Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém s vyčůráním na záchodě, když tam někdo je

07. 02. 2017 v 11:29Off-line Anonym
Zdravím, určitě to někteří z Vás znají, problém s vyčůráním na záchodě když tam někdo je. Prostě když přijdu na záchod a vedle u pisoáru někdo je, tak to prostě nevypustim dokud neodejde a připadám si trapně, máte někdo zkušenosti s tim jak to vyřešit? Jasně můžu chodit do kabinek, ale to je například s přáteli v hospodě trapné.
07. 02. 2017 v 11:48Off-line colombo  (103/192/90)
Toto téma tu bylo před několika dny, když zalistuješ zpět, budeš mít odpovědi (názory) dříve, než když budeš čekat.
07. 02. 2017 v 14:21Off-line shiroReloded  (30/178/85)
NaKluky.cz: možná by vůbec nebylo od věci napsat takové základní infočlánky k nejdiskutovanějším tématům v poradně a pověsit je někam tak, aby ten, kdo chce zakládat další téma je najde dřív než zaspamuje poradnu. Dle svých zkušeností by přišla vhod témata typu: holení, sex s nezletilými v kontextu trestního práva, proč jsou gayové namyšlení, proč mě nikdo nechce, proč mě to bolí, když mi ho někdo strká do zadku, proč se mi chce zvracet, když mi ho strká do pusy,... A jedno generální, vícevláknové téma "Je normální, když..."
07. 02. 2017 v 14:50Off-line kloudik  (38/182/80)
Shiro ještě bych doplnil o: kolik vám měří, jak ho zvětšit, jak ho zmenšit a pár podobných by se určit našlo :D
07. 02. 2017 v 15:06Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Kloudik: Je mi to jasný, konečně to, co jsem psal v prvním komentáři byl pouze demonstrativní výčet. :D
07. 02. 2017 v 15:41Off-line Firedog  (23/175/70)
Taky to mám, proto ve škole chodím na záchod na konci přestávky nebo v hodině. Dost mě se*e když mi tam někdo vleze a ještě si stoupne vedle mě. :D
07. 02. 2017 v 16:02Off-line iglw  (48/172/77)
Taky jsem tím trpěl,ale postupem času to přešlo!Je to i o sebevědomí!!
07. 02. 2017 v 16:12Off-line Anonym
Omlouvám se, nevšiml jsem si že už to tu je
07. 02. 2017 v 16:31Off-line Vlado2  (61/180/80)
Pro Kloudika a ShiroReloded: Přátelé, téměř každý speciálně zaměřený web se o něco podobného snaží. Všude najdete kolonku ČASTO KLADENÉ DOTAZY, FAQ a podobně. Je to marné, protože BFU bývá internetově pologramotný a jeho intelekt (lenost, nepozornost, ???) mu obvykle neumožňuje použít adekvátní vyhledávání. Každý pracovník technické podpory vám potvrdí, že na 90% dotazů je snadno přístupná odpověď již dávno zveřejněná na stránkách jejich webu.
Podíváte-li se na jakékoli diskusní fórum tak sami zjistíte, že se dokolečka opakují stále stejné otázky. A nevidím jediný důvod, proč by se zrovna zdejší uživatelé měli chovat gramotněji.
07. 02. 2017 v 16:38Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Vlado2: Měl jsem namysli něco jako inteligentní našeptavač. Když by někdo napsal a odeslal ke zpracování dotaz, tak by ho před zveřejněním projel program, který by zanalyzoval klíčová slova/slovní spojení a ještě před samotným uveřejněním by tazateli vyhodil seznam podobných témat, s výzvou k jejich prozkoumání a případnému stažení požadavku na zveřejnění dotazu.
Samozřejmě, že do klasického FAQ nikdo nepoleze, protože než z toho člověk vyhrabe informaci, kterou potřebuje, tak to obvykle zabere minimálně čtvrt hodiny.
07. 02. 2017 v 16:39Off-line sirEragon  (58/182/82)
Anonym (Pavel)- tvoje starosti bych chtěl mít.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload