Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak efektivně hledat gaye?

12. 02. 2017 v 19:14Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
Ahoj :) Chtěl bych vědět jak si najít kluka když jsem strašně vybíravý. HODNĚ se mi líbí třeba jen jeden ze třiceti, ale nevím jak najít vůbec tolik gayů. Na seznamce jsem našel upřímně jen jednoho takového a ten je teď můj ex. Takže se chci zeptat jak je poznat nebo najít, když se myslí na živo.
Díky :)
12. 02. 2017 v 19:59Off-line Ted_11  (25/180/70)
Já měl 2 opravdový vztahy, který stálo za to. V prvním případě mě našel kluk přes Instagram úplně náhodně. Ten druhej..jsme měli oslavu kamarádky a začal jsem se tam bavit s borcem z vedlejší třídy a nějak z něho vylezlo, že je taky gay, tak jsme to dali dohromady, ale teď už spolu taky nejsem a mám víceméně stejnej problém jako ty.
12. 02. 2017 v 20:29Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
Náhody sou holt k hovnu, protože se neví kdy byla která promarněna :/
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 02. 2017 v 20:51Off-line Wasteman  (30/-/-)
Jako první věc, kterou bys měl udělat, je přestat být vybíravý. Pravděpodobnost, že ten jeden z třiceti bude gay, v horším případě bi, je hodně nízká. Taky nemůžeš mít jistotu, že se budeš líbit ty jemu pokud se náhodou ukáže, že je našinec. Určitě máš nějaké zájmy a záliby. Věnuj se jim, stýkej se s lidmi, kteří mají stejné záliby, nebo prostě chod do společnosti, ve které se budeš cítit dobře a budeš si s těmi lidmi rozumět. Dám příklad: třeba do skauta, jazykové kurzy, fotbalové zápasy, sportovní kroužky nebo jakékoliv společenské akce. Já třeba rád plavu, tak chodím do bazénu. Jednoduše řečeno chod mezi lidi, poznávej lidi a na někoho narazíš. Nejsi jediný kluk na kluky na planetě a taky ne každý co touží po klukovi sedí u internetových seznamek a třeba taky doufá, že si najde kluka tou "normální" cestou. Rozhodně nemužeš gaye poznat na první pohled, protože vypadat jako čtyřprocentní gay je dneska v módě. Musíš na to prostě jít tou zdlouhavější cestou, a když to náhodou nevýjde můžeš to brát tak, že si aspon získáš kamarády, kterých není nikdy dost. Vždycky je fajn mít někoho s kým mužeš jít jen tak na kofolu. Prostě musíš být vidět. Rozhodně ti nezaklepe na dveře a neřekne: "no... tak jsem tu" ... nebo prostě chod do buzinců, porovnávejte si učesy a outfity, doporučujte si kadeřníky a tak dále ... možností máš spousty :D
Já ti přeju hodně štěstí při hledání, ale mám takovej pocit, že když už si někoho najdeš, tak bude z internetové seznamky.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 02. 2017 v 22:35Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
Děkují :) joo o socializaci se právě snažím, ikdyž to pro mě není nejlehčí. A ne na seznamce spíš jen zabíjím nudu a jsem smířený s tím že tady nalezení partnera nehrozí a ani o to tak jednoduše nestojím :)
Btw. Vybíravost asi jen tak neodženu :/
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2017 v 04:19Off-line i8051  (53/184/97)
Nekde jsem slysel to pravidlo, ze kdo moc vybira, tak taky prebere. Tak abys ho neznal nazpamet v duchodaku :-) drzim palce
13. 02. 2017 v 15:58Off-line smaragd15  (22/180/85)
Musíš prestať byť vybieravý.Ak vyberáš podľa vzhľadu tak to ti bude len na velké h****,pretože také vzťahy najmenej vydržia.Zaleží na tom aký je človek vo vnútri,lebo na tom je vzťah postavený.Záleží či je úprimný a tak.Podľa vzhľadu NIKDY nevyberaj,nehovorím aby si si našiel nejakého ohabu to zas nie,ale proste nemusí byť najkrajší zo všetkých chalanov na CZ/SK.Stačí jak bude len trochu krásny a musí mať veľmi dobre srdce.Ja tiež keď som tu prišiel tak som chcel len toho najkrajšieho chalana z celej zoznamky,no a nakonec som mal taký veľký prd.Tak som sa trochu zmiernil a hneď to ide.Proste treba najprv pochopiť o čom je láska k druhej osobe a až potom hľadať.
13. 02. 2017 v 16:08Off-line zvedavko  (44/175/85)
Kvality potencialneho partnera nezistis podla fotografie. Ani pri prvom stretnuti. A sympatie sa podla mna mozu zacinat az pri nejakom hlbsom kontakte. Vtedy ti moze zacat vyhovovat aj clovek ktory by ta fotkou mozno nezaujal. A aj tak pri bozkavani zatvarame oci :-)
13. 02. 2017 v 21:21Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
Já se nedokážu zamilovat do někoho kdo se mi nelíbí, ani mě to potom tolik do postele netáhne. A já chci najít někoho koho budu milovat takže..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
13. 02. 2017 v 21:32Off-line smaragd15  (22/180/85)
No vidím že si ešte lásku nepochopel tak potom musíš počkať kým pochopíš o čom je láska.a nepisal som o tom že sa musíš zamilovat do niekoho kdo je úplne škaredý ale písal som že musíš svoje požiadavky zmierniť,lebo takto jako si teraz na tom takto nikde nebude viesť.ale poviem ti jedno LÁSKA NENÍ LEN O TOM JAKO VRZGAŤ V POSTELI,ALE O TOM ŽE BUDEŠ MAŤ PRI SEBE NIEKOHO KDO ŤA MILUJE,KDO ŤA BERE TAKÉHO JAKÝ SI HLAVNE VO VNÚTRI,KDO ŤA VYPOČUJE V NAJHORšíCH CHVÍĽACH A TAK.... o tom to je hlavne,nie že hlavne riešiť jako sa v posteli poriadne potentokať.sex tu najdeš u každého ale lásku u mladých chlanov to málo kto je taký.tak preto ti hovorím zmierni požiadavky.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 02. 2017 v 21:51Off-line johnj  (40/186/82)
Samozřejmě vybíravý být musíš! Vybíráš si partnera pro (ideálně celý) život.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 02. 2017 v 22:02Off-line PetrEM  (30/182/75)
Lol.. v 16 mít takové názory, tahat se s někým v pelechu a dělat fotky s kondomem v hubě ... Panejo, dnešní mládež je opravdu zkažená skrz na skrz.
13. 02. 2017 v 22:13Off-line i8051  (53/184/97)
Smaragd15 - na 15 let rozumny nazory, to si nezkaz kluku :-)
13. 02. 2017 v 23:01Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
Smaragd15: Každý má jiné preference:) Já jsem racionálně, ne emocionálně, založený člověk a jsem za to rád. Krom toho já se ptal jak najít další lidi mé orientace, ne co znamená milovat a jestli to je to co jsem cítil. Jsem vybíravý a jsem za to rád, protože se jen tak nezamiluju a když už, tak ta láska vydrží. Ikdyž mě odháněl a řekl mi že není gej a doufá že nikdy nebude, že když se podívá na mě tak se bojí mít děti, já řekl, že se bojím že ho přestanu milovat. Ne jen kvůli vzhledu, ale i kvůli toho jaký byl. Vydrželo mi to celou pubertu a zárove pětinu mého dosavadního života. Je pravda že vybírám podle vzhledu, ale vybírám to, jestli se s tím člověkem chci poznat, ne jestli s ním budu chodit. Kdybych vybíral jen srdcem, tak mám jen dalšího kamaráda :)
Tak prosím neříkej že mám lásku za něco jiného.

PetrEM: fotka s kondomem je čistě pro provokaci když jsem se nudil, ien tak pro informaci, nikomu jsem tady nikdy fotku nedal, ani nic víc. :)
13. 02. 2017 v 23:06Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
Marek1996: pokusím se, děkuji :)

Btw. Měl jsem kluka co byl ve vhledu takový "zlatý střed" s docela dobrou povahou, ale ani po půl roku jiskra nepřeskočila, spíš jsem se od něj začal poxvědomě distancovat... Já si nevybírám co mám rád a co ne :)
13. 02. 2017 v 23:09Off-line smaragd15  (22/180/85)
Ja som ti tu napisal to s čím ja mám skusenosti.JA často radim kdo sa jako ma dat do jakeho stavu.napriklad moje rady pomohli jednej mojej kamaratke a nakonec ma fesaka jak nevim co
13. 02. 2017 v 23:19Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
Tak děkuji:) ačkoli se nepamatuju že bych psal o čemu má být ten koho najdu
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload