Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Cvičení - uvidím nějaký výsledek?

01. 02. 2017 v 22:11Off-line Anonym
Čau chtel bych se Vas zeptat jestli je hodne zvedat 200krat 3kylovou čilku za den a takhle každy den?Trochu jsem cvicil driv ale nejak jsem nemel vuli ted by se mnou cvicil kamos tak bych se k tomu zas vratil myslite ze je moc 200krat zvednout cinku 50kliku 100drepu a 50sedy lehy za den?ze bych to delal kazdy den.Sel by pak videt nejaky rozdil po pul roce cviceni nebo po roce (me je 16) :D
01. 02. 2017 v 22:40Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Výsledek určitě zaznamenáš (záměrně neříkám, že ho uvidíš), ale bacha, pokud bude zátěž pořád stále stejná (budeš stále zatěžovat stejné svaly stejným způsobem), tak si na to tělo zvykne, zocelí to, co zatěžuješ a tím veškerý postup skončí, ještě dřív než se pořádně projeví, je prostě potřeba čas od času ty cviky střídat. (Proto jich taky existuje taková spousta.)
02. 02. 2017 v 01:35Off-line BussterX  (103/130/150)
V prvé řadě - ujasni si, proč cvičíš a čeho tím chceš dosáhnout, jestli velký objem svalové hmoty, nebo chceš mít velkou dynamiku pohybu, nebo chceš mít sílu, nebo chceš bejt šlachovitej a vyrýsovanej, nebo různý kombinace toho všeho... a pak jdi na net a dej si do gůglu "jak cvičit na objemy", nebo "jak cvičit na sílu" ... a studuj... načti si o tom něco...to je jedinej způsob, pokud si nechceš ve fitku zaplatit trenéra
02. 02. 2017 v 13:29Off-line johnj  (40/186/82)
Dva dny jsem odhazoval sníh velkou lopatou a výsledek byl hned znát jak na objemu, tak na síle. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2017 v 14:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Na objemu nasranosti a síle slovních výrazů ala z******j sp**enej blbej sníh :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2017 v 16:43Off-line Arys  (34/184/86)
Opravdu jde o to čeho chceš docílit a kupodivu nejvíc mne drželo pracovat s vlastní vahou tzn bez činek ale já jsem postavou spíš mohutný a pracují fyzicky takže my nejvíc daly zabrat a nejvíc my pomohly výdrže jak statické (třeba pulklik na minutu ) nebo dinamicke ( šlapeto lezis na zádech lopatky a paty nad zemí a skrčujes na střídačku nohy) a samozřejmě nezapomenout na protahování jinak budeš nepouzitelnej a bude tě akorát bolet každý pohyb a hlavně pomaličku zvyšovat zátěž a vydržet aspoň tři měsíce až pak poznáš nějaký reálný posun :-D je to hold boj
02. 02. 2017 v 19:31Off-line i8051  (53/184/97)
Cvicit denne na objem je nesmysl. Pokud chces nabrat ruce, tak opakuj minimalne po 2 dnech, prsa po 3 dnech, nohy po 4 dnech. To je minimum, pokud budes castejc, nic se nestane, protoze sval neni zregenerovanej. Muzes klidne cvicit denne, ale musis ty partie stridat a neprudit denne jeden sval. Navic si davat malou cinku 200x je taky asi blbost .. podle tvoji vydrze je bezny delat 4 kola po 8-10 cvicich ruce/prsa, po 12 cvicich nohy. Klidne prostridat jako kruhak .. :-)
02. 02. 2017 v 19:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Jirkajawa: no dneska bysem se na cvičení pěkně vysral, v 50ti cvičit by byla zhovadilost, ale ty seš eště mladík tak si dej do těla :D já dřel s činkama od patnácti a naposled před 7 lety, už stačilo, ať se dřou jiní :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload