Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bazén, sauna a pánské sprchy

03. 02. 2017 v 22:52Off-line Venda1011  (22/-/-)
Ahoj lidi, chtěl by sem se zeptat jak to chodi na bazene, saune a ve sprchach(kdy se vyslect atd...),a jak byste si vy predstavovali pravidla na bazene,v saune a ve sprchach...(povine honeni...meze se nekladou) Btw:jsou tam jen lidi nad 15 let
04. 02. 2017 v 00:47Off-line denisko2002  (22/176/99)
Ja by som dosiel do sorchy nahy normlne bybsom sa sorchoval
07. 02. 2017 v 03:16Off-line iglw  (48/172/77)
Přijdeš,zaplatíš,v šatně se svlékneš do naha,vezmeš si toaletní potřeby,ručník,plachtu a jdeš dál do sprchy se okoupat,dále sauna,či pára jen s ručníkem,na který si sedáš,či lehneš!Stále nahý i do studeného bazénku!Když je tam i jiný bazének s teplou vodou,klidně do něj vlez a relaxuj,možná,že Ti i někdo vyhoní v teplém bazénku,mladý,starší,jak budeš chtít Ty,nebo nejlépe v páře se honí klády,je tam dobrá špatná viditelnost a i teplota vysoká dělá strašně dobře,vše je uvolněné a stříkáš jak kůň i několikrát za sebou.V páře jdi na nejvyšší příčky.Mám dobré zkušenosti z Třineckých lázní,kde jezdí hodně krásných i Poláků a kdysi tam masíroval moc dobře jeden starší pán.Je tam možno být i více jak dvě hodiny,je to totiž v areálu třineckých železáren,lázně jsou závodní.Obsluha,dámy jsou tolerantní,ale bacha někdy na staré heterouše,jsou moooc protivní,hlavně v teplém bazénku.Lázně se nacházejí kousek od autobusového nádraží v Třinci,jde se podchodem asi 3 minuty!Vřele všem doporučuji návštěvu-úterý,čtvrtek,sobota-celý den až do večerních hodin.Prima atmosféra,převaha našinců!!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 02. 2017 v 19:43Off-line Betonica  (39/191/93)
Tak, jsem asi pruderni, ale myslim, ze intimni chvilky patri do soukromi. Jinak stavajici pravidla na bazenu a v saune povazuju za optimalni, netreba je menit.
07. 02. 2017 v 20:02Off-line Kiwi_95  (69/171/58)
Jak to chodi? Tak normálně asi přijdeš do šatny převlikneš se do plavek pak hned do sprchy a jdeš do bazénu :D co chceš jako vědět? Určite si v nějakém plavečaku už byl.. Pokud vím na základce se chodi jednou za dva týdny s celou třídou.. :) také jsme chodily ..a teď i občas zajdu do bazénu :) Jinak co bych takhle změnil ? Upřimně bych zakázal ve sprchách sezení protože mi je nepříjemný se sprchovat před těmi starými chlapy kteří tam sedi jak v hospodě a čumi jak vrazi :D Ta místnost na sprchování by mela být jen k tomu účelu. .a ne k vysedávání! .. Jinak v sauně je to fajn relax i když se tam musíš cpát jak sardinka.. Jinak nedávno jsem měl to štěstí že se sauna vyprazdnila a zůstal jsem jen Já. .Tak jsem si to rychle udělal a bylo fakt vzrušující.. No když už sem ty kluci pišou všelijaký intimnosti tak se taky pochlubim :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 12. 2017 v 09:40Off-line ozvien  (73/-/-)
Já bych na ideálním bazéně udělal vstup zdarma pro mladé do třiceti let a starší bych tam nepouštěl, jenom já bych tam měl vstup. Potom ne tlusté, ale vyšší a štíhlé. Potom nevyholené bych vpustil a u oholených bych každého prověřil jestli to stojí zato. Dále by tam každému udělali rychlý test aids aby tento bazén jako jediný na světě mohl zaručit svým návštěvníkům, že si domů nepřinesou něco navíc. Naopak, půjdou domů lehčí podle toho jak se tam vypotí nebo jinak. Při odchodu dostane každý podle svého přání nějakou pozornost. Pokud by někdo chtěl dostat facku, má ji mít. Druhý vstup už by nebyl zdarma, protože by bylo tolik objednávek, že by se muselo vybírat vstupné abychom aspoň některé odradili výší vstupného. Další atrakcí by byl krasavec masér, byl by to některý z mužů roku z Náchoda.
13. 12. 2017 v 10:33Off-line pauxi  (49/178/79)
Ozviene, proč by si domu nemohly donést něco navíc? Já rád cestuji a vždy si donesu něco na památku , vždy když se na tu věc podívám, tak si na tu cestu vzpomenu. Když si zákazník odnese domů AIDS, kapavku , sifla, vždy si minimálně po cestě k lékaři na tvou saunu vzpomene
13. 12. 2017 v 12:27Off-line ozvien  (73/-/-)
Ale jak vidíš , já právě těmto problémům chci předejít.Aby se to stalo místem kde není potřeba mít strach a můžeš hlavou čistou a jasnou vstoupit do ráje.
13. 12. 2017 v 22:45Off-line esthetique  (41/-/-)
Onlip: mam obavu,ze dotaz NEBYL na gay sauny.... WISHFUL THINKING
14. 12. 2017 v 00:59Off-line onlip  (61/180/84)
Pravda, Venda1011 mě zmátl :)
Smázl jsem to.
14. 12. 2017 v 11:52Off-line ozvien  (73/-/-)
Doporučuji aquapark na Barrandově. Bazén 25 cm, tři páry, nahoře teplá sprcha, vzduchový gejzír na záda, dva vodopády na hlavu a vířívka na rozkrok.
14. 12. 2017 v 13:16Off-line ozvien  (73/-/-)
Radoxi chtěl jsem ti udělat radost s tím bazénem.
13. 01. 2019 v 11:06Off-line phones61  (62/171/77)
Chodím k nám do sauny ve Vyškově a není to nic složitého. Jen tam instalovali nové čipové zámky. Společnost není ještě připravena na to, pokud by se tam oddávali rozkoši dva kluci. Něvo jiného je u specifické sauny, která je pro tento účel a chodí tam jedinci či páry za tímto účelem. Kde postavené žihadlo nebudí pohoršení a lidská mysl nehýří předsudky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload