Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chodíte do sauny?

25. 12. 2016 v 12:41Off-line Anonym
Ahoj chodíte do sauny a kam? A sedíte tam nahý nebo zabalený v ručníku?
25. 12. 2016 v 13:02Off-line atrey1  (33/173/74)
Já jooo a nahej :p
25. 12. 2016 v 13:24Off-line i8051  (53/184/97)
Tak kam chodime, to ti muze bejt sumak, saun je po Praze stovky (nemyslim buznasauny pro mrduchtivy buzinky) a strejda gugl ti je najde v tvym okoli za 10 ms. A jak do sauny? Etika chovani a oblekani v saune je dana desitky let, tak si ji nastuduj treba opet na googlu :-) .. proste jsi zase jeden anonym bezkulickovy neschopny .. na to by se siknul uz latinskej odbornej nazev, aby to doktori meli snadnejsi zaradit mezi diagnozy .. :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
25. 12. 2016 v 14:53Off-line nadyk  (21/177/65)
Jo nahej
25. 12. 2016 v 18:42Off-line Nameless  (30/184/76)
I8051 ty vlastně něchceš odpovědět na žádnej dotaz na poradně, ale sereš se úplně do všeho. Co tě na tom vlastně baví ?
26. 12. 2016 v 02:16Off-line Nameless  (30/184/76)
To sem zase nechtěl vyvolat, aby na něj byl někdo zlej. Jen nechápu tu motivaci u člověka, který by s toho už měl mít rozum...
27. 12. 2016 v 01:12Off-line i8051  (53/184/97)
Chlapci, tak znova. K tematu, ktery ma nejakej rozumnej dotaz nebo problem tykajici se tohohle serveru a komunity nebo je nejak specifickej, se rad vyjadrim normalne, takovejch bylo dost. Ale irutujou me neschopny vejri, ktery misto toho, aby si k vyse uvedenemu tematu, navic napsanemu anonymne dvema jednoduchymi otazkami, nasli vse potrebne sami, tak radeji zalozi zde vlakno a cekaji pasivne na vyjadreni. Na netu je k saunovani hafo specialnich stranek s popisem saunovani, ***ualy, chovanim a doporucenimi/referencemi. Kdo o to ma zajem, samostatne si je najde, procte a pouzije. Zde se mozna jen dozvi detaily, kde se da v saune pr*at, ale o tom dotaz nebyl. Ikdyz kdo vi :-) Nicmeeene .. jak na vas koukam, jeden jako anonym a druhej s psima ouskama, nemate sanci to, co pisu, asi vubec pobrat a budete na tom podobne .. nehlede na neschopnost slusny neafektovany komunikace a vyhnuti se nadavkam :-) A ze si nekdo bere neco osobne? To je ale jeho problem plynouci z jeho chovani a pristupu k zivotu :-)
27. 12. 2016 v 07:20Off-line Cobr  (102/-/-)
Ano chodim, ako to bolo x krat napísané su tam nejake pravidlá,hlavne vo fískej,ručník na drevenu popdložku ,saje pot a nespalíš sa kontaktom s horucim drevom
27. 12. 2016 v 08:23On-line weave  (36/177/94)
Nevím si to představit, kdyby tam byli najaci kluci jak já tak to by mi stalo pero akorad takže se mi do sauny moc nechce popravdě, jelikož kámoši co chodí do sauny a zvou mě tak sou heteraci... :-D
Takže trapná situace je nasnadě.
27. 12. 2016 v 10:27Off-line Polomeda  (59/-/-)
Do horších saun si beru ručník, v lepších dostanu většinou zdarma prostěradlo. Do finské sauny se chodí zásadně bez plavek, ty jsou zakázané. Mokré by zvlhčily suchý vzduch a nebylo by to ani slušný vůči ostatním. Asi by tě vykázali. V sauně si sedneš na prostěradlo, důležité je dát si ho i pod nohy (v lepších saunách se dodržuje). Pokud se stydíš a zabalíš se částečně do toho prostěradla, nic ti nikdo neřekne. Ale častější je to u žen. Na nějaký vzrušení ale po chvíli stejně moc nemyslíš - pokud je sauna pořádně vyhřátá, po chvíli se potíš a myslíš jen na to, kdy se půjdeš ven zchladit.. :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload