme par veci resili a nic se nespravilo, je to proste kamaradsky typ a zije jen kamaradama a ja si pripadam jako ten posledni, svoji orientaci taji ani ne tak taji ale neceho se boji, ani spolubydleni nejak neresi pripada mi to jak kdyby mu to bylo jedno a zije jen tim svojim co doposud zije, a nevidim vubec s nim zadnou budoucnost do predu :/ tak nejak se trapim uz od te doby co jsem zacal hledat nebo mi to tak prijde, je toho spoustu ale nechci se nejak rozepisovat je to na dlouhe povidani :/ tak uvidim na vase nazory pokud se mi tu nekdo na muj clanek odpovi, budu jen rad a tesim za brzke odpovědi.
09. 12. 2016 v 22:34Off-line comrade  (39/195/102)
A co teda děláte spolu, jenom š**áte?
09. 12. 2016 v 22:42Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
09. 12. 2016 v 22:43Off-line La.na.ce.zi  (28/-/-)
No sex mezi nami samozdřejmě je, jsme spolu kazdou chvili kdy je to mozne, ale nikdy jsme ani spolu nemluvili tak jako se bavim z rodinou , prave se bojim a cekam toho okamziku kdy bude konec :/
09. 12. 2016 v 22:44Off-line La.na.ce.zi  (28/-/-)
A co mi pomuze kdyz snim budu m***t, a budoucnost si nechat propast :/
09. 12. 2016 v 22:46Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
09. 12. 2016 v 23:36Off-line comrade  (39/195/102)
Tak asi rodina nejste. Jenom známí.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload