Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Trend seznamky, poradny

25. 01. 2017 v 22:30Off-line Anonym
Tak jak poradna byla dříve potenciální, dnes se spíše stala trendem. Trendem pro osamělé buzíky. Lidé, kteří nikam nepatří si to kompenzují tímto způsobem. Největší ubožáci, kteří nikam nezapadají, se tu shromažďují a čím delší dobu se takto uspokojují, tím těžší je se odtrhnout a jsou více a více závislí. Není ale tak úplně pravda že nikam nepatří... patří sem, mezi ty, kteří se nikam nedokázali začlenit a připadají si tak důležitější, tím, že si jich tu alespoň někdo v podstatě dobrovolně všímá. Proč si pozornost nedokážete vydobýt tam venku? Ti největší geeci sedí za klávesnicí každý den, aby se mohli uspokojit vyjádřením svého názoru na blbé dotazy, či vznešením blbého a naprosto zbytečného dotazu a čekají na reakci od závislých ubožáků jako jsou oni sami. Vím, jaké je to pokušení. Někteří pokládají dotazy na své "těžké" neřešitelné problémy, a jiné dotazy, potřebují se vyzpovídat a nemají komu. Potřebujete se výjadřit a nemáte kde. Tady na to máte. Existují weby, kde nelze být anonymní a na kterých by na tyto dotazy nikdo neodpovídal, protože všichni by si říkali, co je to za blbce. Tady ovšem mohou být sami sebou. Jsou tu doma. Není to nijak konstruktivní, jen chtějí zapadnout, jako všichni. Tady je to jednoduché. Je tu uvolněný "kolektiv" vyvrhelů, který příjímá všechny. Baví tě to tu, cítíš se tu dobře, obklopen stejnými lidmi, ale ve skutečnosti si sám. Nikomu neříkám, že je takový či makový, ti, kteří jimi opravdu jsou, se najdou sami a budou podráždění. Popření k***iky je standardní reakcí. Gratujuji těm, kteří došli až nakonec této cesty a našli se tu. Vítejte doma, mezi svýmy.
25. 01. 2017 v 22:32Off-line comrade  (39/195/102)
A ty jsi co?
25. 01. 2017 v 22:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym napsal: "Existují weby, kde nelze být anonymní a na kterých by na tyto dotazy nikdo neodpovídal, protože všichni by si říkali, co je to za blbce." ....
vidíš vidíš anonyme, ještě že tady můžeš psát anonymně, tady na to máš... 8)
25. 01. 2017 v 22:46Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Moc dlouhé, nečetl jsem to. LOL
25. 01. 2017 v 22:48Off-line evzenflorov  (22/181/-)
Souhlasím. Proto se odsud snažím dostat ven.
25. 01. 2017 v 22:54Off-line Anonym
Prožil sem to, to pokušení, svěřovat se na seznamce na úkor reálných přátel, prožitích, ano, a něco jsem s tím udělal Busstere. Ale jsou tu lidé, kteří si to ani neuvědomují.
25. 01. 2017 v 23:01Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Tak vypadni, alespoň tu bude víc místa na spamování.
25. 01. 2017 v 23:09Off-line Anonym
Krásné příklady :)
26. 01. 2017 v 00:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme, zaprvé pokud založíš téma jako anonym, říkáš tím o sobě ledacos, za druhé někdo tu tráví hodiny den za dnem přesně z toho důvodu o kterém jsi tak květnatě pohovořil a zas někdo jiný sem jen vpálí na deset minut rozeslat fotky svýho vocasa a rychle sehnat kluka na mrd než přileze panička z práce :D to je přece jedno proč tu kdo je... ovšem ty se cítíš býti výlučným a povzneseným nad zdejší hemžení, že, ty sem přece chodíš z jinýho důvodu, že? ... sice mi nenapadá proč sem chodíš, leda snad dokazovat si jak jsi vyjímečný sám ve svých očích... ale i tací tu jsou, a nejsou ani lepší ani horší než kdokoliv jinej.... tak hezky klikej na reklamy a nerozptyluj se :* pokud jde o mně, jste moje náhradní rodina, i ty seš moje nahrádní rodina... budeš moje virtuální imaginární sestřenice z města, chytrá jak rádio ale v zásadě neškodná, až najdeš kule a založíš debatu pod svým nikem, povýším tě na bratrance s koulema
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload