Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hráči na hudební nástroje?

23. 12. 2016 v 14:35Off-line pear  (103/-/-)
Dobrý den, hraji na klavír už 4 roky a chtěl bych poradit, jestli neznáte nějakou internetovou stránku, kde najdu noty pro hraní na klavír např. soundtracků z filmů zdarma? Nemůžu žádnou dobrou najít a když už najdu, tak nemá takový výběr písní, takže tam nenajdu tu co potřebuji a nebo ta písnička není kompletní. Například nemůžu nikde najít celou píseň ludovico einaudi una mattina z filmu Nedotknutelní, která se mi hrozně líbí. Děkuji
23. 12. 2016 v 14:47Off-line atrey1  (33/173/74)
Čau... tenhle problem mám taky vzdycky najdu jen kousek , a nebo nic a kdyz uz najdu tak je to placeny :\.... ono na klavír moc noty nejsou .....zato na kytaru je snad cokoliv :\ ... to je bohuzel pro nas co hrajem na klavír celkem naprd :D
23. 12. 2016 v 15:35Off-line Ted1  (23/-/-)
Stahuju tady orchestrální partitury, ale myslím že by tam měli mít noty i pro klavír http://www.free-scores.com/…et-music.php?…
23. 12. 2016 v 16:35Off-line vasek698  (25/-/-)
Hele noty jsou drahý. Na kytaru jsou samý ty dementní tabulatury a noty jsou taky placený.
Ale je hromada skladem, co jsou volně dostupný. Co psali ještě ´´ti pánové s parukama a tak,´´ jak by řekl Zappa, jsou zadarmo.
A pokud jde o nový věci, co nenajdeš jinak než za peníze, musíš použít ty dvě věci na hlavě... takový ty uši :D Ale je o samozřejmě pracný a chce to čas.
23. 12. 2016 v 16:41Off-line Haru  (26/-/-)
Taky mám ten problém, proto většinou hraju podle synthesie, je jen málo věcí, co jsem v tomhle nenašla :)
23. 12. 2016 v 16:42Off-line vasek698  (25/-/-)
Občas si zahraju nějaký noty z komunity programu pro psaní not.
https://musescore.org/cs
Ale zrovna když se tam teď zkouším dostat, stránka neodpovídá. Snad to je dočasný.
23. 12. 2016 v 19:52Off-line pear  (103/-/-)
Jaký máte názor na nějaké tutoriály, jak co zahrát, na youtube? Jsou podle vás dobré a dá se podle nich něco naučit, po případě jestli se podle nich učíte nějaké skladby?
23. 12. 2016 v 20:30Off-line Ted1  (23/-/-)
Většinou hraju podle sluchu, u těch tutoriálů musíš mít hodně trpělivosti, ale dá se s tím nějaké skladby naučit. Já jsem se třeba podle nich naučil The entertainer od Scotta Joplina a Harryho Pottera
23. 12. 2016 v 21:06Off-line vasek698  (25/-/-)
Já moc tutoriály nemusím. Člověk by se měl na nástroj učit tak nějak z větší šíře.
Ale zase když jsem se třeba naučil sólo k nějaký písničce od Black Sabbath, docela to pomohlo k celkovýmu rozvoji, protože se pak ukážou cesty, kterýma člověk do tý doby nechodil...
Ale zase mít každou písničku z videa, kde mi někdo říká jakej prst na jakej pražec a jak pro d***la... to fakt nemám rád.
Z toho důvodu to kombinuju a noty budu časem asi víc a víc preferovat, protože to je prostě ono. Víš noty, uzpůsobíš si to a je to přesný.
Do toho ta tabulatura je někdy taky fajn pomůcka ale samostatně ne. A lekce už vůbec.
A pokud jde o kompletní začínání na videích, tak to ani náhodou.
Já na to nemám rozhodně trpělivost a navíc video není učitel.
23. 12. 2016 v 21:14Off-line vasek698  (25/-/-)
A taky záleží na nástroji, já to na tý kytaře takhle kombinuju ale klavír jedině noty...
23. 12. 2016 v 21:15Off-line vasek698  (25/-/-)
Čímž nevyřazuju ucho ale tutoriály.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload