Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dozvěděl jsem se, že moji rodiče nejsou mými biologickými rodiči

02. 03. 2017 v 07:14Off-line Anonym
Ahojte, abych začal musím vás uvést do děje.
Včera mi bylo 18 let, už cca od 7-8let tuším, že rodina ve které žiju mou rodinou není a včera se mi bohužel moje domněnky vyplnili a dozvěděl jsem se pravdu o svých biologických rodičích ( prý se všichni 4 znali a mě odložili jen proto že jsem kluk) ale abych se dostal k otázce: život s tímto nebyl nějak lehký ale mnoho okolností okolo mi schodilo např. sebevědomí které je opravdu nízko, což je asi hlavní příčina toho že jsem nikdy žádného chlapa neměl. Myslíte že někdo s příběhem jako Já má ještě nějakou šanci? Protože realita je taková, že vámi lidi opovrhují už jen tím že jste adoptovaný přidejte k tomu gay, né moc pěkný a myslim že šance jsou opravdu skoro nulové
02. 03. 2017 v 07:44Off-line misanek007  (24/-/-)
Nesmis se pokladat za skaredeho a menecenneho, jo a v 18ti neni pozde nemit chlapa
02. 03. 2017 v 09:13Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
V první řadě ti přeju všechno nejlepší k narozeninám :) A co se týká tvého problému, Mišánek má pravdu. Nauč se mít rád sám sebe. Potom půjde všechno líp. To, že jsi adoptovaný přece není žádný handicap. Buď rád, že jsi vyrůstal v rodině, která tě má ráda. Je spousta lidí, kteří tuhle možnost neměli. Přeju ti, ať najdeš co hledáš, i když to možná bude trvat ;)
02. 03. 2017 v 09:21Off-line johnj  (40/186/82)
Rodiče ani příbuzenstvo si nevybíráme, a tak jsou tvoje fantaskní představy o méněcennosti a opovrhování mimo realitu. Navíc jsou to záležitosti, které se odehrály v minulosti, nemohl jsi je nijak ovlivnit a nemůžeš je už ani nijak zvrátit, vymazat nebo se od nich odloučit. Je tedy zbytečné to nějak řešit a vymýšlet sci-fi o tom, co kdyby, jak kdyby nebo jinak a onak.
Včera ti bylo 18, jsi v určitém smyslu dospělý, to je nejlepší příležitost pořádně se obout do života.
Hodně štěstí! :)
02. 03. 2017 v 10:10Off-line Aranel  (28/190/78)
Kluci mají překvapivě pravdu. Ať už se ti v minulosti přihodilo cokoliv, je to pryč, koukej dopředu. Ať už máš rodiče/příbuzné jakékoliv, tak to nebyla tvoje volba. Jsi mladej kluk, na zkoušení všeho možného máš času až až. A když to tak vezmeš, tak rodiče si svoje děti nevybírají, kdežto tebe si rodiče vybrali... :-) Nějak se mi ale nechce věřit, že by tebou lidé kvůli tomu opovrhovali... Společnost je v dnešní době víc otevřená vůči lidem s různými pozadími a tvoje není nijak znepokojivé, takže bych řekl, že pokud se ti něco takového děje, tak jsi měl jen jednou smůlu, ale vždycky existují lidé, kteří tě vezmou takového, jaký jsi (narozdíl od ostatních v poradně píšeš smyslupné věty, takže si myslím, že jsi určitě chytrej kluk :))
Procházej životem s hlavou nahoře, protože jsi výjimečný :p
02. 03. 2017 v 10:14Off-line i8051  (53/184/97)
Hele, ne kazdej bere ty tvoje negativa, jako realny negativa. Nahodou tvuj pribeh muze bejt pro nekoho sexy, protoze je jinej, nez ma milion dalsich, takze bych to bral spise jako vyhodu pro tebe nez nejakej minus :-) Kazdopadne hlavne musis stavet na tom, co jsi ted, neni podstatny odkud jsi a jaky mas/nemas rodice. Sice je pro tvyho budouciho partnera fajn mit dobrou tchyni, co navari nedelni obed, ale je to marginalni vec oproti tomu, jakej jsi ty, protoze on bude zit s tebou a ne s tchyni :-) .. takze kasli na nejaky svoje vsugerovany myslenky, ze jsi neprodejnej a zacni na sobe makat, abys byl naopak pro mnohy zadouci, ver tomu, ze to neni tezky, ale dokud nezacnes, tak se nic nestane :-) drzim palce
02. 03. 2017 v 12:44Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, v dětství si (někdy bohužel) vybírat nemůžeme, ale teď ti bylo 18, takže...
02. 03. 2017 v 12:50Off-line bizenacbi  (52/182/90)
Jestli chceš klidně pokecám.
02. 03. 2017 v 20:43Off-line Ogarek  (29/185/85)
Měl jsem něco podobného s tím sebevědomím, jestli chceš pokecat tak klidně napiš.
02. 03. 2017 v 21:14Off-line Johnny16  (26/186/80)
Jako nevim jak ostatní, ale ja se divam uplne stejne na nekoho, kdo je adoptovanej a kdo neni. :)
A jestli nekdo má problém s tim, ze jsi adoptovanej/gay, nebo ze se nekomu nelibis, tak to neni tvuj problem, ale toho, kdo si stezuje :D
Jestli se nelibis sobe, tak je to vetsi problém, mel by ses naucit mit sam sebe rád, pri nejmensim jako individualni osobu. Kym lepsim muzes byt nez sám sebou? :)
02. 03. 2017 v 21:37Off-line Jakubbyzov  (25/-/-)
Klidně mi napiš, máme to podobně.
03. 03. 2017 v 05:11Off-line onlip  (61/180/84)
Kluku dobrý, rád s tebou pohovořím. Musel jsem obdobím pochybování provést své děti, pokusím se provést i tebe.
03. 03. 2017 v 09:37Off-line Peta80  (43/187/-)
Tvl to, ze je nekdo adoptovanej, z nej dela menecenneho? To jsem se dozvedel novinku... Jaks na tohle prisel?
03. 03. 2017 v 09:43Off-line colombo  (103/192/90)
Peta: Protože se pravděpodobně bude jednat o ukňouranou princeznu, která místo řešení si bude tady jalově stěžovat a poplakávat.
03. 03. 2017 v 09:51Off-line Peta80  (43/187/-)
No me spis prijde, ze jeho biologicky rodice chteli princeznu... jako odlozit dite jen proto, ze je to kluk, mi prijde tezce ujety, a jako sorry, ale takovy rodice bych fakt nechtel... podle me je za takovychto okolnosti jedine dobre, ze jses adoptovanej...
03. 03. 2017 v 10:02Off-line colombo  (103/192/90)
Peta: Pozor, je to jeho podání, skutečnost může být odsunuta na vedlejší kolej :)
03. 03. 2017 v 10:07Off-line Peta80  (43/187/-)
Tak predpokladal jsem, ze tuto informaci obdrzel od svych adoptivnich rodicu spolu s onou informaci, ze je adoptovanej, a jako takouzto jsem ji povazoval za duveryhodnou... pochopitelne by mozna/nejspis nebylo na skodu, si tuto informaci ove*** u svych biologickych rodicu...
03. 03. 2017 v 10:24Off-line colombo  (103/192/90)
Peta: Já to myslel tak, že to celé si mohl vymyslet, neboť mnozí mlaďoši jsou mistry ve vymýšlení dojemných příběhů. No nic, jeho věc.
03. 03. 2017 v 10:28Off-line Peta80  (43/187/-)
Tak pokud by si tohle vymyslel, pak by mi pripadal jetej on ;).
04. 03. 2017 v 16:53Off-line esthetique  (41/-/-)
Myslim jsi tak trosku mimo a zijes v iluzi, ze tvoje adopce nekoho zajima.
rek bych, ze vetsine lidi je schuma f**k, kdo jsou tvi rodice. pokud s tebou nekdo bude chtit chodit, bude to kvuli tobe a ne kvuli tomu kdo jsou tvi rodice.
a nizke sebevedomi rozhodne neprameni z adopce, to z spis z vychovy a nebo z toho, ze je proste snadne vse a cokoliv svadet na adopci

pokud jde o me, u kluka me zajima jak je sobestacnej, jak se stavi k zivotu a ne jestli je adoptovanej, to vubec ani nemusim vedet, nezajima me to, nemeni to muj nazor na nej k lepsimu nebo horsimu
14. 08. 2017 v 21:24Off-line Cortez  (31/190/78)
Ale hovno vzdy ze re co zit ty aspon mas rodinu ktoa ta dokazala vychovat az do 18 a nezijes niee v domove ... Su aj horsie pripady neboj ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 08. 2017 v 22:26Off-line zarbo  (47/-/-)
Vyrůstal jsem v rodině, kde byla dominantní moje matka. Máme dnes dobré vztahy. Respektujeme se. Ale kdybych náhodou šel k psychologovi, prvních padesát sezení by bylo o ní. Takže neboj, žádný stres, prožíváš to, co kdokoli jiný. ;-)
15. 08. 2017 v 00:52Off-line ahpk  (24/172/60)
Já třeba rodiče vůbec nemám..
15. 08. 2017 v 01:48Off-line Bahutom  (35/173/60)
Je to individuální ... podle mě máš obrovský potenciál :) možná se teď cítíš nějak méněcennější než ostatní lidé, ale není tomu tak, možná si myslíš, že nic nedokážeš a že skončíš jako 0... nejde o to co bylo.. jde o to jak se k tomu postavíš a co budeš dělat. Lidé, kteří si neprošli peklem toho nikdy moc nedokážou... Neúspěch a pád na hubu je první krok vpřed ! :) držím palce
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload