Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

FB skupina "Imigranty v ČR nechceme"

13. 02. 2017 v 16:23Off-line Anonym
Čus, ti co mají facebook, skuste najet na skupinu "Imigranty v ČR nechceme", která má skoro 100 000 tisíc lajkerů (příznivců).

Někteří z vás tam třeba chodí často.

Předevčírem sem se vyjádřil v jednom v jejich článku, kde byl titulek =Homosexualita a náboženství ==

Sám sem tuto skupinu podporoval, protože jsem proti migraci a podpoře Islámu v Evropě a nejsem žádnej vítač uprchlíku, nebo je pro to jiný pojem = "Sluníčkář".

Ovšem co mě nemile překvapilo, tak to byli diskutující pod tím článkem a mohu potvrdit že téměř většina měla na nás hodně záporů.

Takže může mi prosím někdo vysvětlit proč si nás mnoho lidí spojuje s Islámem, migrací, pedofilií, úchylkou, masochistama a já nevím ještě s čím?

Tohle není prosím ten důvod, proč zakládám tento Topic.

HLAVNÍ DŮVOD JE TENTO:
Včera se mi totiž stala taková věc, vyjádřil sem se k jednomu pánovi, který o nás psal tolik hnusných a nepravdivých informací, že by to snad zvedlo ze židle i vás. Výsledek? Druhý den mě tato skupina zablokovala i když sem psal řekl bych velmi nekonfliktně, rozumně, pouze sem pánovi napsal, jak žijou gayové, které znám osobně.
A ten pán není ani malý zlomek...

Paradox je, že tyto skupiny poukazují na cenzuru a samy jí praktikují na někom, kdo se jim nehodí do krámu...pravda bolí.

Rada pro všechny,nepodléhejte samy sobě, i když proti vám půjde váš "Obdivovatel", protože né pokaždé má ve všem pravdu...
13. 02. 2017 v 17:01Off-line zvedavko  (44/175/85)
Pretoze bohuzial tito ludia su naozaj xenofobni - to znamena ze nenavidia vsetko cudzie/nezname, cize aj homosexualov. Nie su otvoreni ani voci vlastnym susedom :-( Najradsej by strielali vsetkych co nie su presne v rovnakej linke ako oni. A to si sam nemyslim ze treba vitat imigrantov. Ale bohuzial to je ozajstny trash s ktorym si nikto rozumny nerozumie :-)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 02. 2017 v 17:23Off-line MxP  (22/185/80)
Většinou tyhle hloupé stránky tvoří hloupí lidé. Hloupí lidi jsou většinou snadno zmanipulovatelní k negativním podmětům jako je homofobie, xenofobie atd.. A to je důvid proč hloupí lidé tvoří hloupé stránky.
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 02. 2017 v 17:24Off-line Haru  (26/-/-)
Stejně jako o homosexuálech se tam píší nepravdy i o muslimech, uprchlících a o komkoliv, na kom si můžou mastit ego. Co čekáš od stránky sdružující to "zdravé bílé jádro českého národa", jehož členové se často ocitají na dolním konci Gaussovy křivky pro IQ..
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 02. 2017 v 17:24Off-line RavenFox  (35/175/91)
Zvedavko to popsal velmi dobře. Tihle nezůstávají jen u jedné věci, většinou jim vadí více odlišností. Někteří si totiž myslí že evropa stojí na křesťanství a to se k LGBT nechová moc přívětivě, ale málokdo už ví že i to slavný křesťanství sem bylo dotaženo.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 02. 2017 v 17:58Off-line Peta80  (43/187/-)
Jak uz zde napsali prede mnou, protoze xenofobie, typicky skupiny "zdravé bílé jádro českého národa" zakladaji neonaciste, takze zkus hadat, jak jako gay u nich uspejes... jinak pro MxP, homofobie je podmnozinou xenofobie...
13. 02. 2017 v 17:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Haru, když se v německu v minulým století zrodil nacizmus, u jeho zrodu stáli frustrovaní jedinci, a oddíly pouličních bojůvek tvořili pivní primitivové ... pak se přidávala inteliktuální elita i průmyslníci, nekteří ze strachu, někteří z konjukturalismu, někteží si nechali vymýt mozek a uvěřili, průmyslníci v tom viděli zisk a zbraň proti komunismu... náckové byli i univerzitní profesoři..., i dneska za těma primitivama je cítit intelekt, ta tupá hmota má v sobě potenciál a dark ineteligence toho využívá ... btw podívej se na český film Hodina tance a lásky, mohlo by se ti to líbit.. evropě hrozí reálné nebezpečí, že bude pohlcena jinou kulturou, islámskou, to se už děje... lidi z toho mají strach a situace se hrotí, a z toho těží neonacisti a podobná verbež, a to proto, protože etablované politické strany nenabízí řešení... jsi realista a uvědomuješ si hrozící zánik evropské kultury pohlcením islámskou civilizací - šup a máš nálepku xenofob a nácek... a hodí tě do stejnýho pytle s tou pakáží kterým vadí kdokoliv jiný... mně nevadí naprosto nikdo, ani eskymák kdyby se mi nastěhoval vedle do kumbálu... a proč mi nevadí? protože mně nechce předělat... islamisti nás předělat chtějí... tím nemyslím nás gaye, ale naše vidění světa a životní hodnoty... chceš nosit zbytek života na xichtě záclonu? tvoje volba...
13. 02. 2017 v 18:06Off-line RavenFox  (35/175/91)
A kdo je to islamista? Schválně, předveďte se.
13. 02. 2017 v 18:14Off-line Peta80  (43/187/-)
BussterX: trochu nesouhlas, kultura ti nezanikne, dokud budou existovat lide, kteri se k teto kulture budou hlasit/zit danym stylem (je to trochu jako s lidovejma pisnema, budou existovat, dokud si je lide budou zpivat), muzes ji sice vyrazne omezit nasilnou perzekuci, nicmene dokud bude dost zajemcu, tak ji stejne uplne neznicis, hlavne jsem si nevsiml, ze by nekdo do ceskeho zakona prosazoval, ze nekdo musi povinne nosit na xichte zaclonu, jak pises, nebo ty o nejakych takovyhto snahach vis?
13. 02. 2017 v 18:18Off-line Haru  (26/-/-)
BussterX: Jasně, strhnou se k tomu může jak "dělnická třída", tak i intelektuálové. Nejsmutnější na tom je, že oni tomu opravdu věřili.. Na film se podívám, díky za typ, ale bude to muset počkat, teď jsem dočetla Fukse a chci mít chvíli od nacismu pokoj :D

Já si určité nebezpečí uvědomuju, nejsem jedním z vítačů uprchlíků, ale ani je neodmítám. Pokud to jsou váleční uprchlíci, mělo by být naší humanitní povinností poskytnout jim azyl. Pokud to jsou ekonomičtí migranti, nic proti nim nemám, ale finanční podpora státu by měla být naprosto minimální, i když to v sobě taky nese zase určitá rizika :-/

Dívám se na to ale i z druhé strany - bojím se právě přílišné nacionalizace Evropanů, od slov není daleko k činům, a ostrých slov na adresu uprchlíků už bylo řečeno hodně :-/

Kultury se mísily před uprchlickou krizí, budou se mísit i po ní, je to proces, který je přirozený vzhledem k čím dál větší globalizaci světa. Nevidím ale důvod, proč by po určitých reformách islámu nemohly žít obě kultury v míru pohromadě. Možná jsem naivní, to ukáže až čas.. Snažím se jen uvažovat tak, abych o sobě za 50 let nemusela říct - chovala jsem se jako kráva..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2017 v 18:18Off-line RavenFox  (35/175/91)
Mě totiž přijde že spousta lidí míchá dohromady ISISáky s obyčejnými lidmi.
13. 02. 2017 v 18:20Off-line Haru  (26/-/-)
RavenFox - o to jde, není muslim jako muslim, není křesťan jako křesťan.. Všude jsou skvělí lidé i fanatičtí b***i :)
13. 02. 2017 v 18:25Off-line zvedavko  (44/175/85)
Moznost medzi tymito volbami je ze ci mi odrezu hlavu alebo ma zastrelia alebo teda do koncentraku na prevychovu :-(
13. 02. 2017 v 18:44Off-line Peta80  (43/187/-)
Zvedavko: obecne plati, ze nasili plodi nasili... mimochodem v CR jsem si zatim vsim hlavne nasili ze strany neonacistu (viz utoky zapalnyma lahvema)...
13. 02. 2017 v 19:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Ravene, já měl kamaráda z afghánu, studoval tu vejšku, vzal si češku a žral vepřový maso a slavil vánoce... nebyl žádnej fanatik muslimskej, spíš naopak... a víš co se stalo, jeho lidi ho nenechali žít po našem, byli to taky lidi kteří tu studovali dřív, a dneska mají vlivné pozice v prágru na ambasádě... našli si ho a dělali mu kázání, nakonec se rozved se svou ženou k***ou a vrátil se k islámu ... od něj toho vím taky dost o islámu, a není to nic ze sluničkářské brožurky
13. 02. 2017 v 19:05Off-line RavenFox  (35/175/91)
Tak zrovna afghán je prošpikovaný radikály, to bych sem jako vzor pro islám nedával. Mě baví to že vy všichni slušnočeši předhodíte příklad ze zemí kde to je docela slušně v hovnech.
13. 02. 2017 v 19:06Off-line BussterX  (103/130/150)
No sorry že se můj kamarád narodil v afghanistánu a ne někde kde to v p***li není :D
13. 02. 2017 v 19:08Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Ani moudrý člověk, už nezmění nezvratné.
M.S.
13. 02. 2017 v 19:09Off-line RavenFox  (35/175/91)
A jseš ochotnej připustit že existujou i normální muslimové?
13. 02. 2017 v 19:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Kdo, já? no samozřejmě že ano, otázka sice je, co si představuješ pod pojmem "normální", ale já samozřejmě připouštím, že jsou i umírnění muslimové... ale jak dlouho zůstaneš umírněnej, když ti do vesnice spadne bomba a zabije ti bratra a matku? a proč tam spadla bomba? porotože západ si vzal do hlavy, že se bude srát na východ a vyvážet tam demokracii? ne, protože se západ sere tam, kde cítí ropu... a ti stejní političtí šmejdi co tam posílají vojáky nám tady zavádějíí sluníčkářství a jak se musíme postarat o "uprchlíky" ... fck logik... co jsem napsal je kurevsky hrubě nepřesné zjednodušení, ale je to príncip
13. 02. 2017 v 19:23Off-line RavenFox  (35/175/91)
Zavádějí sluníčkářství...ty už si tím posedlý.
13. 02. 2017 v 19:24Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Není. Šel na cigaretu a vykadit psa.:-)
13. 02. 2017 v 19:26Off-line RavenFox  (35/175/91)
"umírnění muslimové" a proč ne obyčejní ? Vadí ti to hodně? Islám byl v evropě od nepaměti, to jen za posledních dvacet let se to začlo šíleně hrotit.
13. 02. 2017 v 19:26Off-line BussterX  (103/130/150)
A jak bys nazval politiku Merkelové jinak? btw předpokládám, že se bavím s rozumnými lidmi, kteří jsou schopni pracovat s textem a s informacemi v něm obsaženými jinak než doslovně...
13. 02. 2017 v 19:29Off-line RavenFox  (35/175/91)
Co do toho ted pleteš Merkelovou.
13. 02. 2017 v 19:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Ravene, islám se do evropy odpaměti šířil, ne že tu odnepaměti byl... naši předci zastavili turecký vpád až u vídně :D turci byli tehdy čuráci, měli se vysrat na šavle a ozbrojený vpád, a měli nás zaplavit uprchlíkama a měli by nás bez boje... nojo, ale tehdy to nešlo, tehdy neexistovvali sluníčkáři zblblý pseudohumanismem a opíjející se vlastním dobroserstvím :D
13. 02. 2017 v 19:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Ravene, ty jsi hloupý? :D
13. 02. 2017 v 19:30Off-line Peta80  (43/187/-)
BuřtX: Kruci s tim poslednim od tebe musim (z vetsi casti) souhlasit. Fck logic? Proc myslis? To slunickareni ze strany techto lidi je naopak dobra taktika, dle meho nazoru doufaji, ze se tak snaze nauci "nase zapadni hodnoty", tj ze pak snaze budou souhlasit s tezbou nerostnych surovin, o ktere jim jde (muslima snadnejc naucis "zapadnim" hodnotam, kdyz bude obklopen "zapadni" kulturou, nez kdyz se ho to budes snazit naucit v jeho domovine, kde bude obklopen tou muslimskou...)

EDIT: Je to reakce na prispevek zacinajici "Kdo, já? no samozřejmě že ano, otázka sice je, co si představuješ pod pojmem..."
13. 02. 2017 v 19:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Peta, ty přece musíš vědět, co se děje ve francii... tam byly před pár lety obrovské nepokoje, hořely celé městské čtvrti a auta... ty nepokoije nezpůsobili žádní "uprchlíci".... způsobila je třetí generace islámských starousedlíků... a proč, protože jejich rodiče tady celej život v evropě dřeli za minimální mzdu a žili v ghetu... jejich potomci se cítí vykořenění a cizí a hledají vlastní identitu... to je obrovskej problém... ne ti čerství uprchlíci, ale jejich další generace... neumíme s tím pracovat, naše děcka (obrazně) se z toho poserou co jsme jim zavařili
13. 02. 2017 v 19:35Off-line RavenFox  (35/175/91)
BussterX: Wow, toto jsem čekal. Myslel jsem že jsi větší formát. Turci byli tehdy čuráci, a oni dneska nejsou čuráci? Víš tyvole co dneska dělá Erdogan v Turecku? Že drží naše občany jako teroristy který unesli z cizího území jen aby měli páku pro EU? Že vydíraji Evropu tím že do ní pustí miliony uprchlíků? A já ti něco povim, oni je do Evropy nevpustí, pro ně je to nejlevnější pracovní síla. I děti jsou pro ně pracovní síla.
13. 02. 2017 v 19:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak jinak - myšlenkou mého sdělení bylo to, že to co se jim tehdy nepovedlo mečem (myšleno jiné civilizaci, ne jen Turkům kurwa) tak to se jim dneska povede vagínama jejich manželek
13. 02. 2017 v 19:39Off-line zvedavko  (44/175/85)
Peta80 ja suhlasim s tym co hovoris. To nasilie je vidno zo VSETKYCH stran. a radikalizacia tiez :-( a menej slobody vidim do buducna
13. 02. 2017 v 19:40Off-line RavenFox  (35/175/91)
BussterX: Wow, koukám že tady se myslí jen primitivně.
13. 02. 2017 v 19:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Hoši, přesvečte nacistu, že cikán je celkem fajn týpek a že buzerant je člověk jako každej jinej... problém že? nepude to... a zkuste přesvědčit sluníčkáře, že svět není růžová zahrada kde se pasou duhoví jednorožci... stejnej problém... nácek aji sluníčkář jsou oba zaslepení ideologií a nevidí věci objektivně
13. 02. 2017 v 19:42Off-line RavenFox  (35/175/91)
Takže ty si myslíš že já všechno vidim růžově? To se pleteš, já si naopak myslim že kvuli lidem jako ty budu muset emigrovat. A možná že i docela brzo, jestli to takle pujde dál.
13. 02. 2017 v 19:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Du do p**e z týto debaty, svoje sem řek
13. 02. 2017 v 19:43Off-line RavenFox  (35/175/91)
To bude nejlepší.
13. 02. 2017 v 19:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Nemáš rád lidi s jiným názorem, ale muslimům stavíš slavobránu ty tšuráčku :D
13. 02. 2017 v 19:45Off-line zvedavko  (44/175/85)
Este aj Busster sa radikalizuje :-)
13. 02. 2017 v 19:45Off-line RavenFox  (35/175/91)
Jiný názor mi nevadí. S kamarády máme takovou dohodu, když máme rozdílný názory tak se o nich nebavíme. A víš co? Funguje to.
13. 02. 2017 v 19:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Tšuráček není projev radikalizmu, radikální by byl vyjebanej připosranej k****n strupatej :D
13. 02. 2017 v 19:53Off-line zvedavko  (44/175/85)
No, to je buď dobre alebo zle BussterX
13. 02. 2017 v 20:01Off-line Peta80  (43/187/-)
BussterX: to prave zalezi na tom, jak k nim budou ostatni pristupovat, kdyz je budou obecne "hejtovat", tak to bude koncit jejich izolovanosti a ghetama, jak pises, zatimco kdyz se k nim spolecnost bude stavit tolerantne a pokusi se jim pomahat se zaclenenim, tak to nasilim obecne zkoncit nemusi... Jinak, podivej se na to takhle, jak nase "zapadni" spolecnost presla z dob stredoveku a inkvizice k dnesnim hodnotam (protoze me ta soucasna muslimska spolecnost ze zemi tretiho sveta ten stredovek dost pripomina)? Krom toho, ze lide prisli na to, ze demokracie je lepsi jak absolutisticka monarchie, prisli vedci (tj lide, co veci zkoumaji a snazi se logicky analyzovat), a zacali lidem rikat jine veci, nez co se psali v bibli, a ejhle, lide videli, ze co ti vedci rikali, skutecne fungovalo, tak lide zacli uznavat vedecky a LOGICKY postupy (viz Darwin vs cirkev, Galileo vs cirkev, etc...), nez jen tupej nabozenskej hate neceho, pac se to pise v nejaky "knizce"... Obecne, kdyz se to byla schopna naucit nase civilizace, proc myslis, ze by se to nemohla naucit i ta muslimska, obzvlast kdyz jim muzem dat vlastni zkusenosti s timhle "prechodem"? No napsal jsem to trochu kostrbate v nekterych mistech, ale myslenka je snad pochopitelna...
13. 02. 2017 v 20:03Off-line zvedavko  (44/175/85)
Jedna otazka pre Peta, veris v nabozenstvo? (schvalne nepisem v boha)
13. 02. 2017 v 20:42Off-line Peta80  (43/187/-)
Zvedavko: "Náboženství, religie je moderní souhrnný pojem pro velmi rozmanité soustavy jednání, symbolů a představ, jimiž různá společenství a církve vyjadřují reálný, životní, osobní vztah k transcendentní (přesahující smyslové vnímání) zkušenosti či transcendentním představám."
Zdroj: https://cs.wikipedia.org/…Eenstv%C3%AD
Nabozenstvi jde praktikovat, nevim, jestli v nej jde ve***, vzhledem k tomu, ze nabozenstvi je souhrn jednani, symbolu a predstav... myslis jestli mam nejake predstavy okolo boha? Nebo jestli verim v nejakou nabozenskou symboliku? Asi pusobim trochu natvrdle, ale zkus to prosim trochu preformulovat :).
13. 02. 2017 v 21:25Off-line Peta80  (43/187/-)
Jen jedna takova myslenka k tematu, ktera me napadla uz kdysi, PROPOJENI VEDY A NABOZENSTVI (krestanstvi/judaismu, mozna aplikovatelne i na islam), ukazu to ve forme rozhovoru:

Vedec: "Takze podle Bible Buh stvoril zemi a nebe a vsechno na nebi, na zemi i v podzemi?"
Verici: "Ano."
Vedec: "A kdyz se zjistilo, ze za nebem je vesmir, slunce, hvezdy, planety, znamena to, ze Buh stvoril cely vesmir a vse, vsecicko v nem, tak jak on chtel, aby to bylo a fungovalo? Proste uplne VSECHNO?"
Verici: "Ano, presne tak!"
Vedec: "To ale znamena, ze Buh stvoril i prirodni a fyzikalni zakony, a to tak, jak on chtel aby fungovali, neboli PRIRODNI A FYZIKALNI ZAKONY JSOU ZAROVEN BOZIMI ZAKONY, PRAVE PROTO, ZE JE STVORIL BUH A ZE JE STVORIL TAK, JAK ON CHTEL ABY FUNGOVALI. A vyvratte mi to!"
13. 02. 2017 v 21:38Off-line GuyYouKnow  (25/193/100)
Existují jen dva typy lidí, špatní a dobří. Vše ostatní jsou nálepky které jim jsou přisuzovány společnosti. Aneb každý muslim je terorista, každý černoch krade a každý mexičan je sexuální deviant.
13. 02. 2017 v 22:07Off-line gin  (63/184/120)
Na islámu je nejhorsí to, ze se z neho stalo cirkumfetisistické nábozenství, ze bazíruje na mrzacení pohlavních orgánú chlapcú amputací predkozky. Nosení sátku u muslimských holek mne moc nezajíma. Jenze mne se z toho zvedá zaludek z toho dúvodu, ze mám témer 100 procentní jistotu, ze taková nechá zmrzacit pohlaví svého syna amputací predkozky a proto se mi zveda zaludek z techto muslimských závojatek druhotne. Jsou i krestanské fundamentalistické závojatky, které nosí sátek, jenze to není spojeno s mrzacením pohlavních orgánu jejich synü.
13. 02. 2017 v 22:14Off-line gin  (63/184/120)
Před 29 minutamiOn-line GuyYouKnow (18/186/77)
Existují jen dva typy lidí, špatní a dobří. Vše ostatní jsou nálepky které jim jsou přisuzovány společnosti. Aneb každý muslim je terorista, každý černoch krade a každý mexičan je sexuální deviant.

Jenze je problém, kazdý mainstreamový muslim má úcast na mrzacení pohlavních orgánü.

Ted zneuzívám muslimské pohostinosti, sesypalo se mi me mobilni internetove spojeni, co v Nemecku mam, a tak ted pisu z Kolina nad Rynem z muslimske internetove kavarny.
13. 02. 2017 v 23:12Off-line Peta80  (43/187/-)
Gin: muzska obrizka je spis u judaismu, v islamu je spis zenska...
14. 02. 2017 v 08:49Off-line Petuna  (59/175/70)
Každý má žít ve své zemi a chránit si ji, bojovat s nepřítelem, chudobou, epidemii a pod. Naše země prošla dvěma sv. válkymi, padlo v nich hodně lidí, ale zůstali jsme doma. I když se v Sýrii bojuje, to automaticky neznamená, že musí táhnout do Evropy, proč třeba nejdou do Emirátů, Jordánská, Arábie, je to jedno stejné etnikum anebo proč si sami nevybojují svobodu. Vždyť do Evropy utíkají mladí a zdraví muži, ale oni utíkají do Evropy protože zde nemusí pracovat a jak se lidově říka pečení holuby jim sami lítají do huby. Nikdy se nevzdají své víry a sexuálního citění, budou znásilňovat, zabíjet a krást, NÉ O TOTO NESTOJÍM, pryč s urpchlíky, vždyť nás legálně okrádají, jsou podporovány z peněz daňových poplatníků, nebylo by lepší tyto peníze použít na zdravotnictví, školství, nezaměstnané, ivalidy a pod.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 02. 2017 v 10:53Off-line ba5boy  (31/180/69)
Ta skupina asi uz neexistuje. neviem ju najst.
14. 02. 2017 v 14:47Off-line Anonym
Teď na to také koukám a též jí nemůžu najít, tu která má přes 90 000 Like.
Ale je nesmysl, že by jí Facebook nechal kvůli mě zrušit, je to divný...
14. 02. 2017 v 14:49Off-line BussterX  (103/130/150)
No to asi nebylo kvůli tobě :D spíše je divné, že to tam nechali tak dlouho... asi potřebovala BISka napřed nasbírat data o těch lajkerech :D
14. 02. 2017 v 14:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Nahoře jsem napsal, že muslimové nepotřebují meče, že nás porazí vagínama a množením, na to kolega RavenFox reagoval poznámkou o primitivismu... hm, tak cituji:
„Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme bezvěrce dělohami našich žen!” prezident Alžírska Boumedienne, 1974
14. 02. 2017 v 14:59Off-line Anonym
No ale vím jistě, že ještě včera tam byla, a zmizí po tom, co stratím přístup jí navštěvovat?
14. 02. 2017 v 15:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Další hezký citát: “Proč umírat za islám? Nepotřebujeme už teroristy ani sebevražedné atentátníky. Přes 50 milionů muslimů v Evropě ji samo změní za pár desítek roků na islámský kontinent…” libyjský vůdce Muammar Kaddáfí, 2008
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 02. 2017 v 16:00Off-line RavenFox  (35/175/91)
Tady se to zase pěkně sešlo. Takže, chcete tim vlastně říct že to těm pomateným radikálům vlastně žerete i s navijákem. Vy slušní češi jste vlastně jako bulvár, taková spojka ISIS, která papouškuje všechno co vypouští z huby.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 02. 2017 v 20:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Ravene, já citoval pouze dva světové politiky, a to dva prezidenty islámských zemí Kaddáfího a Boumedienneho ... tys mě hejtoval za to, že sem řek že nás prostě přerodí počtem dětí a nazval jsi to primitivismem, jenže to řekli přímo dva islámští politici dávno před existencí ISIS... jedna muslimská žena porodí 8 dětí za život, jedna evropanka 2... ty dvě děti nenahradí ani přirozený úbytek populace,... chápu, kdo není zhulený sluníčko tak je primitiv a nácek a je třeba ho umlátit bongem :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 02. 2017 v 20:55Off-line Bahutom  (34/173/60)
Musíš být nutně ve skupině lidí, kteří Tě tam nechtějí? :) použij svůj intelekt a zjisti svou cenu :)
15. 02. 2017 v 20:33Off-line RavenFox  (35/175/91)
BussterX: A tím jsi chtěl říct co vole? Že hulim? V životě jsem ten sajrajt nevzal do huby. Takže ty radši budeš stát na hranicích s kulometem. Tak to je super, já myslel, že my v západní civilizaci budeme razit motto "nejsme jako oni"...ale zatim to vypadá že razíme motto "budem horší než oni".
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 02. 2017 v 21:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak sorry no, sem myslel, že mlžný opar na tvé profilovce je vyhulená tráva O_o
a jinak si zkus namlátit do hlavy co jsem psal nahoře - muslimové nás přečíslí, když si je sem pustíme, bude z evropy afroarabský kontinent... a běloši budou v menšině, a zas napiš něco o primitivismu, je to jen prostá matematika - 8 narozených dětí v muslimské rodině vs 2 v "bělošsko evropské" :D
15. 02. 2017 v 23:57Off-line RavenFox  (35/175/91)
Ale chápeš to že migrace není jen v jednom směru? Víš kolik lidí do Evropy běžně přijde z ruska nebo ukrajiny? To ty tvoje muslimy přechčije na všech frontách. Migraci nezastavíš, lidi se budou přesouvat pořád.
16. 02. 2017 v 00:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Rád tady uvítám každýho rusa aji ukrajince... :D
16. 02. 2017 v 07:28Off-line RavenFox  (35/175/91)
Oh boha, to byl jenom příklad, jseš vážně tak natvrdlý nebo to jen hraješ?
16. 02. 2017 v 07:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Ježišmarjá ty vocasoide tys dával příklad a já na něj reagoval, pokud tě to mate tak nedávej příklady, zkus tu moji reakci chápat schematicky v obecné rovině ... nebudu se ptát jestli to hraješ, páč ty seš ne natvrdlej ale tvrdej jak štolvertka :P
16. 02. 2017 v 07:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Co bych taky čekal od blba kterej si neumí spočítat že 8 je více než dvě, že :P
16. 02. 2017 v 15:42Off-line Anonym
Jejich skupina zase funguje, tak už fakt nevim, co se stalo.
16. 02. 2017 v 16:07Off-line RavenFox  (35/175/91)
BussterX:achjo.
16. 02. 2017 v 17:32Off-line MxP  (22/185/80)
Můj otec tuhle stránku sleduje. Budu mít zajímaví coming out teda :/
16. 02. 2017 v 19:19Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Když tak čtu úvodní příspěvek a koukám tu na to, tak snad abych se tu neukazoval, když jsem taky imigrant (teda ve vztahu k Česku samozřejmě emigrant). Migrace je samozřejmě úplně přirozená věc, která vždy existovala a bude existovat. Migrantem je čistě technicky úplně každý, kdo se někam přestěhuje. A jestli vás zajímá, jak to skutečně je, tak se podívejte na tyhle mapy: https://jakubmarian.com/…-immigrants/ V Česku jsou "překvapivě" největší skupinou imigrantů Ukrajinci. Pokud vás teda nutně zajímají občané převážně muslimských zemí, tak ti tvoří největší skupinu cizinců ve Francii, Španělsku (Alžírsko a Maroko - bývalé kolonie), celé bývalé Jugoslávii a Řecku (ale tam je to pochopitelně autochtonní evropské obyvatelstvo - Bosňané a Albánci)

A propos to by člověka opravdu nenapadlo, že se v podobných skupinách sdružují individua, která mimo jiné také útočí na LGBT osoby.
16. 02. 2017 v 19:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Mychajlo, jsou skupiny primitivů v každým národě kterým vadí kdokoliv, kdo je jiný než oni, dokonce i fanoušek jinýho fotbalovýho klubu jim vadí tak moc, že jsou ochotni mu rozbít hlavu bejsbolkou... tito lidi se dají lehce manipulovat a jejich nenávist nasměrovat tam kam někdo potřebuje... to se stalo v německu třeba po první světové válce... pak ale existuje skupina liberálních realistů, kterým nevadí naprosto nikdo a jsou otevřeni všemu novému a neznámému - s vyjímkou toho, co představuje ohrožení... a k té druhé skupině se počítám já i moji přátelé ... já sám jsem měl kamaráda rodilého afghánce a vím od něj dost o islámu a dalších věcech, rovněž tak jsem měl možnost mluvit s lidmi ze SOG ... vidím reálné nebezpečí v invazi muslimské kultury, která sama je ve své podstatě netolerantní k čemukoliv cizímu a jinému ... pouštímě do evropy miliony muslimů jen za poslední roky, a ti muslimové jsou od mala vychovaní k netoleranci k čemukoliv jinému než jsou oni.... migrace je přirozená a zdravá, o tom jsem přesvědčen... u nás ve střední evropě jsme byli vždy jakousi křižovatkou a nikdo z nás nemůže říct, že nemá v genech stopy francouzů, švédů, poláků, turků nebo jakéhokoliv dalšího národa... my češi jsme pouliční směska, voříšci evropy :D nevadí mi cizinci, vadí mi invaze jiné netolerantní civilizace
17. 02. 2017 v 15:32Off-line RavenFox  (35/175/91)
BussterX: ty speciálně a zbytek ivcrn máte jeden zásadní problém. Nerozlišujete radikální osoby a obyčejný lidi. Pro vás jsou všichni muslimové potenciální zločinci který by vás chtěli ihned vykostit. Proč jako?
17. 02. 2017 v 16:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Potenciální zločinec je přece každý, i ty nebo já ravene :D nejde o to jestli jsou potenciální zločinci, ale o to, jestli je nebo není většina z nich ochotna přijmout hodnoty naší euroatlantické civilizace... a nejsou ochotni ravene, a jejich děti naše hodnoty taky nepřijmou, o tom mluví zkušenosti ze západní evropy kde vyrůstá už třetí generace muslimských imigrantů z turecka a alžíru... ty máš problém ravene, ne já, tvůj problém je zaslepenost... i v tom příspěvku co jsem napsal hned nad tebou je dost informaci které jasně popisují v čem vidím riziko a ty meleš cosi o tom, že nerozlišuju radijály a obyčejný lidi... obyčejný muslim totiž věří, že my v evropě žijeme špatně a protivíme se alláhovi a nepřijme naše hodnoty, nebude se čumět na ordinaci v růžové zahradě a žrát hamburger, žena na ulici bez záclony na držce bude pro něj k***a a podle toho se k ní bude chovat ... kde tam mluvím o zločinnosti, o terorismu a podobně? nikde... mluvím o tom, že každý z tech imigrantů z afriky, bez vyjímky byl vychován ve víře v jiné hodnoty než vyznáváme my, nacpi si to do hlavy... nepřijmou naše hodnoty, ale budou nám nutit svoje... a náznaky už tu byly z dřívějška z dob kdy jich tu byl zlomek proti tomu co se sem navalilo poslední roky...
17. 02. 2017 v 19:45Off-line RavenFox  (35/175/91)
Fajn, tak se seber vem svoje kamarády a běžte pořádat hon na čarodějnice, jo pardon, na muslimy. Bude to tak správně? Podle euroatlantický civilizace?
17. 02. 2017 v 22:08Off-line BussterX  (103/130/150)
18. 02. 2017 v 10:38Off-line MxP  (22/185/80)
Nenavist k muslimum je stejna jako k gay komunitě.. Nepochopitelná. Pokuď nebudou vadit tak to problém není ne ?
18. 02. 2017 v 13:55Off-line MxP  (22/185/80)
A stavět zeď nechceš ?
18. 02. 2017 v 14:49Off-line esthetique  (40/-/-)
Ano vysvetlim ti to, vsechny rasisticke, homofobni, xenofobni svine jako jsi ty, tzv. neslunickari az do ted nemeli poradnou platformu pro sdruzovani se, tak to resili na FB
ale tomu je ted konec. prichazi nova aplikace; HATER
doporucuju nainstalovat a potichu se ztratit, protoze gay, ktery nedokaze pochopit, ze primitivni fasouni nenavidi jakoukoliv odlisnost stejne, jestli je to barva kuze, puvod nebo sex. orientace, ma IQ skladaci zidle a nemel by opruzovat na gay seznamkach
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2017 v 14:59Off-line esthetique  (40/-/-)
PS:
"Rada pro všechny,nepodléhejte samy sobě, i když proti vám půjde váš "Obdivovatel", protože né pokaždé má ve všem pravdu..."

my nejsme zenY, proto samY sobe nepodlehame, jsme muzi a sami si to vzajemne delame, ti pasivove doslova PODlehaji tem aktivum (krome polohy na konicka, hahahahha)

vetsinou o potrebe ochrany naroda, zapadni kultry a civilizacnich hodnot nejvic rvou primitivni fasouni, kteri ani nejsou schopni se naucit ten svuj jazyk rodny, o ktery jim jde nejvice, k***a
ha ha ha ha ha
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2017 v 16:56Off-line gin  (63/184/120)
RavenFox (28/175/90) NOVÉ
Fajn, tak se seber vem svoje kamarády a běžte pořádat hon na čarodějnice, jo pardon, na muslimy. Bude to tak správně? Podle euroatlantický civilizace?

Nechápu, že se vehementně zastáváte někoho, kdo je potencionálně připrven vám uříznout hlavu. To je celá trgédie neomarxistů. Saláfistický islám je horší než fšismus. To však neomarxistům nedochází, poněvadž jsou sami značně nahnědlí.
18. 02. 2017 v 17:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetiku, určitě jsi měl na mysli slovo fašoun? neměl jsi na mysli spíše slovo nácek? nacismus a fašismus není tak upe totéž :D btw nácek a rasista a xenofob je každej kdo se brání řízené invazi milionů nevzdzělaných islámských mužů - takzvanýcxh uprchlíků, od mala vychovaných ve víře , že žena je méněcenná? To seš teda stejnej jak rasista a nácek... taky hážeš všechny do jednoho pytle... KAŽDEJ kdo je cikán tak krade = KAŽDEJ kdo tady nechce miliony naráz přišedších muslimů je nácek.... v čem je rozdíl mezi tebou a náckem? :D
18. 02. 2017 v 17:03Off-line MxP  (22/185/80)
Gin.. To je stejny jako když řekneš, že všichni co jsou gay jsou taky uchylové. Není to pravda. Takže nemůžes jen tak říkat že všichni uprchlíci řežou hlavy..
18. 02. 2017 v 17:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Ty d***lní hloupý děcko přečti si všechny moje příspěvky tady v debatě a zkus je pochopit, kde bereš tu drzost se v patnácti vyjadřovat k tak zásadnímu tématu?
18. 02. 2017 v 17:14Off-line MxP  (22/185/80)
To si ze mě děláš jako srandu ne ?
18. 02. 2017 v 17:32Off-line gin  (63/184/120)
To jsem nikdy netvrdil, ale vidím na vlastní oči, jak fašiziodní saláfistický islám sílí a to i mezi dlouho usedlými Turky v Německu.

V roce 1929 měla Hitlerova strana marginální volební výsledek a 4 roky už putovali první lidi do koncentráků.
18. 02. 2017 v 17:41Off-line MxP  (22/185/80)
Já bych řekl že teroristické buňky tam byli ještě dřív před masovou migrací. Takže to by jsme i tak nezastavili
18. 02. 2017 v 18:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Nahoře jsem napsal toto, nebudu to opakovat furt dokola, pro blbečky jen zkopíruju už napsané:
"... kde tam mluvím o zločinnosti, o terorismu a podobně? nikde... mluvím o tom, že každý z tech imigrantů z afriky, bez vyjímky byl vychován ve víře v jiné hodnoty než vyznáváme my, nacpi si to do hlavy... nepřijmou naše hodnoty, ale budou nám nutit svoje... a náznaky už tu byly z dřívějška z dob kdy jich tu byl zlomek proti tomu co se sem navalilo poslední roky..."
18. 02. 2017 v 19:35Off-line MxP  (22/185/80)
A kde jsem psal zase já že mluvím na tebe ? BussterX :*
18. 02. 2017 v 19:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Šadap :P
18. 02. 2017 v 20:04Off-line MxP  (22/185/80)
:D
18. 02. 2017 v 20:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Neflirtuj se mnou ty ouchylný děcko, nic nebude :P fotky p***le neposílám, sex za peníze nedělám, odpal ouchyle :P
18. 02. 2017 v 22:07Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No, anonyme, lidi tam nadávají na gaye, protože lidi nemají gaye rádi. Všechny ty super průzkumy, jak roste tolerance vůči homosexuálům, jsou jen nesmysly a právě internetové diskuze to dokazují. A bojí se nás z velmi podobného důvodu jako se bojí Arabů. Arabů se bojí, protože se domnívají, že jejich odlišná kultura může ohrozit tu evropskou, zatímco gayů se bojí, protože se domnívají, že jejich odlišná sexualita může ohrozit tu heterosexuální, aneb jak se zpívá v té písničce "Já jsem gay, jsem gay, jsem teplej. BUĎ SE MNOU TAKY GAY." Zkrátka se bojí homosexuální nákazy, která je změní na gaye. Proto tě tam taky zablokovali, z prevence, abys je náhodou neproměnil. :-)
18. 02. 2017 v 23:01Off-line Anonym
Lukino_Luk
Nezablokovali, to sem si myslel já, ale včera sem se na ten web dostal a mohl sem dále odepisovat, takže šlo jenom o poplach, nebo jim ta skupina na chvíli vypadla. Také mi mohli dát nějaké varování a co vím, tak některé příspěvky tam mažou, jinak netuším a rozebírat to dál nebudu..

esthetique
No, v tom úplnou pravdu nemáš. Někteří muži jsou ženY,chovají se tak, nebo aspoň tak vypadají. Jedné zrovna teď na to odpovídám.
19. 02. 2017 v 21:58Off-line RavenFox  (35/175/91)
Gin: kdo že mi to má řezat hlavu? Představ si že mám kamarády co jsou muslimové, plně mě i mou orientaci uznávaji, nejsou proti. Ani nemaji doma bomby, jejich přítelkyně si můžou nosit co chtěj. a pokud vim žijeme ve střední evropě, v západním vlivu, v demokratickym státě, pokud vim na náměstích už se pár set let hlavy neřezaly.
20. 02. 2017 v 07:35Off-line gin  (63/184/120)
S novou vlnou mohou přijít nové móresy.
20. 02. 2017 v 12:27Off-line MxP  (22/185/80)
Gin. Každá vlna není ale tsunamy
20. 02. 2017 v 17:06Off-line gin  (63/184/120)
Jenže tato je velmi nebezpečná, i když se s BussteremX ve většině věcí neshodnu, v tomto mu dávám za pravdu. Mládě jako ty ví kulový.

@RavenFox,

už téměř 20 let dělám v Německu, a mám mezi muslimama více známých, než jste jich vy viděli dohromady. Ti mí známí jsou v pořádku, ale vidím, jak jejich okolí stále více a více propadá patologickému islámu, hlavně mladí, a to už v Německu narození. To co tam bylo před 15 lety vyjímkou, se začíná stávat pravidlem.

Patologická fanatická
saláfizace mladých muslimů, jejichž fotři, s kterýma se znám, a jsou v pohodě, roste v Německu geometrickou řadou. A co noví příchozí? Frustrace? Další podhoubí pro fanatismus.

Samozřejmě, že nejsem mimoň jako Konvička nebo Okamura, abych házel všechny muslimy do jednoho pytle. Ale z toho, co v Německu na vlastní oči vidím, jsem silně znepokojen.
20. 02. 2017 v 22:36Off-line RavenFox  (35/175/91)
No, každá mince má dvě strany, já jsem zase velmi znepokojen proti stranou která se narozdíl od mladých muslimů v německu tlačí do vrcholné politiky (u nás) a relativně úspěšně. Budou parlamentní volby, to bude zase volební průjem od japonce, migranta který bude brojit proti migrantům. Koukal jste někdy na názory jejich příznivců? Nejradši by pořádaly kříšťálové noci a hony. A dělali by to samé co chce ISIS. Možná i hůř. TO je problém.
20. 02. 2017 v 22:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Přesně tak ravene... o tom jsem psal před dvěma lety... psal jsem tehdy a nejen tady, že když etablované politické strany neumí vyřešit to, že se jim do evropy na pašeráckých lodích ilegálně dostaly miliony přistěhovalců, uchopí to téma populisti.... psal jsem tehdy, že náckové pudou nahoru a budou z té situace těžit... a co udělali politici v EU, nic ... neumí problém vyřešit... a náckové jdou nahoru... varoval jsem před tím ...
23. 02. 2017 v 20:53Off-line RavenFox  (35/175/91)
No vidíš, ty v tý hlavě přeci jen něco máš :D . To je první věc na který se asi shodneme. To neni ani problém EU jako spíš lokálních vlád. Na nich je aby si udrželi svoje psi na uzdě. Ale co čekat od země která nedokázala zakázat ani komunisty, natož aby zakázali neonacisty a podobnou verbež.
26. 02. 2017 v 14:50Off-line esthetique  (40/-/-)
Buzzikova: ne, mel jsem na mysli FASOUNEK, autor dotazu k vyssi fazi (nACEK) zatim nedospel. zatim se zameruje na imigranty obecne, prozatim mu nevadi kurdove, syrane apod. tato vyssi faze se da aplikovat az proti konkretnimu narodu(-m), to uz musi mit fasismus nejakou vydobytou pozici v politice statu a pak za vsechno muzou konkretni (zpravidla sousedi) a je nutne s nimi zahajit valku, fasismus jak ho vymyslel Mussolini, byl proti vsem slabsim, jinym, kteri nechteli moderizovat (jake maji v Milane krasne metro a hlavni nadrazi!!!), nechteli budovat proste byli jakkoliv jini a presto prislusnici stejneho naroda. dneska by se asi reklo "neprizpusobivi", v cesku tedy urcite
26. 02. 2017 v 14:52Off-line esthetique  (40/-/-)
PS: opravdu si kvuli 10 milionum nebudu instalovat CZ klavesici, pro dalsic 7 miliard ji nepotrebuju
26. 02. 2017 v 16:05Off-line Anonym
Esthetique:

Podle čeho mě soudíš že sem teda údajně nácek/ fašounek? :-)). Mě jiná barva kůže a jiné národnosti nevadí ani na našem území.
A tyto skupiny "Imigranty v čr nechceme" především sledují přátele z facebooku, takže je mám často na očích, když tam jsem online.
I přesto, jsem realista a na pohádky nevěřím. Odsuď, podsuď, tečka. Vrať se na zem.
28. 02. 2017 v 14:34Off-line esthetique  (40/-/-)
No kdyz me nebavi hetero porno, tak na nej necumim a nelezu to pak diskutovat na buzna seznamku.
takze kdyz te bavi nejaka antiimigranstka skupina na FB, ASI TO NEBUDE TIM, ZE s nadsenim vitas uprchliky na hranicich, ze.....
28. 02. 2017 v 15:41Off-line Anonym
No nikoho určitě vítat nebudu. Proč taky?
Nemám za potřebí se vydávat za aktivistu a zviditelňovat se.
Všeho příliš škodí.
01. 03. 2017 v 21:35Off-line esthetique  (40/-/-)
Ses tak neviditelnej ze ani nemas xicht na profilu
02. 03. 2017 v 15:00Off-line Anonym
No a co? Nepotřebuju je tam mít. Fotky posílám do zpráv a to jenom někomu, komu chci já.
A už vůbec né erotické.
Nechápu kdo si to může dávat do profilu, aby to viděl každý. Už jenom taková věc vypovídá co je ten dotyčný zač. Povl a nenormální osoba.
02. 03. 2017 v 15:06Off-line Anonym
***Nechápu, jak si může někdo dávat svoje přirození do profilu, aby to viděl každý. Už jenom taková věc vypovídá co je ten dotyčný zač. Povl a nenormální osoba a IQ pod hranicí.
04. 03. 2017 v 17:00Off-line esthetique  (40/-/-)
Zavidis, ze?!? asi mas hnusneho, obrezaneho, kriveho k***ta..no, holt zavideni cechum jde nejlepe, jeste lepe nez nenavist vuci imigrantum
pouze povl se v diskuzi muze prenest od imigrantu k erotickym fotkam, gratulujeme k tvemu IQ (skladaci zidle)
aneb kde konci argumenty, zacina primitivni osocovani, ty jeden inteligente inteligentni
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2017 v 21:59Off-line Anonym
Fňuky, fňuky, fňuky.

Běž si tam před kapotu fotit přirození :D. Tobě by nikdy adoptovat dítě nesvěřili, protože si zrovna jeden z těch LGBT, který se doslova moooc ukazuje.

Mimochodem, co to máš za p**o? :D:D. To spíš vypadá jak vycucané brčko. Takové hnusně odporné a ještě malé!! Pfuj! Nechtěl bych takhle vypadat.
04. 03. 2017 v 22:06Off-line Anonym
Všichni ti závidíme no :D:D. Taková troska :D:D
05. 03. 2017 v 02:10Off-line Anonym
Tak doufám, že jeho veliké sebevědomíčko alespoň trochu na nějakou dobu zmenším.
esthetique a jeho uvažování:
http://screenshot.cz/88MHV/
http://screenshot.cz/7BKKP/
05. 03. 2017 v 06:29Off-line esthetique  (40/-/-)
Ty jsi proste d***lek, vid?!? racionalni argumenty dosly, tak ted nam tady navaris gulasek alla "PEJSEK A KOCICKA VARILI DORT", ....a jeste svickovou tam dali a taky drzky a cokoladu, proste vse, co JE DOBRE aby to BYL MAXIMALNE DOBRY DORT.....

"k adopci by mi dite nesverili" KDO JAKO?!? ONI?!? ONI KDO?!? stejna p*****na, jako kdybych to ja obratil a tvrdil, ze anonym (rada) nema narok dostat zbrojni pas (ikdyz by ho moc chtel, jako kazdej malej fasounek) prave proto, ze NEma na buznamce xicht. jak ty dve veci spolu souvisi, ze nekdo ma/nema fotku xichtu a podle toho by na neco mel/nemel mit narok?!?
jsi uplne vypatlanej, magore!!!!
SPLNIS ZAKONEM DANE PODMINKY A ADOPTUJES/ PORIDIS SI ZBROJNI PAS
co ti na tom k***a neni jasne?!? rad bys zavedl nejakou komisi, ktera to bude posuzovat?!? smulicka, bolsevismus v cesku uz skoncil

misto svych stupidnich komentovanych screenshotu si laskave najdi puvodni diskuzi, i s prispevkem o tom, ze nemam naistalovanou diak***iku, ktery dotycny (podobny k***t jako ty) nasledne smazal. (a na ten ja jsem reagoval) narozdil od tvych priblblych screenshotu mam ja screenshoty te puvodni diskuze, ale nebudu tady s nima prudit, nejsem ty. kazdy, kdo tu diskuzi pozorne a celou cetl, vi, o cem mluvim

sklouzavas do velmi nebezpecneho a smesneho primitivismu
ja ti za to opravdu nemuzu, ze NEMAS KOULE na to DAT SI SEM XICHT. ale bud v klidu, takovych predpriposranych buzinek je tady vetsina, kteri radsi budou vymyslet fantasmagorie, jak je mit pred svetem xicht a nejakou hrdost vlastne spatne, kdyz uz sami nemaji kuraz na to ten xicht tu mit.
jsou strasni vlastenci a bojovnici proti imigrantum, na FB se slejzaj s dalsima fasounama, ale to vsechno pokud mozno anonymne. JO FAKT HRDINOVE (socialisticke prace)

a pokud jde o muj penis, kazdy muze posoudit. coz se o tvem anonymnim predpriposranem prizdisracskem profilu rict neda
takze tak

PS: fotky z profilu kvuli takove NULE jako jsi ty opravdu odstranovat nebudu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 03. 2017 v 06:41Off-line esthetique  (40/-/-)
PS: vadi ti hambate fotky?!? TAK SE NA NE K***A NEDIVEJ!!! JSI JAK KELISKA V SLUNCE, SENO: VELEBNOSTI SEM, VELEBNOSTI TAM A DAL BUDE CUMET SKRZE PRSTY NA C***KY = TY MILEJ ZLATEJ, TY JSI VRCHOL POKRYTECTVI, TY JSI ESENCE POKRYTECTVI , TY JSI POKRYTEC V KRYSTALICKY CISTE PODOBE....
predstav si, od toho jsou gay seznamky, aby ti, co na to maji koule, si tam davali nahe fotky (ktere pravdepodobne diky sve katolicke vychove nazyvas hambatymi - tobe musi byt pres 60 nebo jsi z nejake hodne zapadle vesnice, rekl bych primo diry nebo z velmi zpatecnicke rodiny, pripadne kombinace vsech tri slozek), aby predpriposranci jako ty meli co k***izovat a nad cim honit
pa pa
05. 03. 2017 v 15:53Off-line Anonym
Bla, bla, bla, plakej dále :D:D:D
Jo vadí mi tvoje hambaté fotky, stejně tak, jako tobě vadí všechno.
Né, nečetl jsem celé ty dvě tvoje slohovky co jsi mi napsal, protože se to číst nedá. ¨
Takže teraz to můžeš isť zabalit a pálit do p**e aj s tvojom caps lockem , lebo si taková sračka, že bych tě vypnul hned.
Pfuj škaredo! Fňuky, fňuky, fňuk :(((( Maminka ti koupí bagetu i kapesníček, tak už nebereč ufňukánku hloupá.
07. 03. 2017 v 11:51Off-line esthetique  (40/-/-)
Vykvet cesko(-slovenske) inteligence... bagetu?!? kapesnicek?!?
uz to svinstvo nehul, tvuj dealer ti to musel riznout necim hodne "hambatym" protoze normalni strizlivy clovek prece nemuze mluvit takhle z cesty
07. 03. 2017 v 12:09Off-line i8051  (53/184/97)
Anonyme, ty jsi fakt nemocnej :-) zkraje vlakna jsem te mel s nazorama na salamu, nema cenu se hadat s nekym, kdo ma vymytou hlavu mediama, ale po techto tvych screenshotech s est, kdy se snazis svoje nazory zargumentovat komentarema, ktery sis domyslel mimo vlakno, tos me fakt dostal .. uz jen proto, ze nenechas cloveka si udelat vlastni nazor, ale hezky mu ho predzvejkas coz bajecne kontrastuje s tvojim "necet jsem tvoje dve slohovky", cimz si ukazal, ze mas nulove dovednosti konfrontace, kdy neposlouchas/nectes druheho a jen meles svoje :-)
07. 03. 2017 v 12:20Off-line i8051  (53/184/97)
Off-line Anonym (Rada)
Bla, bla, bla, plakej dále :D:D:D
Jo vadí mi tvoje hambaté fotky, stejně tak, jako tobě vadí všechno.
Né, nečetl jsem celé ty dvě tvoje slohovky co jsi mi napsal, protože se to číst nedá. ¨
Takže teraz to můžeš isť zabalit a pálit do p**e aj s tvojom caps lockem , lebo si taková sračka, že bych tě vypnul hned.
Pfuj škaredo! Fňuky, fňuky, fňuk :(((( Maminka ti koupí bagetu i kapesníček, tak už nebereč ufňukánku hloupá.

-----------------

"Takže teraz to můžeš isť zabalit a pálit do p**e aj s tvojom caps lockem , lebo si taková sračka, že bych tě vypnul hned."

ale hezky ses proflak pred chvili tou slovenstinou, takze uz vim, o koho se jedna .. jen jeden slovak me ma bloklyho a to jsem si tu overil nemoznosti ti dat v jednom prispevku souhlasim :-) vytocenej clovek holt dela chyby :-)
07. 03. 2017 v 17:48Off-line Anonym
Super, jste oba dva frajeři. Fandím vám!!
i8051 :Povím ti ještě novinku ok? Už nějakou tu dobu vaše
příspěvky( nesmysly největšího kalibru) nečtu a v žádném případě vás neberu ani trochu vážně, protože mě nezajímá, co si o mě můžete jenom myslet, ale ok ok *_*
Tak, kdo další?
07. 03. 2017 v 17:55Off-line i8051  (53/184/97)
Jsem rad, ze me neberes vazne, to je potreba :-) nicmene kdyz jsi ted reagoval, tak jsi to cist musel, takze tak trosku kecas :-)
07. 03. 2017 v 18:06Off-line Anonym
Máš vlastně pravdu, četl sem hned to první, co si o mě napsal: "jsi nemocnej", dál už nebylo třeba :-). Ok, ok, jste všichni chytrý jak rádia.
07. 03. 2017 v 18:08Off-line i8051  (53/184/97)
Presne tak, dal uz to nebylo treba. Bylo v tom vse podstatny :)
07. 03. 2017 v 18:11Off-line Anonym
Já jsem relativně v pořádku, ty si jen můžeš myslet. :-). Chyť se za svůj báchor.
07. 03. 2017 v 18:14Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, napsal jsi to spravne, jsi relativne v poradku. Oproti sobe urcite :-))))
08. 03. 2017 v 00:00Off-line Anonym
I8051 aka kouzelník:
Před úpravou:
http://screenshot.cz/OEG09/
Po úpravě:
http://screenshot.cz/N0Y40/

Teraz si možeš vziť aj svoje moudré rady tu na webe a isť se naučit argumentovat.BB.
08. 03. 2017 v 00:11Off-line i8051  (53/184/97)
Ty fakt nejsi normalni chlapce, uz rozumim tomu, ze jako anonym zde vystupovat opravdu musis :-)
08. 03. 2017 v 11:17Off-line i8051  (53/184/97)
Tak sis paciente uzil presne 38 minut slavy ve svem novem me oslavujicim tematu, ale moc dobre jsi z ni nevysel, co?. Navic ti ho smazali, p******ti. Ale urcite mas opet screenshot :-) Tak uz tu ordinaci navstiv, prosim. Kdybys nebyl ze Slovenska, rad te tam odvezu :-) Tak hezky den
08. 03. 2017 v 12:20Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Anonym vás tu pěkně vytrolluje. 2:0. :-P
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload