Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Marketingové agentury

15. 03. 2017 v 00:48Off-line MazliveStene  (22/174/68)
Dobrý den.
V současné době potřebuji z finančních důvodů co nejvíce práce. Ke své stále práci také pracuji jako CATI tazatel pro společnost IPSOS s.r.o. a Data Collect s.r.o.
Obě práce vykonávám z domu,z vlastního PC,takže se to dá zvládat.
U společnosti Ipsos ještě pracuji jako Mystery shoper,kdy provádím kontrolní nákupy tak 2 týdně.

Chtěl bych se zeptat, neznáte někdo ještě známé,zavedené a spolehlivé společnosti a agentury, kde by se dalo pracovat na pozicích z domu,případně na pozici Mystery Shopera?

Nejde mi o žádné vyplňování dotazníku,klikačky,r-emaily,atd...

Dík moc za případnou radu
15. 03. 2017 v 13:27Off-line i8051  (53/184/97)
O tom nevim vubec nic, vydelavam jinak, ale libi se mi tvuj pristup k zivotu v tom, ze se snazis uz v 15 neco delat. Drzim palce :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 03. 2017 v 15:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Tazatel který zde uvádí že má mimo jiné i stálou práci (pokud teda nemyslel stálou BRIGÁDU :D) nejspíš zapoměl, že si napsal do profilu věk 15 let, ledaže by šel v patnácti pracovat se základním vzděláním... jestli jo tak držím palce a mnoho štěstí na trhu práce :*
15. 03. 2017 v 21:49Off-line MazliveStene  (22/174/68)
BussterX: Když jsi tak strašně chytrý, jak se snažíš všude vystupovat, věděl by jsi, že tazatele z domu můžeš dělat od 15 let. Veškeré společnosti ty velké - IPSOS, Data Collect, Median, TNS Aisa, všechny zaměstnávají tazatele již od 15 let věku.
U Mystery shoperů záleží na společnostech, jsou společnosti kde jim stačí 15 let, jiné chtějí od 18 :)

Takže jsem nezapomněl,kolik jsem uvedl do profilu věk :)
16. 03. 2017 v 03:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Já su chytrý převelice :P btw tak napiš příště ne "stálá práce" ale "stálá brigáda" ... já su eště ze staré školy a slovo práce je pro mě totéž co slovo zaměstnání ... chodil jsem do práce, byl jsem bez práce... chápeš... "práce" prostě znamená "zaměstnání"... možná ty to máš jinak ve svých patnácti, ale prostě tak to je ... :P
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload