Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sex s přítelem

27. 01. 2017 v 13:28Off-line Anonym
Ahoj všichni. Mám jeden problém a to s análním sexem. Vůbec to zatím nevyžaduji a necítím tu potřebu. Nevím jak to mám říct příteli...Ten sex moc rád, je to přeci ve vztahu potřeba. Já jsem rád s ním, rád se dívám na filmy, chodím s ním ven,cvičit,ale jak má dojít na sex jsem nešťastný,zní to asi divně ale bohatě mi stačí,když usínám v jeho náručí.Jsem moc něžný a citlivý kluk. Miluji romantiku...treba líbání a oral se mi trochu líbí...Přítelem to není,sex se mi nikdy moc s nikým nelíbil...Mám z toho depky,co když jsem asexuál? myslíte že se to s přibývajícím věkem nějak změní? Měl bych to říct příteli a riskovat že se semnou rozejde? Je to nejlepší člověk na světě, miluji ho z celého srdce. Prosím odpovídejte jen vážně, zkuste se zamyslet,kdyby se vám sex nelíbil tak jako mě. Předem děkuji za odpovědi...
27. 01. 2017 v 13:39Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
Tak si mas hledat nekoho kompatibilniho komu se sex taky nelibi! Problem vyresen.

Achjo ja sem mel byt life coach.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 13  Nahlásit
27. 01. 2017 v 13:41Off-line misanek007  (24/-/-)
Jezis ty jsi hlupak, AintThatTheTruth
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
27. 01. 2017 v 13:44Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Jestli sex nevyžaduješ a ani NECÍTÍŠ POTŘEBU, tak asexualita je spíš ta lepší varianta, v horším případě by to byla impotence.
27. 01. 2017 v 13:57Off-line Quique  (33/-/-)
Prostě mu řekni, na co čekáš? Stejně to jednou přijít musí, a takhle máš aspoň ve svý moci se na to vhodně připravit. Pokud tě to hodně trápí, zajdi za sexuologem (či jiným vhodným lékařem, internetem vládneš, nebude problém to vygooglit), pokud je přítel v pohodě, jistě to spolu vyřešíte. Výsledek je věc jiná, ale na to je tu příliš mnoho neznámých, každopádně "GL"!
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 01. 2017 v 22:33Off-line sweet_boy  (22/184/74)
Jestli tě miluje, tak mu to vadit nebude ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 01. 2017 v 22:34Off-line i8051  (53/184/97)
Ac je to hnusny a tazatel to nechce slyset, tak mu to vadit bude ...
28. 01. 2017 v 23:25Off-line romeromarino  (48/-/-)
Dnes viem že úprimnosť k análnemu sexu nestačí, ak ten druhý nato nie je. ja čakám a dnes viem že sa nedočkám ale ..... milujeme sa ..... a 20 rokov čo sme spolu je ako včera aký si sex alebo anál nedá a sú aj iné riešenia. a po rokoch budu iné veci. a láska prekoná všetky bolesti a dôležité bude dnešok lebo zajtra .....
28. 01. 2017 v 23:34Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Když se ti nelíbí anální sex, tak to přeci neznamená, že se ti nelíbí sex. Sex není jen anál. Sex je široká škála praktik. Sám říkáš, že se ti líbí mazlení a orál a to všechno je taky sex. V případě mazlení petting, ale i to spadá pod určitou formu sexu.

A jen tak mimochodem anál vůbec nedělá spousta párů a pravidelně ho nedělá většina párů. O tom jsem docela přesvědčen a stojím si za tím. Prostě si najděte jiné sexuální hrátky, které budou bavit vás oba. Je jich tolik, až člověk žasne. :-D :-P
28. 01. 2017 v 23:48Off-line rtol  (21/175/60)
Asi bych mu to řekl, hry jsou totiž pro dva, neboli když to jednoho nebaví, toho druhýho to taky bavit nebude.
29. 01. 2017 v 11:44Off-line onlip  (61/180/84)
Nevím. S mým klukem jsme si dali, co si každý přál. Tedy jsme se v rolích střídali. Když jsme spolu byli poprvé na 6:9, hlásil, že už bude. Přidržel jsem si ho, chtěl jsem, aby vešel do mě naplno. Naposled nasedl na koníka a udělal se bez mého zásahu. Jak sám řekl, bylo to pro něj neuvěřitelné.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload