Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vyhrožování

28. 12. 2016 v 20:43Off-line Anonym
Dobrý den,
ano píšu to anonymně a už vidím že pár uživatelů po mě půjde ale, chci zůstat v anonymitě nebo ten člověk co mě vyhrožuje si mě podá. Mě je 17 a mu je 19 a tento člověk mě vykládá že jsem ho někde pomluvil aniž by měl nějaké důkazy a teď mě vyhrožuje že to řekne mému otci že jsem gay a to bych byl odkázán na žití na ulici protože můj otec žije sám už 10 let a tak je pěkný homofob gaye by nejradši střílel hned jak by je uviděl. No a abych pokračoval jediný důkaz tedy má nějaký screenshot který není vůbec pravý. Co je další tak to rozkřikuje po obci kde bydlím že jsem gay a mě to dost vadí protože by se to mohl dozvědet můj otec protože se s každým zná v této obci. Bojím se že to dojde k němu. A tak tedy raďte co proti tomu borcovi mohu udělat za kroky aby mě nechal být zatím jsem si ho zde a na fb blokl ale myslím že půjde do extrémů a doopravdy to řekne otcovi a ten mě v ničem nevěří ten by spíš uvěřil zloději který by právě vykrádal nás dům a řekl mu že ho nevykrádá tak by mu doopravdy uveřil více než mě. Děkuji vám za normální odpovědi.
28. 12. 2016 v 20:58On-line pauxi  (46/178/79)
Asi ti nezbývá než se s tim ubožákem alespoň na oko skamarádit, blokem to jen zhoršíš
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
28. 12. 2016 v 20:58On-line rosju  (50/170/72)
Když je zde tak je taky gay, ne? Ten to tvymu fotrikovi říct nepude
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 12. 2016 v 21:00Off-line Pissfootmrdka  (23/180/79)
Já bych se to pokusil otci nějak šetrně říct, dřív než mu to řekne ten dotyčný nebo než se to dozví od někoho z okolí, to by pak bylo podle mého ještě horší :/
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2016 v 21:02Off-line Anonym
Ale sice je homofobní ale ten borec nemusí říct že je gay a nebo přes nějakou kamarádku kterou zde má
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2016 v 21:03Off-line RayOfTheLight  (22/180/65)
Pokud to chceš hodně tajit, tak si najdi holku :D a ukazuj se sní na veřejnosti, proti tomu nemůže nic udělat. Pokud ti něco udělá nebo ti posílá vyhrůžné sms, zprávy atd.. tak to nahlas na policii.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
28. 12. 2016 v 21:03On-line rosju  (50/170/72)
Taky můžeš říct otci, že dotyčný obtěžuje všechny kluky v okolí a teď si vybral tebe
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 12. 2016 v 21:23Off-line colombo  (100/192/90)
Anonyme, to ten člověk udělá stejně, protože tě pozná podle toho, cos napsal :)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2016 v 22:19Off-line GTR27  (21/182/81)
No naseres ho tím ze ho budeš ignorovat a bude ti to fuk a oba jste na stejné lodi ne taky na něj praskni že má gay seznam ku
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2016 v 22:39Off-line i8051  (50/184/97)
Jak pise colombo, rukopis nezapres (je desnej), takze te stejne tady pozna a jeste jsi mu tak dal dalsi strelivo :-) nicmene k dotazu .. spoleham, ze jsi kluk, takze mas asi koule a kluci s koulema dovedou svoje problemy resit jako kluci (navic v 17ti) a ne se vyfnukavat na poradne. Zatim jsi udelal vsechno spatne (nekomunikujes s nim, blokujes ho). Pokud to je tak vazny a mas pro to relevantni dukazy, podej trestni oznameni. Pokud se na to necejtis, vysvetli otci problem a muzes i trosku zalhat. Taky je otazka, jak to realne opravdu bylo a kolik je tam poupraveny reality :-) .. Nicmene ale obecne schovavanim se a fnukanim v zivote nikdy NIC nevyresis, zacni neco delat :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2016 v 22:45Off-line tropikboy  (35/178/68)
To bude mít policie zase radost... z těch informací které napsal nevyplývá že by jednoznačně šlo o trestný čin.. připadá mi to jen na přestupek proti občanskému soužití (§49/1c), ale jak uvádím, není dostatek údajů
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2016 v 23:11Off-line Horac  (22/185/73)
Jestli chceš, napiš mi do zprávy, zkusím jít trochu do hloubky.
28. 12. 2016 v 23:24Off-line MopMop  (24/176/68)
Tak aby tady všichni měli klid na duši a mohli jít s klidem spát,za prvé je hezké,že se tady hoch snaží najít pomoct ale bohužel by se nic takového nedělo,kdyby jednoduše to on nepřeháněl.Můžu říct,že si to celkem přikrášlil ale to mu nikdo nevyčítá,kdo to nedělá...Jen tu neřekl vůbec pravdu.

Nešlo tam o "pomluvu" jak o to,že jednoduše je tenhle hoch mnou posedlý ,už minimálně rok a furt ho to nepřešlo... Začalo to pouhým,že mi napsal a samozřejmě jsem mu odepsal ale po té to pokračovalo neustálým psaním a psaním na facebooku ( který mu dal jeho kamarád, dřív můj spolužák) .. i když jsem si ho bloknul ,tak i tak si založil nový facebook a stejně pokračoval dál,nechal bych to být dokud by to nebylo tak otravné,že každý měsíc vám docházeli nové a nové zprávy,dokončil to tím,že i přes to,že jsem se mu snažil rozmlouvat ať už to vzdá a nepíše mi nebo si mě vůbec nevšímá tak v tom pokračoval,největší perlička je to,že pokaždé když jezdíme autobusem ( bohužel stejným) tak si hoch sedl na sedadlo za mě a sledoval mezírkou s kým si píšu, co píšu a co zrovna na mobilu dělám... do toho když mi napsal " ty máš data?" a já mu odepsal " ne,jsem sociálně slabý " tak mi odepíše " jo to jsi děláš to za prachy". - a nesl takovou " milou věc" dále...
Po té to pokračovalo tím,že mi pokaždé napsal,že je dobře,že ho nevídám vysedat z autobusu apod... ale to už jsou detaily,zajímalo by mě, komu by bylo příjemné mít takového "osobního" stalkera ,který nepřestane po všem co se snažíte... holt to nejde jinak,než prostě zakročit aji "hnusnějším " způsobem, pokud by s tím dál nepřestal.... ..ale po celém ROCE a něco a furt to nevzdal, příjde vám to normální ? ... Udělejte si každý vlastní názor,neberu to nikomu.. ale on ze sebe udělal neskutečnou chudinku a nevidí to,jak je nepříjemné to,že ROK sledujete furt všude osobu a špiníte ji,do toho jen kvůli tomu,že jste si s ní nechtěli udělat "selfie" nebo s ní chodit... Tečka.

A jen k tomu vyjádření otcovi : Kdyby už se vzpamatoval,tak to tam ani zajít nemusí.. "smůůůůůla" --> jeho oblíbená slova pro ostatní kteří se nemají snažit, i když on dělá to stejné a v horším provedení...

Pokud si z vás někdo myslí, že ho stačí zmlátit nebo tak,tak mi věřte,že ne ... tohle je jediné co si zapamatuje a uvědomí si to všechno.
Přeju pěkný zbytek večera.

PS.Netrhá mi to žíly nebo srdce, jednoduše to ale není ani trošku přijemné po takové době. Mám svůj život a nechci aby se mi do něho neustále někdo vnucoval nebo po případě zasahoval tímhle způsobem.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 12. 2016 v 23:31Off-line i8051  (50/184/97)
Sak jsem rikal, ze to bylo urcite jinak :-) a podle stylu psani bylo jasny, ze je kluk jedna trosku emocionalne i jinak nevyspelej :-) tak si to vyrikejte v klidu a je po problemu .. :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 12. 2016 v 23:33Off-line MopMop  (24/176/68)
Tady si není už bohužel co vyříkávat... :) jde čistě jen o to,že se uvidí jak si to vyřeší on v sobě... a jak se podle toho zařídí,když toho nechá,problém vyřešen.
28. 12. 2016 v 23:51Off-line wetskinkorb  (22/185/80)
Ty picooo. Tezky drama tohle, chtelo by to reakci od cervenky.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2016 v 08:10Off-line Anonym
MopMop Dobrý den mohl bych se zeptat kde je napsáno že se jedná o vás? :) Toto téma se vás vůbec netýká.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2016 v 10:34On-line pauxi  (46/178/79)
Anonyme myslím, že jsi v hajzlu a pravda vyšla na jevo vlastně jsi sráč, i když anonymní
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2016 v 11:33Off-line Anonym
Problém je že uživatele MopMop se to netýká :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2016 v 11:48Off-line MopMop  (24/176/68)
Ach bože,kdyby se mě to netýkalo,tak tu přece nebudu psát něco takového a osobního... Já už fakt nemám slov :D
29. 12. 2016 v 11:56Off-line Anonym
Možná se ti stalo něco podobného ale problém je že já autobusem nejezdím takže jsem tě nemohl jak jsi ty řekl sledovat
29. 12. 2016 v 12:02Off-line MopMop  (24/176/68)
Mně se ale nemohlo stát vůbec nic podobného,TY jsi tu popsal situaci která je samozřejmě na mě,"kdo by to čekal".. tak se mi tu nesnaž a ani ostatním nalhávat něco...
A napsat,že nejezdíš autobusem tak jsi mě nemohl sledovat? :D :D ... Tak to je to poslední o co tam v tom celém jde,NECHÁPU.....
Snaž se příště aspoň víc,když chceš z někoho udělat pi*u.
Moje poslední vyjádření k tomu.
29. 12. 2016 v 12:07Off-line pv_boy  (25/185/70)
Milý anonyme, raději si tu smaž profil a věnuj se studiu českého jazyka místo stalkování a obtěžování!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2016 v 12:41On-line pauxi  (46/178/79)
Problém je v tom , že ty jsi anonym a protistrana se brání ze svého profilu , kdo z Vás asi vypadá věrohodněji co myslíš ? Někdy je dobré občas použít mozek
29. 12. 2016 v 12:45Off-line Anonym
Není to problém když že to toho člověka netýká.
29. 12. 2016 v 12:54Off-line tropikboy  (35/178/68)
Mopmop - když anonym říká že se ho to netýká, řekneš nám jméno a příjmení toho kluka, který tě sleduje?
29. 12. 2016 v 13:18Off-line MopMop  (24/176/68)
Mně to problém nedělá,já vám tu klidně napíšu jeho profil zde a i na fb,když se ho to netýká a je chudinka.
29. 12. 2016 v 13:19Off-line tropikboy  (35/178/68)
Napiš jméno toho kdo tě sleduje, anonyma se to nijak netýká
29. 12. 2016 v 13:23Off-line Anonym
Já říkám že uživatele MopMop se to netýká a neříkal jsi náhodou že se nebudeš vyjadřovat?
29. 12. 2016 v 14:10Off-line MopMop  (24/176/68)
Anonym ( Dik :DDD ) Napsal jsem,že se už nebudu vyjadřovat.. ale ty mě dostáváš každým dalším komentářem,jinak co ti vadí na tom,když to tu napíšu? Však mě se to přece netýká.. :o A jak vidím tak ani tebe ( když tě tu napíšu) .. :( :D
29. 12. 2016 v 14:31Off-line colombo  (100/192/90)
No to je fakt úroveň když si tady dva vyřizují účty veřejně prostřednictvím nakluky.cz. Jste pašáci. Až se budete prát, bacha na nehtíky :)
29. 12. 2016 v 14:49Off-line MopMop  (24/176/68)
Colombo - Hah,kdo to chtěl řešit přes nějakou " poradnu" zde? :D Já to určitě nebyl,já to jen vše uvedl na pravou míru,když už to tady zašlo. :) Myslím si,že tady tenhle komentář jsi si mohl úplně odpustit..protože je z cesty. =)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2016 v 15:50Off-line tropikboy  (35/178/68)
MopMop
...Mně to problém nedělá,já vám tu klidně napíšu jeho profil zde a i na fb

tak to neokecávej a napiš ho sem
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
29. 12. 2016 v 16:38On-line rosju  (50/170/72)
Každopádně anonyma nebude nikdo nikdy brát duveryhodne
29. 12. 2016 v 16:39Off-line tropikboy  (35/178/68)
Ano him - pokud ho někdo obtěžuje, tak proč by se jako poškozený s tím měl tajit?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2016 v 17:09Off-line MopMop  (24/176/68)
Tropikboy - Co vám to pomůže když vám to tu napíšu? Zase to nechci takhle "rozšiřovat" přece tam jde jen o to, aby toho nechal,né abych do toho tahal další hromadu lidí ( nic ve zlém) ...ale profil zde jeho je : nick2000 - to nikomu nijak neubliží ( není to nic osobního ) .. anonymně zůstane furt..díky tomu,že si zde i smazal fotky...dokonce věk, kraj, a vše co zde měl.. takže asi tak.
29. 12. 2016 v 17:13Off-line tropikboy  (35/178/68)
Nám to nepomůže, ale budeš mít od něj pokoj :)
většina otrapů přestane když poškozený zveřejní že ho dotyčný obtěžuje

na tvym místě bych se nebál sem napsat trochu bližší údaje než nick na téhle seznamce
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2016 v 19:39Off-line darkclone  (21/-/-)
Je vtipný to číst.. hlavně pře člověk pak vidí kdo je jaký. Kdo dokáže řešit věci s chladnou hlavou a kdo jediný co chce je se poprat či někoho zničit.

To že je to anonymně chápu, kolik žen je týráno a kolik dětí znásilňováno a kolik z nich mají odvahu to říct? Kdyby mohly anonymně by to pro ně bylo lehčí, ale nikdo by jim tak asi doopravdy nedokázal pomoct.

Jo.. ten příběh asi je přikrášlen, ale co není? Vždyť i jen když jdem nakupovat a prodavačka se zrovna moc netváří taky pak vyprávíme jak se na nás dívala jakoby nás chtěla sežrat. Ale pokud protistrana (jestli je to skutečně ta správná protistrana) říká že ta osoba totiž si za to může sama tak ať.. ale měl ho ignorovat celou dobu i teď, a pokud jak říká to nešlo měl to nahlásit na policii pře co vím tak stalkerství je protizákonné a ti by to někdy (hodně v budoucnu) vyřešili. Tím že by sdílel údaje o protistraně by nepomoh nikomu, ani sobě.
Má li doopravdy důkazy tak ať si je střeží a ať ho doopravdy ignoruje a nebo ať to řeší pořádně a ne tím že hledá a kouká co dělá ta údajně poškozená osoba. Přeci kdybych někoho ignoroval tak nehledám na netu kde co psal. A když už jste borci, tak si rozbijte držku a hotovo. Tím mu dáš ale další záminku tě obtěžovat. "Když dva se perou, třetí se směje." Nenapadlo vás že osoba co se vyskytovala v době kdy to bylo na obou stranách že v tom může být víc zapletena jak si myslíte? Nebylo by to poprvé co by ta osoba takto někoho zničila. Lidi co ho znali to ví sami dobře (asi většina neví o co go ale ti co maj tak to ví). Ale i tak, pokud je on stalker měl jsi to řešit jinde a dřív či vůbec

Pro ty co chtěj jenom ničit a jeho údaje a škodit: Normálně kopete do ležícího? I kdyby si začal. Kopete do něj když leží?

A pro toho co mu vadí pravopis: Tak to nečti když se ti to nelíbí. A nebo ještě lépe. Až ti zhoří dům či popelnice (nwm kde bydlíš) tak taky budeš mluvit spisovně a vůbec nepadne ani jedno nespisovné?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
29. 12. 2016 v 21:05On-line JeyDee  (20/178/65)
Nevím jestli to tady už někdo psal, nechce se mi číst ty romány.. Ale tak jestli ti bude za chvíli 18 tak to vydržet a podat trestní oznámení za pomluvu a vyhrožování (důkazy např. screeny).. kdyby jsi to řešil přes policii teď tak v tom bude i tvůj zákonný zástupce (zřejmě tvůj otec).. nebo pak jít na něj trošku z jiné stránky.. Musíš trošku uvažovat, být o krok před ním a sledovat jeho chování.. Dělat že ti to je jedno, ignorovat ho a smířit se s tím, že to o tobě vědí.. ale než se to dozví od někoho jiného, je lepší to říct sám.. třeba na to bude reagovat uplně jinak, nikdy nevíš.. a myslím si, že postupem času by mu došlo, že je to blbost být vůči tobě hnusný, jen kvůli tomu, že jsi gay.. nesmíš se bát prostě.. já už mám coming out za sebou, takže bych se tomu p******tovi vysmál do ksichtu a nevšímal si to, pokud by to pokračovalo tak policajti.. a hned by byl v klidu :D a nestresuj..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload