Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah ve třech mi zničil život

26. 02. 2017 v 15:57Off-line Anonym
Je to asi půl roku co můj přítel narazil na jednoho kluka se kterým se začal kamarádit, postupně to přerůstalo v něco víc a jednoho dne k nám přijel. Naprosto jsem odmítal jakýkoliv vztah ve třech, ale kvůli přítelovi jsem to zkusil, každý byl spokojený, bohužel až na mě, ani sex nebyl tak dobrý, spíš jsem si přišel podváděný. Odešel jsem od toho a přítel to tak nějak přijal, asi pochopil, že se nedokáži zamilovat do kohokoliv. Ale před dvěma měsíci jsem zjistil, že tam i něco víc bylo, šel jsem do toho znovu, čekal jsem že to bude všechno lepší a na chvíli vážně bylo, ale nikdy jsem se nedokázal zbavit pocitu žárlivosti a toho, že se musím dělit, možná jsem sobecký, možná ne. Dnes jsem to ukončil natrvalo. Bohužel problém nastal v tom, že teď ani nevím, co cítím k partnerovi číslo 1... spíš je to zloba, zklamání, pocit, že mu nikdy nebude stačit jeden partner. Ale je to i můj život a já s tím musel něco udělat, je to duševní zdraví. Nejsme děti, mě je 30, partnerovi bude 26 a třetímu bylo 16. Vím, že mě měl rád i ten třetí, ale já nedokážu milovat dva partnery zároveň, ale cítím se provinilý, hlášky typu, jak je to nenormální, že je to kurvení a ne vztah, to ani psát nemusíte, tohle moc dobře vím, ale tady jsem se o to podělil, protože mi teď nastala taková slepá ulička a nevím jak dál, možná už si to taky někdo zažil a kdo ne, radši to nezkoušejte, popravdě, není o co stát, obzvlášť když váš partner nechápe, co je s vámi špatně a proč se chováte odtažitě, když se vám v hlavě všechno přehrává.
26. 02. 2017 v 16:04Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
To snad nemůžeš ani myslet vážně... kdyby Ti bylo těch 16, tak se Tvé otázce je usměju, ale Tobě už 30 let !
26. 02. 2017 v 16:07Off-line Anonym
I kluci ve 30 dělají chyby, ale já si jí umím přiznat..
26. 02. 2017 v 16:53Off-line Wasteman  (30/-/-)
A není lepší si to dítě adoptovat, než si ho tahat do pelechu a nechat ho zničit váš vztah? Oba frajery bych ukončil jen co by spolu překročili práh ložnice. Tím bys ušetřil spoustu starostí. Ať se daří v dalších třítnerstvích
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2017 v 17:01Off-line Anonym
Pravda, až na to poslední, 3 nikdy více, stačilo to.
26. 02. 2017 v 17:05Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
KDYŽ JE BLBÁ HLAVA, TRPÍ CELÉ TĚLO.
26. 02. 2017 v 18:07On-line Centaur  (43/177/-)
V našich zemích na to prostě nejsme dělaný žít ve více. Věčně tady bude tradice dva nebo nic.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2017 v 20:28Off-line i8051  (53/184/97)
Tak kdyz ti vadila trojka, tak zkus ctyrku, treba mas problem se sudym poctem partneru :-)
26. 02. 2017 v 22:54Off-line i8051  (53/184/97)
Sak ano, pokud daj ctyrku, bude mit 3 partnery .. cili lichy pocet ... tolik vecerni lekce matematiky treti tridy :-)
26. 02. 2017 v 22:57Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Jen velmi málo lidí by to zvládlo ve více než 2 lidech. Není se čemu divit, že to dopadlo takto. Chce to jít dál, nechat oba nevyzrálé tam, kde jsou, ať si to užijou, a hledat jinde ;-)
27. 02. 2017 v 12:46Off-line david1055  (30/168/55)
Tak jste ho měli aspoň pořádně v*****t až by ho zadeček bolel
27. 02. 2017 v 13:27Off-line i8051  (53/184/97)
Tak dneska prece vsichni vsechno sdilej a nepremejslej nad nasledky, tak pro by nemohli sdilet i partnera .. nebo i sami sebe, ne? Ja teda radeji jedu v rezimu PtP nez v PtMP MIMO :-)
27. 02. 2017 v 14:10Off-line igy  (38/173/81)
A proč partner nechápe, proč ses choval odtažitě? Jak moc jste o tom vlastně mluvili? Jak moc jste si určili pravidla, podmínky, nalajnovali co bude dál? Komunikace je základ. Hlavně byste pak všichni tři věděli, jak se cítit a jak to rozfungovat nebo naopak jak poznat, že to už nemá smysl.

Jinak mě překvapuje, jak málo si lidé uvědomují, co láska dokáže:
1. "Jimmy: já nedokážu milovat dva partnery zároveň" - dokážeš, každý to dokáže. V srdci člověka je dostatek místa, učí nás pohádky sice v jiném kontextu, funguje to i v tomto. Láska se ale nedá vnutit jen proto, že tě někdo nutí do polyamory s někým dotyčným. Polyamory funguje jenom pokud najdete partnera společně a ne když jeden někoho přitáhne.
2. "Wasteman: Oba frajery bych ukončil jen co by spolu překročili práh ložnice" - ne, neukončil. Pokud by jsi toho jednoho opravdu miloval, tak by ses snažil to rozfungovat stejně jako Jimmy. Pokud bys to hned ukončil, tak je to jen důkaz, že jsi ho vlastně nemiloval. A v tu chvíli bys neměl takové problémy s žárlivostí a mohlo by to fungovat. ;)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 02. 2017 v 18:18Off-line Wasteman  (30/-/-)
Igy, myslím že jsi mě uplně špatně pochopil :) Když miluju, znamená to, že mám tolerovat úletářský choutky svého partnera a ještě je s ním nasílu sdílet? Myslíš vážně? :D To že někoho miluji neznamená, že budu skákat radostí do stropu když domu přitáhne s nějákým nevyskákaným zajíčkem a už vůbec to neznamená, že bych měl za každou cenu tolerovat cizí koště v mojí posteli. Takže ano, opravdu bych je ukončil. Láska neláska. Když je mi něco proti srsti a VÍM že bych se akorát trápil proč tlačit na pilu? Nemyslím si, že se láska projevuje tak, že nabaluju cizího kluka a pak si ho přitáhnu domu, kde mám přítele. To bych bral jako nejlepší vyznání lásky ever. Fakt. -.- Takže raději bych byl sám, než nešťastnej jen aby další dva byli štastní. Nechutná představa. Brrr
27. 02. 2017 v 18:38Off-line Anonym
Myslím že člověk potřebuje někdy slyšet i negativní názory, ze všecho se dá něco vzít a rozhodně i lépe popřemýšlet. Ostatně to je důvod proč jsem to napsal tady, celý můj příběh. Cizí lidé obvykle někdy poradí lépe než někdo známý a docela to i pomáhá, alespoň úleva pro duši to je určitě :)
27. 02. 2017 v 19:16Off-line igy  (38/173/81)
Wasteman, vůbec jsi mě nepochopil. Nikde nepíšu, že bys měl skákat radostí, ale pokud bys partnera skutečně miloval, tak určitě nedokážeš okamžitě vztah ukončit. Uvidíš, až takovou lásku poznáš, ale upřímně ti přeju, aby tě nepotkala taková zkouška.
A Jimmyho upřímně lituju, že byl takové zkoušce vystaven.
27. 02. 2017 v 19:59Off-line Wasteman  (30/-/-)
To jsi opravdu tak moc posedlej tou tvou "skutečnou láskou" že prostě nejsi schopnej akceptovat fakt, že všichni nejsou prasata, aby dokázali tolerovat kurvení svého milého a ještě ho v tom podporovat? :D Pořád omíláš pravou lásku, ale člověk co opravdu miluje nepřitáhne domu zajíce na trojvztah, to není láska ale promiskuita, jen podaná zvláštním způsobem ;) JAk už jsem napsal, já osobně bych z toho byl opravdu neštastný.. 2x víc pokud bych dotyčného opravdu miloval. A proč prodlužovat vztah, když jsi neštastný? Nechat ze sebe dělat vola není můj styl a láska, až na tu mateřskou, vždycky pomine. Sejde z očí sejde z mysli :) Peace out
04. 03. 2017 v 17:16Off-line esthetique  (40/-/-)
No, me bejt 26, taky radsi sahnu po mladsim, pokud to neni uplny BIMBO, takze bych se mozna zacal shanet po novem chlapovi. nebo ten tvuj (starsi z nich, abych se presne vyjadril) si vybral tebe?!?
happy days!!!
04. 03. 2017 v 18:24Off-line Anonym
No nevím nevím. 26 a 30 není zas až tak velký rozdíl. Obzvlášť když někdo na 30 ani nevypadá. Myslím, že je tam daleko víc faktorů ve vztahu než jen věk. Zní to jako " jsi starý a opotřebovaný tak tě vyměním za mladší kus. Pokud takhle někdo uvažuje, tak asi úplně neví co znamená vztah
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload