Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Máte rádi Foot torture?

12. 01. 2017 v 11:01Off-line Anonym
Je tu někdo kdo je ujetej na foot torture? Lechtání chodidel, znehybnění a výprask přes nohy (bastinado), polévání voskem. Myslím, že o tom hodně lidí mluví ale bojí se to zkusit, stydí se za výprask pře nohy nebo nevím. Já jsem v tomto ohledu spíše dominantní, najde se tu potom subík?
12. 01. 2017 v 11:11Off-line igy  (38/173/81)
Hodně lidí mluví? A kdo jako? Čtu/slyším to teď prvně asi po pěti letech :D
A jo, lidi se bojí a právem - chodidla jsou hodně citlivá, rozhodně víc než zadek a záda, takže to fakt hodně bolí. A když si po výprasku nesedneš, dá se to nějak řešit, ale když nemůžeš po výprasku chodit, je to problém :D Navíc pokud nejsi foot fetišista, je to zcela neerotické místo a je z toho jen ta bolest, žádné vzrušení, ani pro většinu masochistů.
Jsem na všechny možné fetiše a bdsm, ale bastinado po mně za celých deset let mé bdsm činnosti nikdy nikdo nechtěl. Dělal jsem ho jen jednou na zkoušku a nic moc.
12. 01. 2017 v 12:31Off-line BussterX  (103/130/150)
O tom jsem četl poprvé jako kluk asi před čtyřiceti lety, v knížce Mahdí od Karla Maye... baštonáda byl běžný trest v zemích okolo Nilu, a prováděl se tak, že když byl někdo odsouzen ke stu ranám přes chodidla, dostal jen deset ran a nechalo se to hojit, dalších deset dostal do těch napůl zahojených ran, a tak furt dokola až do stovky, takže týpkovi každých několik dnů výprasken otvírali ty napůl zahojené rány .... bičem nebo tenkou rákoskou ... chuťovka... to bych chtěl zkusit, nějaký masochista který by do toho šel? anonyme poď mi dělat pokusnýho králíka pls
28. 04. 2019 v 22:54Off-line Snobjob  (20/-/-)
Lechtani chodidel ???? s pouty je to nejlepší a ještě lepší, kdyz ho to lechta a brání se ????????????
29. 04. 2019 v 22:23Off-line Riku  (63/176/110)
Svařim železnou španělskou botu. Na míru,nutno dodat nohu. Levně. Zaručena kvalita. Vyzkoušeno španělskou inkvizicí.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload