Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sexuologické vyšetření?

07. 03. 2017 v 23:17Off-line Anonym
Byl jste někdo na Sexuologickém vyšetření kvůli vaší neznalosti vaší orientace? Pokud ano, pomohlo vám a jak takové vyšetření probíhá? Je to formou jen nějakých otázek? Já až mi bude 18 let a nebudu si stále jistý (je mi 16 let), tak určitě na takové vyšetření zajdu. Děkuji
07. 03. 2017 v 23:20Off-line i8051  (53/184/97)
No nejsem si jist, jestli ti reknou neco relevantniho. Sam asi vis, co jsi a na co jsi. To je podstatny pred nejakou diagnozou. Stejne na to pilulka neexistuje. Takze si uzivej to, v co ses narodil a neres co by kdyby :-)
07. 03. 2017 v 23:31Off-line 5370  (29/178/61)
Súhlasím ale hlavne si dávaj pozor na zdravie to je viac ako nejaká orientácia ...
Ja napríklad do teraz neviem či som na holky nebo na kluky a to mi bude 23
08. 03. 2017 v 08:58Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, to by mě vskutku zajímalo, co bys dělal, kdyby tě přitahovali (více) kluci a doktoři ti po jakémsi sexuologickém vyšetření řekli, že jsi heterák... :-) Zda bys čekal třeba do 40 ti, zda z toho "vyrosteš"... :-)
08. 03. 2017 v 14:14Off-line mudr  (53/185/70)
Já v té oblasti pracuji jsem sexuolog. Bude se ti ptát na různé nepříjemné otázky atd. Vice info do zprav...
08. 03. 2017 v 15:13Off-line johnj  (40/186/82)
OT:
Jsem rád, že jsem prožil svoji nudnou staromódní pubertu, neřešil jsem, kde mi který pupínek vyčnívá, kterou hypersuperspeciální vodou si mám umýt obličej, kterou hlínu, vosk, bahno a barvu si mám napatlat na vlasy, nemusel jsem zkoumat svoji sexualitu, nenudil jsem se, neměl jsem deprese z takové nudy a prostě jsem si užíval své mládí. Dnešním puberťákům vůbec nezávidím.

Nejsem odborník, ale pokud má někdo určit tvoji sexuální orientaci, bude chtít možná vědět odpovědi na otázky, na které se ty bojíš jen pomyslet. To příjemné asi nebude. :)
08. 03. 2017 v 16:58Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Zeptají se tě, kdo se ti líbí a případně tě pošlou na ptákoměr, aby věděli, u koho se topoříš. To první jim stejně budeš muset říct ty, takže nic nového nezjistíš, to druhé nějakou vypovídající hodnotu mít může, ale při určité intenzitě reakcí to poznáš i bez přístroje (akorát to nebudeš mít v kontrolovaných podmínkách). Navíc ti ukáží pár obrázků, pokud nejsi moc vyhraněný, tak tím může dost zamíchat, jestli ti tam sednou modelové. Spolehlivost vyšetření ptákoměrem je poměrně vysoká, ale pokud se třeba nějak silně nebojíš toho, že bys mohl být gay (v důsledku čeho by sis před sebou popíral svoje pocity), tak je stejně spolehlivější vodítko, jak to cítíš ty. (A v podstatě něco takového mi říkala i moje psychiatrička/sexuoložka, když jsem na takovém vyšetření byl, pravda, bylo to pro výzkumné účely.)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload