Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamilován

29. 04. 2013 v 20:49Off-line Anonym
Ahoj:) já nevím chtěl bych se svěřit, ale nevím komu....tak se svěřím tady...
Jsem bezhlavě zamilovanej do jednoho kluka co je moc fajn, je na mě hodnej, milej a prostě krásnej takovej vysvěnej..původně jsme spolu byli jako, že bychom spolu chodili...jenže to se nějak nepovedlo...ztratil jsem ho, každej den jsem si to vyčítal a vyčítám si to do dneška ikdyž je to už pár měsíců..já ho strašně miluju..chyba je v tom, že on mě ne..prý srdci neporučí..co si budeme povídat já vím, že nejsem nějak extra krásnej, ale on..pro něj bych se změnil hned..jak by chtěl. Udělal bych pro něho cokoliv...jenže on o to asi nestojí..chtěl bych se toho zbavit když vím, že šťastnej být nemůžu..ale nevím jak..nechci na něho úplně zapomenout...jen chci přestat ho milovat.. Pokaždý když jsem si s ním psal tak mě to strašně bolelo, že si píšu s klukem, kterýho miluju..ale říkat mu to nemůžu..ale chci, aby byl šťastnej ikdyž je to ta pro mě nejhorší varianta, že se mnou to rozhodně nebude.Moje srdce bije jenom pro něj....od tý doby co jsem ho poznal..Teď po nějaké době..přijdu domů..a jsem na netu..koukám jestli tu je...bojím se mu napsat...nevím o čem s ním mám přesně mluvit když mu nemůžu říct to co jsem mu už sice jednou řekl...řekl, že chce, abychom byli zatím jen kamarádi...a pak za měsíc dva se uvidí....vím, že to řekl jenom, protože on je prostě takovej....nechce nikomu ublížit...je strašně hodnej...ale nechci mu říkat znova to co jsem mu už jednou řekl....nestojí nejspíš o to..
Prosím poradí mi někdo?
29. 04. 2013 v 21:15Off-line Sheppy  (28/184/75)
Tohle znám z vlastní zkušenosti .. zamilovanej do někoho kdo o to nestojínebo nejeví sebemenší zájem :) Bohužel z toho ti nikdo nepomůže a dokud si budeš stále dělat naděje tak to bude bolet stále a to mluvím z vlastní zkušenosti :) jako jediné východisko jsem našel přestat na danou osobu myslet a zaměřit se na něco jiného a nechat čas at to zahojí :) to je asi muj jedinej ověřenej způsob pookud někdo má lepší tak se rád přiučim :)
29. 04. 2013 v 22:08Off-line Peteron  (103/-/-)
Bohužel to tak někdy dopadá.. :// ale ten kluk je rád, když napíšeš.. jen k tobě prostě cítí jen přátelství:. :/ a ani nevíš jak moc by to chtěl změnit, protože jsi nádherný, inteligentní a i úžasný kluk.. jenže Ti nechce nalhávat to, že Tě miluje.. byl bys sice šťastný, ale žil bys ve lži.. a pak by to bolelo ještě víc než teď.. Ale nesmíš se bát mu napsat.. má Tě rád :) a váží si toho, že Tě zná..
30. 04. 2013 v 07:18Off-line Anonym
Děkuju,že si někdo našel čas a napsal :-)
Já nevím už teď mu musím připadat ubohej....protože jestli si tohle přečetl...a tuší kdo to sem napsal....tak by mi stejně nejspíš neodpověděl....asi jsem si to podělal ještě víc...
30. 04. 2013 v 09:04Off-line Spicy  (30/180/-)
Ale nepodělal :) A určite mu ubohej nepřipadáš :) napiš mi a něco ti poradím ;)
30. 04. 2013 v 13:05Off-line Peteron  (103/-/-)
Nepřipadáš :)) neboj.. fakt ;) jenže, jak chceš ovlivnit, aby Tě miloval, když se bojíš mu napsat? Napiš mu :)
30. 04. 2013 v 16:01Off-line Peteron  (103/-/-)
Dsiv: Jak pro koho.. třeba pro mě je to jedna z nejdůležitějších věcí.. a bez ní by můj život za nic nestál :) sice jí teď nemám.. a hledám.. ale chci jí :)
Život je lepší, když jsou na něj 2 ;))
30. 04. 2013 v 18:31Off-line Anonym
Jo to je pravda...:) ale něco taky bude na tom co píše dsiv..je k ničemu když jí ten druhej neopětuje...:) každopádně souhlasím víc s tím, že je to jedna z nedůležitějších věcí na světě ;)
30. 04. 2013 v 19:36Off-line forever.together  (27/180/85)
Kludne mu napíš no a uvidíš :)
30. 04. 2013 v 21:17Off-line Charles2300  (32/183/85)
Čéče mluvíš mě z duše! Ale jsi na tom pořád lépe než já, takže tě můžu potěšit, že může být i hůře :-)
Kurna mě mluvíš z duše, napiš please :-)
30. 04. 2013 v 22:53Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Co vytlouct klín klínem?! Mě by to pomohlo, ale furt nemůžu najít ten druhej klín :(
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload