Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hodíme se k sobě s přítelem?

12. 12. 2016 v 09:57Off-line Anonym
No sme spolu 8 měsícu a mám ano miluji ho ale už fakt nevim on je že už měl kluka a ja ne a von hulí chodí na priváty pařby a tak a já ne prostě sem hodnej romatika pařby hulení chlastaní ne tet si řiká si vadnej ale třeba my nemapiše sms ani jaky si měl den nebo miluji tě nebo my nic žádné překlapení a mě to moc mrzí :( a třeba sme byl v čera v kině ja on a kamoška a šli sme se projit po kině ven a on hnet že sme byli na pařbě a nhet ji vykladal že sem tam usnul že my blo zle ož po 3 zeených a kole z vodokou a co pak za to mužu a nebo že sem se poblil hnet po brku a všem to řiká ale mě to hrozně mrzí :( a ne bo v sexu on je pasiv a ja aktiv a on chce ak si nim hraju jak chci ak třeba kdy my dělá oralní sex tak ho chtnu za hlavu tak ak si přirážím jak chci nebo ak si ho chytnu a opíchám jak chci ale ja to prostě nemumí dělat čověku lterého miluji ale sem manager mcdonadu a tam lidi buzerovat umim ale jeho ne co mám dělat poradtě mi moc prosím :(
12. 12. 2016 v 12:23Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl to se neda ani precist, dost ho chapu, ze se pro komunikaci s tebou musi zhulit :-) a manazer mcd? to muzou delat nesvepravny deti? no potes koste, po tobe bych chtel cist nejakej report :-)
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 12. 2016 v 15:05Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Přijde mi, jako by někdo ztopořeným penisem bušil do klávesnice a úplnou náhodou některá slova dávaj smysl.
12. 12. 2016 v 15:06Off-line i8051  (53/184/97)
Tohle vypada spis na hodne gumovyho ...
12. 12. 2016 v 15:07Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
To bych neřekl, podle kvality toho textu zrovna obíhala krev jiným orgánem, než je mozek. (:
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 12. 2016 v 18:27Off-line pauxi  (49/178/79)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
12. 12. 2016 v 20:26Off-line gargamel  (37/182/74)
:D podle mě se k sobě nehodíte je divný aby manažer chodíl s někým takovým :DDD
13. 12. 2016 v 13:01Off-line pauxi  (49/178/79)
To není pravda tyto řetězce takové lidi vyhledávají , mají možnost jedinkrát v životě něco dokázat tak jsou snaživí, je radost pod takovým šéfem dělat. Pamatuji si to z vojny když jsme se ptali velitelů družstev / základáků jako my / co dělají v civilním životě , tak to byl folklor. Ale tam to byl druhý nejdůležitější po pán minister her generál
19. 12. 2016 v 20:02Off-line Betonica  (39/191/93)
Pobavilo me slovo "hnet", to je vazne masox!

Co mas delat? Predne si to ujasni v sobe. Podle toho, co jsi napsal, tak delas veci, ktery delat nechces. A to je vzdycky zacatek konce. Proto je potreba, abys mel sam v sobe jasno. Evidentne te party, drogy a dalsi radovanky nebavi. Tak je nedelej. P***eli to rekni jasne a srozumitelne, nemusis byt nijak extra drsnej, staci to oznamit. Pak uvidis jeho reakci. Od partnera bych ocekaval, ze moje ne bude respektovat a svoli ke kompromisu. Pokud tak neucini, pak je to pro tebe jasny signal, ze s timto clovekem nemuzes pocitac pri zadne dalsi rozepri (a ty ve vztahu drive ci pozdeji prijdou).

Osobne bych chlapce hulice a zevlaka obesel obloukem.

P.S. Kolego manazere, dopiluj cestinu! To, co jsi napsal, je orpavdu hnus!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload