Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dragon Age

24. 02. 2017 v 21:28Off-line Anonym
Nějací Drago Age milovníci?
24. 02. 2017 v 21:29Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
Mam dohranou 1 a 2 a tedka hraju 3, moc dobra serie ale ze bych to vylozene miloval se rict neda
24. 02. 2017 v 21:46Off-line Anonym
Je to fakt skvělá hra se skvělým příběhem. :D :)
25. 02. 2017 v 11:11Off-line Projekt  (48/177/74)
Hrál jsem ale já raději M*** Efect
25. 02. 2017 v 15:56Off-line igni  (36/192/130)
DAO s datacem vyborny. Dvojka dost slaba. A trojka je tak trochu grindfest. Prislo mi, ze trojka hrozne nevyuzila potencial, sice herni doba obrovska, ale pokud odmyslime repetitivni grind questy, tak je ji tam tak 7h hlavniho pribehu, a to je na Bioware RPG hodne slabe.
A proto musim souhlasit s Projektem, M*** Effect je lepsi :)
26. 02. 2017 v 07:04Off-line ent  (50/183/100)
Jednička dost kvalitní hra, byt na BG to nemá, o PST ani se nezminovat. Ty zatim nepřekonal nikdo. Ale díky za každé dobré RPG.
Dvojka byla naprosto otřesná. Příběh ještě šel ale jinak naprostá katastrofa. Těch pár neustále se opakujicích lokací mě naprosto vytáčelo a hra na volby, které vlastně nakonec nic neovlivnili, no radši nekomentovat. A zmršené ovládání, skilly a podobně aby to bylo vhodné pro konzole, fakt hnus.
Trojku nevim, čekám na dokončení češtiny pak teprve zahraju. Každopádně už ted mě na ni štve, že mágové ztratili záhadně schopnost léčit. Což prostě narušuje kontinuitu toho světa a popírá to třeba Wynne což byla má oblíbená postava. Taky je velmi otravné ovládání zcela poplatné konzolím.

Obecně velmi dobrý počin, skvělý záměr, který opět zprznili firmy plné hloupých managerů. Ti kvůli zisku tlačili na Bioware a tím pádem zmršené či nedotažené hodně věcí.
26. 02. 2017 v 08:06Off-line Projekt  (48/177/74)
No já teď hraji českou modifikaci na Fallout 2 a , že není malá . Jelikož to považuji za nejlepší hru jakou jsem kdy hrál , tak jsem si ji stáhnul. Vzpomínky a slzy na tuhle TOP hru . Kdyby někdo chtěl - jmenuje se Fallout 1.5 - Resurrection
26. 02. 2017 v 12:14Off-line Anonym
Podle mě je dobré, že udělali dvojku s takový příběhem, i když mě samotnému se moc nezamlouval, ale když si to tak vezmete, tak druhý díl je takový začátek toho, co se děje ve třetím díle. Třetí díl je můj nejoblíbenější.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload