Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přitahuje mě spolužák

25. 02. 2017 v 23:19Off-line Anonym
Mám hroznej problém. Zamiloval sem se do kamaráda do spolužáka. :( no a teď nevim co dělat... protože my byly na výletě a on mi řekl že je rád že tam sem s nim, no pak mi i psal na fb že by rád semnou ven ale bydlíme od sebe 100km tak ani nemůžem. :(( no a já se ptám má takový vztah cenu?
no a navíc mi došlo že bych byl rád znásilněnej co si myslíte musim udělat aby se to tak stalo? protože nevim jak na zadek mi moc nekouká. děkuju za radu hlavně od těch moudřejších starších co umí psát. fakt moc děkuju vážim si toho. mějte se hezky...
25. 02. 2017 v 23:24Off-line poklad  (29/177/69)
Spolužák a bydlíte od sebe 100km?
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2017 v 06:31On-line Richard33  (44/185/80)
Poklad: Na střední nic zvláštního :-D
26. 02. 2017 v 10:53Off-line smaragd15  (22/180/85)
No to že chce isť s tebou ven to neznamená že by chcel vzťah.a to že ti na výlete povedal že je rád že je s tebou,tak to je bežná vec.chalani,ktorý sú veľmi dobrý kamaráti,sú radi že sú spolu a najmä keď bývate od seba takú diaľku.a mimochodom je on na chalanov?lebo keď píšeš že sa ti nepozerá na p***l.každý jeden chalan,ktorý je na chalanov si hlavne obzierá p***l.
26. 02. 2017 v 11:28Off-line mr.jerry96  (30/165/88)
A to, že by byl rád znásilněný, nad tím se nikdo nepozastaví? Jako sexuální fantazii fajn, ale reál? To ses asi trochu pomátl, ne? Myslím, že normální člověk by se znásilnit fakt nechtěl nechat -.- Kam ten svět spěje.
26. 02. 2017 v 11:37Off-line Wasteman  (30/-/-)
Ježiš... Proč mu to prostě neřekneš? Jestli je na kluky tak to třeba dáte dohromady. Jestli je inteligentní a na holky, tak ti poděkuje, vysvětlí že ho chlapci nepřitahujou a budete dál přátelé. A pokud je to d***l vezme to jako urážku a dá ti na čuňu. Co chceš jako za radu? Život nepřišel s návodem, nikdo ho nemá a nikdo ti ho nedá. Musíš sám vědět co chceš udělat. A jestli se chceš nechat znásilnit chod každou noc sám do parku. on si tě tam někdo vyhlídne :)
26. 02. 2017 v 11:47Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Nad touhou být znásilněn se nikdo nepozastavuje, protože všem normálním lidem je jasné, že jde o erotickou fantazii, která nemá s realitou nic společného. Myslím, že by Smutného Davídka tyto "ujeté" fantazie přešly už po pár dnech strávených v nějakém pasťáku.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload