Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Někdo radu?

09. 02. 2017 v 20:38Off-line Lukyysek123  (28/-/-)
Je mi 14 (jenom aby se neřeklo) - tenhle rok mi bude 15.
---------------------------------------------------------------------
Takže ahoj já jsem Lukáš bydlím v Chomutově.
Já vlastně nevím ani co jsem za orientaci, jen vím že jsem gay.
Já vím je to divné nejdříve napíšu že nevím a pak zase že ano.
Chci se vám svěřit s jednou věci která muže možná někomu přijít divná.
No začínal jsem na sobě pociťovat že jsem na "kluky" od 12, no v té době
jsem do nich byl "blázen" jestli se to tak dá říct :-D.
Až do doby kdy mi bylo 13 (ps: nevím jestli to může být tím ale napíšu to sem) jsem se o tu homosexualitu začal zajímat dříve jsem si řekl no tak
jsem gay no a co?
Jenže jsem narážel na různé problémy které může tento člověk zažít.
Od této doby jsem začal mít "pochybnosti" nevím jestli mi něco v hlavě
cvaklo že vlastně (gay být nechci), jenže když se to tak řekne tak chci.
Já jsem já a nikdo mě nezmění :).
-----------------------------------------------------------------------
Teď ten divný problém (prosím trochu soucitu do komentářů)
- Ani nevím jak to napsat.
Takže začneme od samého začátku nevím jestli se k tomu potřebuje
psycholog nebo co to je.
Ted vám to napíšu stručně a rychle.
Jak už jsem psal gay chci být, a proto když třeba udělám nějaký krok " pro mojí hlavu špatný" říká mi to ať se vrátím například. "Ve skutečnosti já
například nechci"
A představte si že to dělám skoro u všeho, tedy pokud někdy nepřestanu přemýšlet tím myslím že jsem např u kamarádky a děláme blbosti, ale i tak.
(Někdy mi to řekne něco jako vrať se! a udělej to správně nebo nebudeš gay :-D) Já vím je to divné a docela se za to stydím.
Pomáhal jsem si tím že jsem si počítal do 3 ale pak už to nešlo.
Měl jsem o tom hodně pochybností a říkám si co když jsem ve skutečnosti Hetero? a jenom si to nechci přiznat? protože chci být gay... Protože takový jsem. Nebo co když jsem gay a něco ve mě si nechce přiznat že jsem na kluky?, Nebo že jsem byl malý a spadl jsem na hlavu a měl otřes mozku?
(Najde se toho mnoho)
Ale nic jsem si s toho nepotvrdil.
Jen to že se mi líbí kluci, někdy když mám špatnou náladu tak zase nikdo.
Už jsem zažil to že jsem si s někým psal s klukem, a hodně jsme si rozuměli.
A když jsem ho "ztratil" byl jsem smutný a nemohl asi 3 dny nebo více spát.
Nevím jestli to byla láska...Někdy to pominulo po týdnu když jsme si například nepsali.
Nevím jestli musí mát každý gay jenom kamarádky já mám jenom 4 "kamarády ve škole" a v Realitě 1 nej kamarádku a nějaké další :) jenže jenom s tou jednou nej 1 se vidím skoro stále.
---------------------------------------------------------------------------------
Nevím jestli za to muže moje hrozná stydlivost že se stydím mluvit i s kamarády které jsem znal dlouho předtím pak se třeba "třeba" přestaneme bavit protože nevím co říct! abych byl například vtipný jenže pak si s nikym nerozumím. Nic proti tomu nešlo dělat.
Jsem moc citlivý to mi tak moc nevadí no.
---------------------------------------------------------------------------------
Já nevím ani proč možná že to bude tím že se snažím být jako ostatní.
Jenže to mi moc nejde možná že je to proto.
---------------------------------------------------------------------------------
Někdy si říkám nebo si to říkám stále já si nikoho nenajdu!
Jsem moc stydlivej! moc citlivej! kdo by mě chtěl? kdo by semnou měl tolik "práce"? Někdy taky (Vždyť jsem hubený nemám na nikoho)
Všem jde jenom o jedno... Ale o lásku ne. Jestli jsem
někoho urazil omlouvám se.
---------------------------------------------------------------------------------
Od malička jsem se spíš zařazoval mezi holky kreslil jsem protože mi příjde že si s nima víc rozumím i když jim možná ne...
I když mi příjde že se ve škole bavím asi s kluky protože ostatní jsem moc namyšlený aby se bavili s klukem... neříkám že tam nemám kamarádku/ky.
Ale abych řekl nebavím se s lidma kteří jsou skoro ve stejném věku já spíš si rozumím s těma tichýma nebo nevím jak to říct ale bavím se skoro s každým tedy pokud to není nějaký *. Od malička jsem měl spíš rád poníky :D, někdy panenky. Mám rád Pop žádný rapy :D. Např Taylor Swift atd.
---------------------------------------------------------------------------------
To se tady nenajde někdo kdo by si třeba jen bavil a nechtěl na to hned skočit
stejně mi není 15 :) ale až bude tak i tak.
---------------------------------------------------------------------------------
Nevím jak to semnou je byl bych rád za každou radu ale tu " To je uplně normálni" Nebo " Vyzkoušej to " a budeš to vědět jenže jestli bych měl zkusit pusu tak radši s klukem ale normálním... s kterým si rozumím... ale měl by semnou dost práce.
--------------------------------------------------------------------------------
Nevím jestli mám zajít k psychologovi :D ani nevím jak stejně bych se styděl.
-------------------------------------------------------------------------------
Tak jestli jsi to dočetl až jsem a jsi hodný člověk prosím napiš svojí radu.
Děkuju moc, je toho hodně ale to není zdaleka všechno.
09. 02. 2017 v 20:53Off-line pauxi  (49/178/79)
Myslím, že jsi to popsal moc zjednodušeně , aby jsme správně pochopily tvůj problém, neboj se to trochu rozvést
09. 02. 2017 v 21:02Off-line Lukyysek123  (28/-/-)
Děkuju je to moc "zdlouhavé" a těžké k popsání. Doufám že se chápeme.
09. 02. 2017 v 21:11Off-line pauxi  (49/178/79)
No já to ani nedočetl, nezlob se , nějak jsem v tom slohu neobjevoval nic zajímavého. Možná jedna rada přestan se tolik sledovat
09. 02. 2017 v 21:16Off-line onlip  (60/180/84)
Hlavně se tím netrap, to by tě jen dál strhávalo do víru pochybností. Chápu, že jsi znamením rak, o všem budeš přemýšlet víc než ostatní.
Ničeho se neboj, to zvládneš. Tvému vývoji rozumím.
09. 02. 2017 v 21:18Off-line Lukyysek123  (28/-/-)
Děkuju moc :)... Moc si toho vážím
09. 02. 2017 v 21:28Off-line johnj  (40/186/82)
To jsou běžné záležitosti ve tvém věku. Jen je víc rešíš než ostatní. Dej tomu čas. Spousta věcí se ti sama vyjasní tím, jak budeš získávat víc zkušeností a znalostí ve všech oblastech života. :)
09. 02. 2017 v 21:42Off-line onlip  (60/180/84)
Nemáš za co děkovat. Zítra jedu na divadelní představení kluka, kterého jsem miloval, štír vs beran, přesto, nebo právě právě proto jsme jsme se sešli.
09. 02. 2017 v 21:53Off-line Haru  (26/-/-)
Promiň, ani já jsem to nebyla schopná dočíst do konce, to víš, je už pozdě.. :D Jen ve stručnosti - dole jsem zahlídla jen něco o tom, že přemýšlíš, jestli jít k psychologovi. Moje rada - určitě to neuškodí. Od toho tu jsou, jestli ti někdo má pomoct v těhle věcech, je to právě psycholog (nejlépe sexuolog-psychoterapeut). Ničeho se neboj, na takové případy jsou vyškoleni, a on se bude snažit o to, aby ses nestyděl ;) :)
09. 02. 2017 v 21:57Off-line tomsylt  (43/176/75)
Nedocet.
Jsi a nejsi, chces byt a nechces byt.

Jedna rada kasli na to dej tomu cas. Ses jeste moc mladej a nevis co chces. Radsi se venuj skole :-)
10. 02. 2017 v 16:04Off-line Lukyysek123  (28/-/-)
Moc vám děkuju.
11. 02. 2017 v 07:47Off-line i8051  (53/184/97)
"Ted vám to napíšu stručně a rychle." ... tak to se nepovedlo :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload