Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč nosit hezké věci?

11. 03. 2017 v 23:48Off-line Anonym
Schvalne jsem to zkoušel. Jen pro info - jo jsem rozmazlenej a rodiče mi koupí na co si ukážu. Takže běžně chodím ve věcech pf Gucciho, moje nejoblíbenější značka. Jsem i hezky, alespoň ostatní to říkali. Když mám slusivy kabát doplněny módním šátkem, pěkné kalhoty a hezké boty, čumí po mně spousta holek i kluků a i starší hlavně dámy uznale koukají. Dnes jsem si vyšel v hrozných hadrech a zájem razantně poklesl pf ostatních. Takže proto gayové nosí hezky věci, normal klukům na tom tak nesejde co si ostatní myslí ale gayové na to dají a tak chtějí vypadat hezky :D A taky myslím že proto nebohati gayové hejtuji Ty bohatý, protoze si nemůžou dovolit tak hezky a luxusní věci a myslí si že v porovnání s tou jako by konkurencí jsou na tom hůř. Takže to je můj názor.
12. 03. 2017 v 00:05Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Sorry, ale tohle je pro mě přitažlivějši typek https://youtu.be/H6uYacD7t40 než nějaky mlady srač v gnnochnim nebo jak se to jmenuje.
12. 03. 2017 v 00:11Off-line misanek007  (24/-/-)
Pripadam si jako model v deravych dzinach i v teplakach.
12. 03. 2017 v 00:54Off-line vasek698  (25/-/-)
No vidíš to, mně je to zase u p***le. Nějakej dojem to možná dělá ale lidi, co si na ničem jiným nezakládají, jsou pro smích.
Potkal jsem pár takových. Melírek, značkový oblečení (ještě mi nikdo nevysvětlil, co je a co není značkový, protože všechno je od někoho, kdo značku má) a v mozku vzduchoprázdno.

Snad nikdy předtím mi nebyl někdo tak nesympatický. Absolutně žádný téma k hovoru, prostě jen tupec v hadrech. Asi jako bych se pokoušel rozmlouvat se strašákem na poli.

Pak jsem potkal na nádraží bezdomovce, co ho každoročně potkávám na koncertě ozzyho osbourna revival, a skvěle jsem s ním pokecal.
Do paměti se dostane hlavně tak, že ho kytarista pokaždý zmíní jako nejslušnějšího bezdomovce.
Možná že je špinavej a nemá na sobě hadry od gucciho ale je to slušnej člověk s mozkem v hlavě a máš si s ním co říct.

Říká se, že šaty dělají člověka. Ano, dojem dělají. Nenechme je ale být tím jediným, co dojem dělá.
12. 03. 2017 v 01:59Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
Borec ve značkových hadrech je u mě něco jako když stodolu natřu Balakrylem.. :D
Důležité je to uvnitř... ;)
12. 03. 2017 v 02:16Off-line Monogatari  (43/195/80)
Jednou jsem si napsal na tričko GUČI a taky to fungovalo a lidi na mě koukali. Všichni nosí hezký věci, pochybuju že někdo přijde do obchodu a řekne "chcu hnusný gatě a k tomu támhleto hnusný tričko".
12. 03. 2017 v 08:59Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No hele anonyme, když máš rád pozornost a lichotí ti, že na tebe lidi koukají, tak věz, že daleko efektivnější a jednodušší bude, když se navlečeš do pytle od brambor. Lidi se na tebe budou koukat mnohem víc než s hadrama od Gucciho. :-P
06. 10. 2020 v 12:49Off-line SubBoy  (21/-/-)
Podle tvého standardu jsem asi chudej, nenosím značkové oblečení, ale pečuju o sebe a v hlavě nemám prázdno. Klidně si oblíkej Gucci hadry, ale to že uvnitř jsi jen zkažený, povrchní blb, se nezapře :) Radši si budu oblíkat hadry z druhé ruky a nepodporovat fast fashion než vypadat jako ty a přispívat na záhubě téhle planety.
06. 10. 2020 v 15:48Off-line Andyczec  (19/180/67)
Tvůj názor je naprosto zcestný... Většina kluků dneska jede hypebeast a ani nejsou gay. Vidím to v mém oholí a ty si evidentně chceš jen poflexit s tím, jak jsi hot a naštvat ty ostatní... To si bez dělat na tiktok, tam ti to nějaké děti možná i ocení.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 10. 2020 v 16:41Off-line Andyczec  (19/180/67)
Vjaceslav:Chápu, že ve vašem věku máte zcela odlišné prio***y, nicméně komentovat něco, co se vesměs týká jiné věkové kategorie je lehce mimo mísu.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 10. 2020 v 20:46Off-line Fgjk  (21/195/90)
Asi za moc nestojíš, když se za tebou otáčelu jenom kvůli hadrům...a v hlavě máš taky hovno;-)
Škoda, že to je 3 roky starý téma
07. 10. 2020 v 00:09On-line Kuliferda  (53/173/74)
Značkový hadry nejsou všechno, důležitý je jak se chováš a jaký jsi...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload