Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Filmové studium

26. 02. 2017 v 20:35Off-line Anonym
Ahoj, chci se zeptat, jestli nejste nebo neznáte někoho, kdo studuje na Famu, je jedno jaký obor, jestli je to vizualita, scénaristika, režie, zvuk atd...

Mě jde o to, že bych chtěl jít po matu***ě na účňák (řemeslo). Teď mi bude za pár týdnu 21 let. Nebudu psát, jaké řemeslo to je, ale prý se s tím dá v životě uplatnit. Ovšem během studia si chci udělat kurz na angličtinu Nejde mi vyloženě o ten kurz, ale o to, abych se naučil anglicky mluvit.

Během tohoto studia chci kreslit, vytvářet různé skiče, rozvíjet průběh děje,což se má zahrnovat do talentových přímaček.
Natočit si vlastní krátký studentský film, který bude mít hlavu a patu,bude výborný po vizuální stránce.
Má to být taková příprava, kterou bych chtěl naplánovat během studování řemesla.
Určitě se vám to zdá velmi zamotaně, ale důvod proč si nepodám na famu přihlášku už tento rok je ten, že potřebuju na přípravu čas...

O kinematografii se zajímám poměrně dlouhou dobu, ale nikdy sem nenatáčel nic, ale to je jedno.

Píšu to proto, protože teď vlastně nemůžu ještě s jistotou říct, jak se budou moje životní plány vyvíjet třeba za 2 -3 roky.

Každopádně, režírovat a dělat scénaristiku a podle své vlastní fantazie mít pod dohledem celou výrobu filmů bych si chtěl splnit.

a)K věci:
Když sem byl malý, tak mi kluci říkali, že mám velkou fantazii, zvláštní představy. Výtvarka mě taktéž dříve bavila. Prý sem uměl dobře kreslit než sem s tím přestal. Nechci tvrdit, že mám talent, nebo snad dokonce nadání.

Přibližně už od nějakých 10 -11 let se mi často zdál takový sen, který je v jiném světě a který také neexistuje.
Nalézal sem v něm, štěstí, pocit bezpečí, radost, ale také nebezpečí, nejistotu, záhady, dobrodružství, akce, až mě to někdy fascinovalo.
Zkrátká sen, který mění neustále děj a někdy se k němu vrací.
Kdybych to měl převyprávět, tak to nikdo z vás nikdy pořádně nepochopí, protože by ste to museli samy vidět na vlastní oči a také se v mých snech často mění průběh "děje".
Někdy se to týká například jedné osoby nebo zvířete.
Druhý den znova se mi zdá ten sen, ale už v něm nacházím zase někoho jiného, ale ten svět je pořád stejný, jen v něm působí trochu někdo jiný a o předchozích postavých/živočichů není ani zmíňka.
A pak náhodou například za měsíc se mi znovu zdá ten samý sen a staré známé "tváře" se tam z ničeho nic objeví...

Musím se přiznat, já trpím depresemi(těmi skutečnými) a někdy si prostě jdu jenom tak lehnout do postele, jenom abych usnul a zase objevil v tom snů. Zvláštní ne?
Ale to přísahám že tak to u mě je...

Posledních pár let, už se mi v hlavě ten sen moc neobjevuje, což je škoda, to dříve to bylo velmi často.

Třeba si říkáte, co to má společného s tím nadpisem tématu, ale řekl bych, že něco určitě bude mít. Pracovat, vytvářet, rozvíjet si fantazii a natahovat je na plátna do kin bude něco, co by mě mohlo bavit a někam třeba i posunout.
Sorry, někomu ten text nebude dávat žádný smysl, ale dělá mi někdy problém se pořádně vymáčknout...
28. 02. 2017 v 04:33Off-line iglw  (48/172/77)
Když po tom toužíš,dělej vše proto ,abys uspěl!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload