Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Politický masochismus gayů

24. 02. 2017 v 10:43Off-line Anonym
Nejen u nás, ale i ve všech pluralitních zemích existují jak strany konzervativní až rigidní. V USA je tato část politiků spojena s evangelikály. Tato skupiny usiluje o absolutní zákaz potratů, snížení práv žen, pokud možno žádná práva LGBT obyvatel. V Polsku je konzervatismus spojen s katolictvím. Ale princip je stejný jako v USA. Pak tu jsou liberální politické proudy, většinou ateistické nebo svobodomyslné. Tyto proudy zajistily pro LGBT lidi důstojné postavení, dekriminalizaci a zákonné partnerství. Přesto se mezi gay, i zde na tomto foru, vyskytují takoví, kteří orodují za ty klerikální, zpátečnické strany. Je to projev pozérství, naivity, nerozumu nebo masochismus?
24. 02. 2017 v 11:22Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nemyslím si, že by orodovali za ty zpátečnické strany, spíše jen neorodují za ty LGBT proudy. A je to tím, že už to ti LGBT aktivisti tou svojí neustálou péči o rovnoprávnost zahánějí až do extrémů, viz genderové záchodky, viz pohádky, ve kterých vystupuje princ a princ... zkrátka jako kdyby gayové byli malé děti, které potřebují maminku alias aktivisty, aby jim pofoukali každé bebí. Já jen čekám, až nějakej gay začne řvát, jaktože se heterosexuálním párům rodí děti a gayům ne, vždyť je to přeci taková diskriminace. My gayové přeci taky chceme porodit robátko, že? :-P
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 02. 2017 v 11:48Off-line shiroReloded  (30/178/85)
No, když se podíváš, jaké strany u nás podporují gaye (ČSSD, Strana Zelených, Piráti, atd.), tak zjistíš, že to jsou buď komunisti light, nebo kavárenští povaleči, popřípadě ještě dredatí anarchisté. Když se potom podíváš na programy těhle stran, zjistíš, že hodlají zavádět regulace do oblastí, které by se regulovat neměli, že rády zvyšují daně, že mají tendenci neměřit všem stejně, ale zvýhodňovat určité skupiny na úkor jiných. A to jsou prostě věci, se kterýma logicky uvažující člověk nemůže souhlasit.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 02. 2017 v 00:33Off-line esthetique  (41/-/-)
Fascinuje me tvoje cestina. clovek by po slovu JAK ocekaval v druhe casti souveti TAK (napr. pravo na snatek JAK pro hetero, TAK pro homosexualy).
ne uz tak v tvym pripade, v tvym pripade se JAK pouziva pro gradaci a nasleduje AZ :-)))))))
dale me fascinuji nektere nove vyrazy, jako
evangelikál (zrejme odvozeno od fekaaaal)
konzervati(VI)smus = nadmerna konzumace potravin v konzervach
ale az na problemy s cestinou mas pravdu
25. 02. 2017 v 00:44Off-line Monogatari  (43/195/80)
Aspoň umí háčky a čárky ty cestino.
25. 02. 2017 v 02:22Off-line ozvien  (73/-/-)
Máš tam konzervativní strany rigidní, konzervativní a co frigidní.A ty klerikální zpátečnické strany, proč zrovna jenom klerikální a co pravicoví radikálové, islamofobové, populisté, reakčmí aktivisté všeho druhu, propagandisté, kontrarevoluční anarchisté, nihilisté, zpáteční reakcionáři, plus zakuklení anarchisté a nepřátelé všeho teplého, od polévky až po ty všechny rektální alpinisty.
Lidský život je krátký, považ, že klerikální strany tady existují jak je lidstvo staré, kdežto ateismus jako takový začal teprve nedávno.
25. 02. 2017 v 17:46Off-line poklad  (29/177/69)
Fascinuje mě, jak v téhle zemi ani 27 let po revoluci skoro nikdo neví co je komunismus a každá strana která není proti chudším je tak označována...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2017 v 18:41Off-line michal1324  (24/180/72)
Trápna téma nečudujem sa že si ju podal anonymne :D
25. 02. 2017 v 19:21Off-line ozvien  (73/-/-)
Poklade fascinuje mne, že se pořád omílá komunismus po 27 letech když jsme už opravdu někde docela jinde.Žil jsem v té době.
25. 02. 2017 v 19:36Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
Jsem pravicak, volit jakoukoliv levicovou stranu tedy nepripada v uvahu.

Bohuzel jsem take gay, a volit pravicovou stranu, ktera neni ochotna se postavit za ma prava se dela velmi tezko.

see my problem? :(
25. 02. 2017 v 21:49Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tak vol ANO, to je středová strana, což by ti mohlo stačit a Babiš má prý gaye rád. :-P
25. 02. 2017 v 23:52Off-line M.a.n  (26/177/85)
Ten co to napsal je k***t. Nikdo nepomohl ženám více než ryzí demokraté, kteří rozhodně na straně US demokratů nejsou. Tam jen každej pláče aby dostal státní benefity a měl se jako prasátko. Nebudu volit slibotechny.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload