Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Líbili se vám kluci před coming outem?

28. 01. 2017 v 19:01Off-line pear  (100/-/-)
Je to sice blbá otázka, ale nevěděl jsem, jak ji lépe zformulovat. Dost by mě zajímalo, jestli se vám třeba dříve nelíbili kluci a hnusila se vám představa se s nimi líbat a mít s nimi vztah, ale teď jste homosexuálové? Všichni všude na fórech píšou, že sexuální orientace se nemění, ale člověk na ni přijde časem. Proto mě zajímá, jak moc se může člověk změnit v této věci např. Že se vám kluci nelíbili, ale teď se vám líbí nebo že vás nevzrušovali, ale pak začali, atd? Podotýkám, že nechci pomocí tohoto příspěvku zjistit svou sexuální orientaci, jak by to někteří mohli pochopit, ale jen mě to zajímá. Blbé komentáře si nechte pro sebe a poprosil bych vás, aby jste psali k tématu a nikoliv, aby jste tento příspěvek používali jako nějakou formu chatu. Děkuji
28. 01. 2017 v 21:21Off-line BussterX  (100/130/150)
Anonyme, není to tak, že by se někdo změnil na buznu z heteráka, ale o tom, že vlivem společnosti s zažitými genderovými stereotypy prostě někomu trvá dýl proces sebeuvědomění a sebepřijetí... někomu to trvá půl života něž najde sám sebe ... ale není to tak, že by se vlivem homopropagandy někdo změnil na buzika :D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2017 v 21:29On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Kdo je gay, i když nevyautovanej a heterosexuálně se chovající, tak se mu kluci líbí už v pubertě, akorát si to odmítá přiznat.
28. 01. 2017 v 21:34Off-line BussterX  (100/130/150)
Přesně tak... mně se líbili kucí odjakživa jenže prostě komunisty povolená kinematografie mi naservírovala bazeranta jako afektovanou upištěnou vývrtku s kabelkou a v tom jsem se nenašel tak jsem usoudil že su heterák.... a pár let jsem v omylu setrval... dneska v době internetu nemáte co řešit, každej kiďák si může ve dvanácti nastudovat z čeho se mu na netu postaví šulínek -_-
28. 01. 2017 v 21:42On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Ale to komunisti neservírovali proto, že by ty filmy nějak třídili podle toho, kdo je jak vykroucený, ale protože se takové filmy o bazerantech tehdy prostě točili a to hlavně i v ideologicky odlišné zemi jako je USA. Ve tvém mládí (ano, mladík jsi furt. :-P) byl v americkém filmu jenom buzerant vykroucenej nebo v kůži, viz policejní akademie, ale i vážně pojaté kriminálky, například s Al Pacinem v hlavní roli - Na lovu.
28. 01. 2017 v 21:49Off-line Firedog  (21/175/70)
No, před "mým soukromým coming outem" :) se mi kluci líbili, i mě vzrušovali, ale nehodlal jsem si to za žádnou cenu připustit. Bylo to pro mě prostě něco, co nesmím dělat a vždycky když jsem si vyhonil nad nějakým klukem, tak jsem z toho pak byl akorát na nervy.. To se týká i představy líbání a vztahu. Před tím než se mi začali líbit kluci, by mě ani ve snu nenapadlo, že bych mohl být gay, nebo něco takovýho. :D Byl jsem prostě na holky a podle toho jsem se taky choval (hodně záleží na výchově a na tom, jak se s homosexualitou setkáte a jak ji berete). Když to ale na mě pak tak nějak přišlo, tak se mi život obrátil úplně na ruby a vůbec jsem nevěděl co s tím. Kdo něco takovýho nezažil, nemůže nikdy pochopit, jaký to je. Teď si zpětně uvědomuju, jak to bylo hloupý a zbytečný a že jsem promarnil plno času. Škoda, že jsem se o to nezačal zajímat dřív, určitě bych si ulehčil pár let trápení a bunch of pokusů zjistit, kdo vlastně jsem... Takže, rada pro všechny kluky co jsou na tom podobně: čím dřív si to přiznáte, tím líp :)
BTW: Právě je to rok, co jsem si to přiznal já. :D
28. 01. 2017 v 21:54On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Přiznal sis to UŽ v patnácti a přesto si tady zoufáš? :-D Přiznal sis to včas. :-P
28. 01. 2017 v 21:57Off-line BussterX  (100/130/150)
Jo, přiznal si to tak akorát včas, ale skvěle popsal ten mechanismus sebepřijetí, ten proces...
28. 01. 2017 v 21:59Off-line Firedog  (21/175/70)
Včas je týden před tím, než se poprvé zabouchneš do kluka. :P
28. 01. 2017 v 22:01Off-line BussterX  (100/130/150)
No vidíš, já se párkrát zamiloval do kluka a stejně mi to nedocházelo že su bazerant, trvalo mi to až do 25 cca... a to nejsu žádnej dement... možná čím inteligentnější jedinec, tím to trvá dýl :P
28. 01. 2017 v 22:04On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
V tom případě jsi teďka z Firedoga udělal jedince s IQ tykve. :-D :-P
28. 01. 2017 v 22:06Off-line Firedog  (21/175/70)
A nebo je to přesně opačně. :P
Ne.. nemyslím si, že má inteligence co dělat s tím jak dlouho ti to trvá. :D Jak jsi sám napsal, může za to hlavně společnost a komouši. :D :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2017 v 22:10On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Přiznat si to v patnácti je normální čas. Dokonce byl řekl hodně dobrý. Nevím proč máš pocit, že sis to přiznal opožděně. :-P
28. 01. 2017 v 22:12On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Komouši za to nemůžou o nic víc jak antikomouši Amíci. :-P
28. 01. 2017 v 22:12On-line onlip  (58/180/80)
Spíš mám vůči těm klukům soucit. Takže nenajíždím. Podporuji.
28. 01. 2017 v 22:12Off-line araignee  (33/-/-)
Kluci se mi líbili vždycky a neměl jsem problém si to přiznat, i když jsem tento sklon v sobě hodnotil ne příliš kladně. Druhým lidem jsem se začal postupně svěřovat až později, ale to na přitažlivost nemělo žádný vliv.
28. 01. 2017 v 22:17Off-line Firedog  (21/175/70)
No, ono to nebylo jenom o tom, abych si to přiznal... Souviselo s tím plno dalších věcí, o kterých bych tu mohl plkat ještě další dvě hodiny.
28. 01. 2017 v 23:34Off-line pear  (100/-/-)
Děkuji moc všem za odpovědi. Máte celkem štěstí, že jste to věděli, tak brzo. Já nevidím u sebe náznaky ani k jedné z orientací (pocitově k holce a sexuálně ke klukovi). Vůbec bych nečekal, že tu bude tolik reakcí. Případně bych vás poprosil, aby jste si nepsali mezi sebou a nepoužívali tento příspěvek, jako chat, protože na to si můžete psát mezi sebou v soukromých zprávách. Obzvlášť, když toto dopisování mezi sebou v tomto příspěvku se ani příspěvku netýká. Děkuji
28. 01. 2017 v 23:41Off-line araignee  (33/-/-)
@pear Pocitově k holce a sexuálně ke klukovi - v tom případě bys mohl být homosexuál ale heteroromantik :) https://en.wikipedia.org/…_orientation
29. 01. 2017 v 00:44Off-line pear  (100/-/-)
Araignee díky, podívám se na to.
29. 01. 2017 v 01:00Off-line misanek007  (22/-/-)
Ja jsem jen na kluky od narozeni. Ale kdyz mi bylo tak 10 tak se mi libila Hermiona z Harryho Pottera
29. 01. 2017 v 01:04On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
To proto, že v Harry Potterovi nebyl mezi muži a kluky nikdo, kdo by byl drsný a celkově nějak charismatický. Hermiona měla ze všech největší koule. .-D :-P
29. 01. 2017 v 01:19Off-line BussterX  (100/130/150)
Drahý peare, debata plyne jako voda, má svoje slepá ramena, občas se vylije z břehů a zas se vrátí... takový ty keci, že "pište jen k tématu a nepoužívejte tento příspěvek jako chat" si strč do prciny... buď rád že to tady žije, a debata se stejně nakonec stočí zpět k původnímu tématu dycky... takže si nehraj na normovače EU, dík
29. 01. 2017 v 01:38Off-line pear  (100/-/-)
BussterX ty na této pořádně komentuješ skoro každý příspěvek a tvoje komentáře mají většinou jako jediné nejvíce nesouhlasů, což naznačuje tomu, že tvoje komentáře nemají informační hodnu a jsou to většinou (s prominutím) sr*čky, jako například tvůj poslední komentář v mém příspěvku......
29. 01. 2017 v 01:43Off-line BussterX  (100/130/150)
Peare, kdo chčije proti větru má prostě pochcaný kalhoty, takže kdo vyčnívá z šedého davu tvořeného průměrnými existencemi má prostě hodně mínusek, co se dá dělat -_- můj poslední příspěvek má informační hodnotu, která je ovšem tobě nepohodlná a tudíž ji vytěsńuješ a zběsile mě mlátíš po hlavičce mínuskem, možná u toho i dupeš vztekle nožičkou, nicméně to co jsem napsal je fakt, zdravá debata má dynamiku, pokud se omezí jen na stručné odpovědi na dotaz, není to debata ale dotazník... potřebuješ to do školy? :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
16. 02. 2017 v 11:24Off-line Majgo  (42/166/71)
Som sice nevyautovany,ale asi od 13tich pokukujem po chalanoch.
16. 02. 2017 v 12:40Off-line Alek  (100/-/-)
BusstereX pises demagogii, kde to jde si na kazde diskuzi kde si delas dobre svymi vylevy. Popravde jsi velky bezobsazny spamovac, akorat tak velkohuby, ze ti to radeji nikdo moc nerika, neb kazdeho unavis svym urazlivym radobyostrim.
Kdekoliv zde clovek najde diskuzi, najde v ni tvuj mozkovy plevel a je treba rolovat po strance a hledat mezi nim nazory jinych.
Bylo by uzasne kdyby byl zaveden na nakluky.cz filtr, kde by si clovek z diskuzi odfiltroval reklamy na vlastni malost a hloupost. Timto se omlouvam moderatorovi diskuze, ci autorum webu, muj komentar nema za cil na sebe upoutavat, pohorsovat, ci otravovat zde spolecnost. Dekuji za pochopeni, Alek.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 02. 2017 v 13:48Off-line Centaur  (41/177/-)
Ono to s těma filmama je taky tak trochu jinak. Těsně po komouších nás nezobrazovali jako vývrtky , ale naopak jako kriminálníky a sériové vrahy. Společnost se nás bála a nesmála se jako ted jak nás filmy prezentují. Hodně to přerušila Francie kde se proti těmto filmům začali gayové bouřit a tím zařídili to co má současná společnost ted zafixováno. Dnes filmy Gaye zobrazují jako vývrtky s tuctem kámošek což se promítá i do realného životního stylu a dost to ovlivňuje chování jak heteraček co se po nás věčně plazí, tak i nás samotných. Filmografie ovlivňuje realitu bohužel a poděkovat lze leda tak Cannes, že se nechala filmovými Gay Lobysty ovlivnit.
16. 02. 2017 v 16:41Off-line ozvien  (70/-/-)
Buřtíku máš velké ego a jsi zatrpklý chlapec. Podle toho vypadají tvoje výplody.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 02. 2017 v 18:28On-line onlip  (58/180/80)
Jistě, mám řadu kamarádů, kteří si to ještě neujasnili, A i když se z nich vylíhnou heteráci, mám z nich nejlepší přátele. Tohoto času dva.
11. 01. 2018 v 17:34Off-line ozvien  (70/-/-)
Docela pomíjíte tu nejjednouduššší věc. Prostě jsem se zamiloval do kamaráda heteráka a hned jsem věděl na čem jsem.
14. 01. 2018 v 15:45Off-line esthetique  (38/-/-)
Jak coming out = SVERENI SE SE SEXUALNI ORIENTACI, JEJI ZVEREJNENI ovlivnuje sexualni orientaci samotnou?!?
kdyz v labacich z chemie nechas reagovat dve latky, prestanou reagovat kdyz se na ne prestanes divat?!?
opravdu LIDSKA BLBOST NA nakluky.cz NEZNA HRANIC.....
16. 01. 2018 v 13:14On-line Betonica  (36/191/96)
V tom je ten vtip. "Vsude se pise...". A prave proto, ze se vsude pise, jsou to lidi, kteri jsou tak ruzni, kolik jich je. Ja jsem treba na nic nikdy neprisel. Vedel jsem to odvzdycky. Hodne v mladi jaksi podvedome, na urovni tuseni nebo pocitu, pozdeji zretelnejsi obrysy, nakonec zcela jasne vedeni. Nic jsem ale nahle nezjistil, nic se jen tak nezmenilo. Takze "vsude se pise" v mym pripade treba neplati. A verim, ze takovych pripadu je daleko vic. Treba jsi jednim z nas.

Tak se vyprdni na to, co se kde pise, a rid se tim, co citis. To je daleko nejlepsi metoda, jak se nekam dobrat.
22. 04. 2019 v 04:09Off-line ozvien  (70/-/-)
Buřtíku nesmrtelná věta /tvoje/ čím je člověk inteligentnější, tím později na to přijde a já na to přišel ve 25ti letech. Cha cha cha
22. 04. 2019 v 11:12On-line FreudToldYou  (25/179/65)
Před cuming outem..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload