Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nie som schopný zamilovať sa do gaya

10. 12. 2016 v 10:46Off-line Anonym
Zdravím, neviem, či je to problém, ale nie som schopný zamilovať sa do gaya. Ak sa mi podarí zamilovať sa, tak do heteráka. Na gayovi si rýchlo všimnem veci, ktoré mi prekážajú a niekedy mám problém zostať kamarátom. Zvykol som si na to, že nie som s nikým, ale občas chýba nejaká spriaznená duša. Sexuálne úlety nie sú pre mňa. Už nie som dieťa, aby som sa chcel hrať a používať iných, nie som závislák, ktorý sa nevie ovládať, ani zúfalec. Mám problém nájsť gaya, ktorý by bol silná a vzácna osobnosť - aspoň teda na to kamarátstvo, keďže na vzťahy s gaymi nie som. Na gayoch mi chýba mužskosť a ochota budovať priateľstvá bez narážok a sexu. Rád by som mal pocit, že som s mužom, nie so slabým odvarom ženy, ktorá sa nevie správať, nevie, čo chce a myslí povrchne a len na seba. O vonkajších prejavoch ženskosti ani nehovorím, skôr o vnútornom dívaní sa na seba a svet okolo, ktoré má od chlapa ďaleko.
10. 12. 2016 v 12:35Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 12. 2016 v 14:20Off-line onlip  (61/180/84)
Nejsem tak skeptický, i když už 4 roky jsem bez vztahu, resp. mám tři akontaktní kamarády, buď hetero, nebo v gay páru.
Slovensko mám abnormálně rád, můžeš napsat. Pravidelně tam jezdím učit na FF UK, nebo na konference ÚJSLŠ.
10. 12. 2016 v 14:47Off-line igni  (36/192/130)
Je plno gayů, u kterých nepoznáš že jsou gay dokud ti to neřeknou. Já sám mezi sebou a heterákem vidím jen rozdíl v tom, že mi smrdí ryby. ;)
10. 12. 2016 v 14:49Off-line igni  (36/192/130)
Prostě si najdi pořádného chlapa a ne buzničku. Krom toho, i na heterákovi by sis začal všímat věcí, co ti vadí. Jenomže k tomu nedojde, tak je máš zidealizovaný.
10. 12. 2016 v 15:25Off-line comrade  (39/195/102)
Jaromi: a proto ses svlékl ....
10. 12. 2016 v 21:10Off-line comrade  (39/195/102)
Furt si svlečen ... ;)
11. 12. 2016 v 11:35Off-line comrade  (39/195/102)
Jaromi: To nevadí, všecí ví, že na tebe mají myslet tím dole. :))
12. 12. 2016 v 21:09Off-line Silva  (25/174/58)
Uplne stejnej problem. Jeste ze mam 3k hodin na CS a totalne vychlastany jatra. To mi zatim docela vyhovuje. xD
19. 12. 2016 v 20:12Off-line Betonica  (39/191/93)
Ano, je pravda, ze podobnou zkusenost mam take. Vetsina gay "kamaradu" me driv ci pozdeji chtela dostat do postele. O to vic oprasuju a vazim si tech, kteri maji radi me jako cloveka a ne jako kus masa.

Potkavani, poznavani a casty zklamani se v lidech je narocny a cloveka to zene kamsi do skepse, to znam. Je ale potreba nehazet vsechny do jednoho pytle. Nedavno me necekane mile prekvapil jeden gay, kteryho znam kratce. Na prvni pohled jsem se zdesil, co je to za ruzovou vlnku teplou. A hle! Vyklubal se z neho moc milej spolecnik, se kterym si velice rozumim, aniz bych mel sebemensi pochybnosti o jeho umyslech.

Nekdy je fakt potreba zatnout zuby a protridit lidi kolem sebe. Aspon tak zustanou ti opravdu duleziti lide, kterym chces venovat svuj cas a pozornost. Jsem ji jistej, ze ti cestu zkrizi nekdo, o kom nebudes ani tusit, jak skvelej je! Jen se do te doby nesmis uzav*** do sebe a zatrpknout.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload