Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kůže u penisu

15. 03. 2017 v 21:56Off-line Anonym
Dobrý den kuže u penisu nemůžu přetáhnout aby byla vidět houba a když se pokusim tak to bolí nějáké rady?
15. 03. 2017 v 22:00Off-line P3T3R  (24/182/70)
Nedělej to ? Nebo si udělej obřízku.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 03. 2017 v 22:13Off-line pear  (103/-/-)
Řešil bych to obřízkou. Jiná možnost není, pokud chceš mít někdy sex.
15. 03. 2017 v 22:16Off-line i8051  (53/184/97)
Houba? Umej si ho nekdy :-)
15. 03. 2017 v 22:27Off-line Buk4j  (22/178/-)
No možnost je... mě to taky bolelo ... jen musíš chtít a překonat se...
15. 03. 2017 v 22:34Off-line Anonym
Buk4j zkoušel jsem jen je vidět jen kousek :/ víc to prostě nejde
16. 03. 2017 v 00:04Off-line Doc  (33/-/-)
Postupné roztahování po změkčení předkožky v teplé vodě. Pro začátek ideální.
16. 03. 2017 v 00:54Off-line Charles2300  (32/183/85)
Roztahne se...stejne jako kdyz hubenour stloustne na 300kg...obrizka je sracka.
16. 03. 2017 v 05:03Off-line Cobr  (102/-/-)
Len je tu problem ,aby ti nezostala( neskoršie, ak budeš viac roztahovať predkožku )za vencom žaluda a nedaš ju spät na žalud.Potom by bol veľky problem z prekrvenim penisu-žaluďa.
16. 03. 2017 v 08:06Off-line gin  (63/184/120)
Řešit to zmrzačující obřízkou je nejstupidnější řešení.

Zde je návod:

http://www.strankyprokluky.cz/…a-predkozka/
16. 03. 2017 v 08:44Off-line gin  (63/184/120)
Pro povzbuzení:

Miras (věk: 28) říká:
To se mi líbí! To se mi nelíbí!
Zdravím všechny, tak jsem si po přečtení pár komentářů řekl,že sem musím něco taky napsat,protože mi přijde,že spousta postižených Fimózou jsou přesvědčeni,že jediné východisko je obřízka. Před pár lety jsem si to také myslel, měl jsem pocit, že už na nic jiného, než na můj žalud nemyslím a mám strach jen pomyslet na to, co budu dělat a že snad nikdy nebudu mít holku, protože jí ho nikdy nebudu moct ukázat. Určitě většina z vás to má stejně, pořád jsem to oddaloval a myslel si, že se to nějak vyřeší samo, jenže když mi bylo 15 let, tak strach a nepříjemný pocit při ztopoření mě donutil jít k lékaři. Máma o tom věděla připravila mě na to, že to nebude příjemné a že to má svá pro a proti. Po návštěvě lékaře jsem měl smíšené pocity, protože i když mi nekoukala ani špička žaluda, tak mi doktor dal na výběr. Buď úplná obřízka nebo hoodně poctivý tréning. Přišlo mi, že to není zastánce obřízky a tak mi řekl, ať zkusím tu druhou možnost a po pár měsících se uvidí. Měl jsem si zkoušet přetahovat a napínat předkožku minimálně 3× denně a to až do mírné bolesti. Nebudete tomu věřit, ale po cca 1 měsíci už byla vidět špička žaluda a to i při ztopoření. To mě ujistilo v tom,že to půjde. Po 3 měsících se mi stala nepříjemná věc. S obrovskou radostí jsem si předkožku přetáhl přes celý žalud a poprvé v životě ho uviděl :) jenže vzrušením se mi ztopořil a kůže na to nebyla ještě dost vytažená. Dost to bolelo a nejhorší bylo, že jsem myslel, že mi praskne žalud, nemohla z něj totiž odcházet krev. Zareagoval jsem tak, že jsem si vlezl do ledové sprchy a pořád si ho chladil. Pochvilce mi asi zmrznul a začal se zmenšovat :) Po roce od začátku tréningu už vše fungovalo jak má a předkožka šla normálně přetáhnout i při ztopoření. Jediné co mi vadilo, byla nedostatečně natažená uzdička a tak jsem sice měl odkrytý celý žalud, ale veškerá kůže byla nahrnutá hned za ním a dál to nešlo. Kůže je ale velice elastická a dnes, je to už 13 let, je vše v perfektním stavu. viz. foto Chtěl jsem tím jen říct, že i když to tak nevypadá, tak hodně záleží na vás a na doktorovi kterého chytnete. Dnes jsem strašně rád, že jsem tenkrát narazil na doktora, který né za každou cenu chtěl hned řezat. Mějte se a přetahování zdar :) Foto v dnešním stavu, neobřezán!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload