Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bokovka ve vztahu

13. 01. 2017 v 01:53Off-line Anonym
Zdravím,
nejdřív bych chtěl dodat, že bych byl rád, kdyby tato diskuse byla na úrovni. :) Jsem na začátku ve vztahu s přítelem, který ale teď odjíždí na pár měsíců na erasmus. Co se týká vztahu - je u nás založený na upřímnosti a důvěře. Nemáme problém otevřeně mluvit o našich pocitech, o sexu a podobně. Tudíž jsme si oba vědomi, že při tak dlouhé době bude docela náročné udržet svůj sexuální apetit pod uzdou. Otázka na vás je, pokud byste byli v této situaci, souhlasili byste s "bokovkami"? případně, jak byste tohle řešili? Nastavit pravidla? Pokud ano, jak pevná? Ne?... Proč?

Rád poslechnu názor dalších.

PS: jen bych dodal, že nesouhlasíme s pravidelným vyhledavaním "friends with bene" ve vztahu. Nadruhou stranu taky nepodporujeme tvrzení, že ve vztahu musíme mít pouze sex s partnerem (máme rádi sex a věříme, že být nevyhraněný v sexu naskýtá přinejmenším zajímavý a rozmanitý vztah. Pokud je vztah založený na pevných zakladech, věříme, že naopak to podpoří)
13. 01. 2017 v 05:36Off-line comrade  (39/195/102)
Ne, kup si nafukovacího.
13. 01. 2017 v 06:57Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, není vůbec důležité, jak bychom se zachovali v podobné situaci my, vy si to stejně zařídíte podle sebe. Navíc jen těžko ti může někdo napsat, jak by se zachoval když tu situaci nezažil.
13. 01. 2017 v 08:07Off-line radomir  (40/183/75)
Pokud se dva milují, nepřemýšlí o tom, jakmile jeho polovička vytáhne z paty republiky, komu ho strčí pod nos... V tom případě to zase tak silný vztah nebyl a není... Jako jsem psal jinde, můj přítel byl v rámci studia na studijní stáži a byl pryč rok, nicméně jsme byli ob den v kontaktu přes Skype a Hangouts a 2x jsem za ním přijel já, 2x on za mnou. Nepřemýšleli jsme o tom, komu dalšímu ho strčíme pod nos, když náš milý nemůže... Víc nemám co dodat... Snad to bylo, dle tvých měřítek, dostatečně na úrovni.

PS: pokud jste vyznavači "volného vztahu" berte s rezervou, co jsem napsal, buď ty nebo on si stejně někoho najdete, budete tak tedy, jak sám píšeš, takto utužovat váš vztah a "nás" se ptát nebudete:-D .
13. 01. 2017 v 08:44On-line i8051  (53/184/97)
No vy dva jste se hledali. Pichalo by to s kymkoli, ale hrajete si na vztah. Zase pak muzes argumentovat ".. jsme se tak prece ale dohodli, ne?" :-) a diskuse na urovni? Na urovni neni svym obsahem ani samotny dotaz, tak necekej nic extra :-)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 01. 2017 v 09:23Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Otázka je, kam jede na erasmus, pokud je to někde tady kousek (jakože máme na fakultě kolegy ze Slovenska, kteří jezdi na erasmus domů), tak není problém jednou za 14 dní sednout na vlak/letadlo a zajet se navštívit. Pokud je to někde dál, tak by bylo myslím víc fér ten vztah ukončit a pak se k němu zase vrátit, pokud o to bude oboustranný zájem.
Zkrátka, to co ste si vymysleli se mi jeví jako nejhůře udržitelný způsob, ze všech možných.
13. 01. 2017 v 13:09Off-line misanek007  (24/-/-)
Jako sorry, ale jestli dokazes na svyho LASKU cekat celej zivot, tak par tydnu nebo mesicu vydrzis honit.

jen MAS CHUT na bokovku a to, ze odjizdi se ti hodi, co?
13. 01. 2017 v 13:35Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Na naše rady stejně nedáš, půjdeš si z*****t jak ti vlastní pták velí. :d
13. 01. 2017 v 13:48Off-line igy  (38/173/81)
"nesouhlasíme s pravidelným vyhledavaním "friends with bene" ve vztahu"
"nepodporujeme tvrzení, že ve vztahu musíme mít pouze sex s partnerem"
... Z toho mi vyplývá, že už jste sice trochu zmatení, ale už dřív jste měli občasné bokovky, tak nechápu, proč to teď řešíte.
13. 01. 2017 v 15:46Off-line Anonym
Děkuji za zajimavý podněty. Nevím, odkud jste vzali že děláme "bokovky". Pouze jsem nadhodil otázku a zajímala mě, jaký mají názor ostatní. Je rozdíl o tom mluvit a konat. Reakce na některé odpovědi. Ne, neměli jsme žádné bokovky. To, že odjíždí mi nedává možnost si "z*****t" s Honzou od vedle a ani to tak neberu. Ano, bereme to jako vztah, neboť jako partnera beru osobu, ke které mám důvěru a vždy mě podrží (berte to klidně jako dvojsmysl) za každé situace. ;)

Možná sem asi špatně zformuloval otázku. Zkuste to tedy vzít takto. Čistě hypoteticky, právě teď jste ve vztahu s přítelem, kterého milujete a víte, že vám rozumí. Odjíždí na rok do zahraničí a jakožto student se k nemu dostanete až o prázdninách, kdy ho hodláte navštívit. Co vám příjde jako větší zlo. o, že bude trtkat za zády, nebo, že vám řekne, že už dlouho nehonil a chtěl by s nekým se pouze vyhonit.

Jsou to pouze nadhozené situace - bohužel jsou ale občas reálné. Proto mě zajímá, zda někdo v této situaci byl popřípadě, jak byste se snažili tento problém eliminovat. Odpověd typu, jsi ve vztahu a neměl bys š***t s jiným je milá (a já jakožto romantik by to byl ideální stav), ale berme to taky trochu s nadhledem a trochu skepticky. :)

PS: Žádná z postav není reálná a jsou to pouze fiktivní scénáře.
13. 01. 2017 v 15:50Off-line Anonym
Ano_nim: Zajimavý názor. Podle tvoji odpovědi teda usuzuji tudíž, že bys byl raději, kdyby ti to neříkal? :) V tomhle ohledu mám spíše opačný názor, že bych byl raději, kdyby mi to přítel řekl. Nemyslím si, že by se ve mě vzbudil soutěživý chtíč a snažil bych se skórovat, ale naopak bych spíše ocenil jeho upřímnost o tom mluvit a snažit se to nějak řešit. :) Ale díký za konstruktivní a osobní odpověd. :)
13. 01. 2017 v 16:11Off-line Anonym
Igy: Možná to tak vyznělo, za což se omlouvám. Chtěl jsem spíše naznačit, že co se týká sexu jsme v tomto otevření a jsme schopni o tom mluvit bez zábran. Bokovky jsem před vztahem, nepopírám, měl jednou a pro mě to bylo pouze, čistě kvůli sexu jako takovém. Nevyhledávám to a ani mě to nebere. :)
13. 01. 2017 v 16:21Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ten problém se dá eliminovat tak, že spolu budete "š***t" přes webku nebo telefon. Když musíte mít mermomocí sex, tak byste si vždycky měli dokázat najít způsob, jak ho mít spolu, i když ho spolu mít nemůžete. :-P
13. 01. 2017 v 16:36Off-line Anonym
Lukino_Luk : mame v planu. :)

ano_nim: osobne mi přijde ujetěší pokud - "A" a "B" žijí dva roky ve volném vztahu, "A" dělá v reklamce, "B" není důležitý. "B" přichází večer domů.

A: ahoj, tak jak ses měl?
B: p**u ani mi nemluv, sem ráno přišel pozdě a šéf mě děsně sjel. přitom ta k***a z obchodního chodí furt pozdě a nikdy jí nic neřekne. fakt nespravedlivý.
A: byl si v té restauraci jak jsme se o ní bavili?
B: ano, zašel jsem tam, klasika a pak zase do kanclu.
A: můj bff mi ale říkal, že jsi tam byl s někým, se kterým jsi se pak vykousl a viděl tě, jak jdete spolu na záchody.
B: No nekecej, to jsem nemohl být já.
A: no, pokud dokazes vysvětlit, proč teda viděl fotku tveho zadku na gridru.
B: fájn, fájn, lásko... to bylo ale jen jednou.
A: Aha, a proč si mu teda nabízel mému bff honku a poplácání na zadeček?

Co z těchto je více ujetý? Asi jsem uz zdeformovaný a nemám prostě rád, když někdo mě tahá za nos... jak v normálním životě a nebo ve vztahu. brát s rezervou prosím. :) :)

Dodatek: neplánujeme mít volný vztah. seznamky nepoužíváme a pokud ano, tak společně a spíše ke komunikaci a poznávání lidí (bez sexuálního podtextu, jak si může někdo hned myslet). :)
13. 01. 2017 v 16:48Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A co chceš teda slyšet? Beztak si to uděláte po svém, ať tady zazní cokoli, takže celá tahle debata je bezpředmětná. :-P
13. 01. 2017 v 16:52Off-line Anonym
Lukino_Luk: Poslechnout si názor dalších osob. Více hlav, více názorů. :) A ano, udělám si to pak po svém... takový sem, ale neznamená to, že nedokážu uznat názor druhých, pokud je dobře podložený a vzít si pak jeho názor za svuj. :)
13. 01. 2017 v 20:02Off-line onlip  (61/180/84)
Na erasmu jsem každý rok. Ještě nikdy jsem žádný rok neklesl, ač by možnost byla; vždy převládl vztah k manželce nebo k příteli.
13. 01. 2017 v 20:02Off-line misanek007  (24/-/-)
Co je erasmus
13. 01. 2017 v 20:09Off-line onlip  (61/180/84)
Možnost zahraničního výjezdu v rámci akademických studií, ať už jako student, nebo jako vyučující.
14. 01. 2017 v 12:11Off-line Intimately.us  (33/-/-)
Osobně bych asi nerozdýchal, to pomyšlení, že jsem teď 1000 km od něho a teď si to někde rozdává..
14. 01. 2017 v 12:26Off-line vasek698  (25/-/-)
Pod uzdou? Snad na uzdě, ne? :D
Nevím, kde je problém. Ruku máš a on snad taky. Jestli vám to ale oběma nevadí, proč ne. Je to vaše věc.
14. 01. 2017 v 12:27Off-line misanek007  (24/-/-)
To neni ZADNEJ VAZNEJ VZTAH, ok.
14. 01. 2017 v 14:30Off-line misanek007  (24/-/-)
Je to komedie-komedie. delas jako kdyby zivot uz tak nebyl dost komedie. delas ho jeste vic nesmyslny,ale delej si co chces. ty bys necitil zadny provineni, ze ne. vubec nic bys necitil. a v tom je rozdil mezi mnou a tebou.
14. 01. 2017 v 14:43Off-line misanek007  (24/-/-)
Cejtim napeti. cejtim napeti ve vzduchu, kdyz jdu ven. kdyz jdu mezi lidi. CHCE TO REVOLUCI.
14. 01. 2017 v 14:57Off-line vasek698  (25/-/-)
Napětí ve vzduchu? :D Výboj... hmm :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2017 v 14:58Off-line misanek007  (24/-/-)
Nemusis vsude strkat fyziku
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2017 v 15:16Off-line misanek007  (24/-/-)
I'M TO ST**T THE REVOLUTION. OF LOVE
14. 01. 2017 v 15:24On-line i8051  (53/184/97)
Napeti je rozdil potencialu a ten se fakt neda cejtit :-) akorat se da cejtit ozon nebo se ti postavej chlupy :-)
14. 01. 2017 v 16:07Off-line poklad  (29/177/69)
Ne. Erasmus je výmluva. Kdo se sníží k bokovce, ten si vztah nezaslouží.
15. 01. 2017 v 00:04Off-line Anonym
Děkuji ještě jednou za Vaše reakce. Přečetl jsem si vaše názory, kde převládal názor, že vztah = monogamie až do mourku kostí. Vše je černé a bílé a nic mezi tím. Vyvracovat váš názor nehodlám. Nemyslím si, že je špatný. :) Chtěl bych jen znova dodat, že co jsem napsal do poradny je vlastně vyumělkovaná situace. Hodně štěstí v hledání štěstí a snad najdete to, proč tu jste. :)

ano_nim: budu citovat sám sebe nahoře. Toto nejsou reálné situace a jedná se pouze o zamyšlení. Ve vztahu se svým partnerem jsme pouze o tom mluvili a neznamená to, že to budeme praktikovat. Dokážeme si zpestřit náš vztah jinak. :) Mohu jen dodat, že s tvoji odpovedi se zatím nejvíce ztotoznuji.

misanek007: rozdíl mezi tebou a mnou je. To nepopírám. To, že nic necítím nesouhlasím... Naopak si myslím, že jsem velmi citlivý/zvědavý človek, který si nevystačí s tím, co kdo řekl a rád si utvrzuje, rozvíjí svoje názory. Pokud jsi byl schopný to vydedukovat z těchto pár mojí odpovědí, tak to mě mrzí. Ale upřímně... nehodlám se za svoje odpovědi omlouvat. Stojím si za nich a nemyslím si, že nemají hlavu a patu.

21m: Samozřejmně by to byla ideální situace. Rozdíl ale je v tom, že erasmus se nedá změnit a za rozumnou cenu se vídat jednou za měsíc nejspíš nepůjde. Pokud by to šlo, tak by to byla jiná věc, dotaz by nejspíš nebyl položen a oba bychom jeli společně. :)

PS: Jen pro zamyšlení a ruku na srdce. Pokud jsme všichni tady tak romantičtí a nehledáme tu bokovky... proč je tak těžké tu najít partnera na vztah? :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 01. 2017 v 00:17Off-line Anonym
21m: Zpáteční jízdenka stojí kolem 3000-4000 tisíc - Portugalsko. Pokud vezmu nákladovky. Cesta trvá šest hodin letadlem. Takže jen tak na víkend eurotrip není úplně reálný + oba máme docela náročný školy a tudíž si nemůžeme jen tak rozhodnout, že se navštívíme. :) Vztah je to na začátku, ale to si myslím, že je irelevantní pro vyhodnocení. :) Jinak, neprožívám to... Jen jsem měl prokastinační náladu při zkouškovým a napadlo mě hodit téma do poradny, abych zabi učení. :)
15. 01. 2017 v 00:27Off-line slever  (30/-/-)
Stejně vam to nevydrzy
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 01. 2017 v 00:35Off-line Anonym
Slever: Možná ano, možná ne. A i kdyby ano. Myslím, že nebudeš ta osoba, která to bude soudit. :)

21m: Děkuji za konstruktivní odpověd. Nemusíš se bát - ideály mi nebereš. Souhlasím s tvojí odpovědí jen bych asi dodal, že vztah je dost založený na společných vzpomínkách. Možná jsem v tomto naivní, ale věřím, že základem úspechu udržení pevného vztahu je komunikace, důvera a společné vzpomínky. Výjezdy a být mimo partnera je vždy rizikové a pokud nejsou založené pevné zaklady, je velmi možné, že nastanou situace, které jsem nahoře vymodeloval.

Všem, kteří přispěli do diskuse děkuji. Bylo to zajímavý čtení a v některých věcech mě to utvrdilo. Mám zas nad něčím dumat. :)

uživatel Katarze
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 01. 2017 v 00:48Off-line misanek007  (24/-/-)
Budes dumat a on do zadku tebe prcat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 01. 2017 v 00:54On-line i8051  (53/184/97)
On-line misanek007 (17/177/67) NOVÉ
Budes dumat a on do zadku tebe prcat.
-----------
Ten misanek je fakt magor :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 01. 2017 v 00:56Off-line misanek007  (24/-/-)
Ale je to neskutecne pravdivy,nemyslis
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 01. 2017 v 00:57Off-line misanek007  (24/-/-)
To neva ze mi rikas ze sem magor. mam rad kontrast. rad pusobim jako magor. a stejne vim, ze jsem v skutecnosti chytrejsi a pro me i rozumnejsi nez vetsina lidi.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 01. 2017 v 01:51On-line BussterX  (103/130/150)
Bejt yntelygentní nestačí, pokut človjěk není zároveň ajy magor tak hold bude furd jen šedá miš, bejd chitrej a k tomu magor je dobrej předpoklat zapsad se do histerie, coš ofšem neznamenáže se tak stane bez přyčynění -_-
15. 01. 2017 v 01:53On-line i8051  (53/184/97)
Tak misuge, je spravne, ze se pochvalis, kdyz to nikdo jinej neudela :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 01. 2017 v 13:42Off-line iglw  (48/172/77)
Fyzická nevěra nebolí,jen se uvolní přetlak,horší by bylo další zamilování,čili duševní nevěra!Ať vám to oběma vydrží.Každý strůjcem svého štěstí.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload