Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Otázka pro křesťany

26. 03. 2017 v 22:49Off-line Anonym
Vážně křesťané věří, že vesmírná židovská zombie, která byla svým vlastním otcem, může nechat člověka žít věčně, pokud budeme jíst symbolicky její maso a telepaticky jí řekneme, že ji přijímáme za svého pána, čímž nás ona oprostí od zla, které je v podstatě lidstva schované proto, že jakousi ženu, která vznikla z žebra, přemluvil mluvící had, aby snědla jablko z magického stromu?
26. 03. 2017 v 23:03Off-line tezkejalfasamec  (25/191/88)
K***tiny řešíš :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 03. 2017 v 00:09On-line shiroReloded  (30/178/85)
Ono, když se podíváme na historii křesťanství, tak dojdeme ke skutečnosti, že sám Ježíš Nazaretský byl židovský rabín.
27. 03. 2017 v 02:23Off-line ozvien  (73/-/-)
Ty jsi ten nejvtipnější, nejchytřejší, zatímco miliony křesťanů se velice mýlí. Je na tobě abys oslnil lidstvo novou naukou a založil něco chytřejšího aby se lidstvo konečně zbavilo svých bludů.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 03. 2017 v 03:41Off-line Monogatari  (43/195/80)
Ta nová nauka je tady už dávno, říká se jí věda.
27. 03. 2017 v 04:59On-line BussterX  (103/130/150)
Monogatari, věda nikdy neprováděla exaktní výzkum existence boha pokud se nepletu (jestli prováděla tak o tom nevím) :D věda pouze učinila některé objevy které jsou v rozporu s tím co učí bible :D to ovšem ukazuje pouze to, že bible obsahuje blbosti, ne že bůh neexistuje ... není důkaz ani pro existenci jakéhokoliv boha, ale ani pro jeho neexistenci... tvrdit, že bůh není a zběsile o tom kdekoho přesvědčovat je stejně pošetilé jako tvrdit že bůh je a upalovat každého kdo tomu nevěří....
27. 03. 2017 v 05:28Off-line MxP  (22/185/80)
Logicky adam a eva měli incest ne ? Nebo odkud jsou podle bible všichni lidi?
27. 03. 2017 v 05:33On-line BussterX  (103/130/150)
Nebyli sourozenci, pokud eva vznikla z genetického materiálu odebraného z adamova žebra, byla spíše jakýmsi jeho klonem :D je incest prcat s vlastním klonem čili defakto se sebou samým? :D:D
27. 03. 2017 v 07:30Off-line MxP  (22/185/80)
Incest je když máš v určitèm procentu stejnou genetiku jako protějšek. Tohle je tim pádem 100% incest :D a teď mě došlo jak bůh udělal ze stejných genů muže úplně jinou ženu. Neměl by to být adam a adam ? :D
27. 03. 2017 v 07:46On-line BussterX  (103/130/150)
Bůh může udělat klíďo z adama evu, je to bůh a ne blbý vědec, že... :D
27. 03. 2017 v 08:51Off-line Vig  (34/185/77)
Jedno takhle svět obletí zpráva, že vědci dokáží udělat z hlíny život a že se vyrovnají Stvořiteli. To už si Bůh řekne, že by měl jednat a domluví si teda s vědci osobní setkání. Potkají se na louce pod otevřeným nebem a Bůh hned ze st**tu uhodí: "Tak vy prej umíte vytvořit život z hlíny, tak ukažte! ". Vědec se jen ušklíbne, sehne se k zemi a sebere hrst hlíny a Bůh ho hned zastaví a povídá "počkej počkej, to je MOJE hlína!!! " Víra vs věda :)
27. 03. 2017 v 10:39Off-line The_Joker  (103/-/-)
Jestli nejsi katolík dej si gumu na kolík..
27. 03. 2017 v 10:59Off-line gin  (63/184/120)
*Teoreticky se tedy křesťané snaží naklonit si boha k odpuštění hříchů, které spáchali,*

Je vidět, že víš o křesťanství naprosté kulové s přehazovačkou. Naklánění si božstev je podstatou pohanství. V křesťanství však tomu tak vůbec není.
27. 03. 2017 v 23:05Off-line pear  (103/-/-)
Pro ty co neví, tak Bible není "doslovná", takže věci, co jsou tam napsané se nemůžou brát úplně doslova. Něco jako když si z něčeho máte něco "odnést", třeba z nějakého dokumentárního filmu. Osobně jsem z rodiny věřících, takže o tom něco vím na rozdíl od ostatních, co tu píši o něčem o čem vím úplnou 0. Podle chemického rozboru útržku z Bible se zjistilo, že je Bible pravděpodobně blbost, protože ten materiál a ty věci v ní neodpovídají na tu dobu, která se datuje, že v tu dobu byla vytvořena. To samé se zjistilo u Turínského platná. Základní fyzikální zákon tvrdí, že nic nemůže vzniknout z ničeho a že energie nezaniká, ale jen se přeměňuje, což vyvracuje stvoření světa podle vědy (velký třesk). Což ovšem neznamená, že nic takového nebylo. Osobně v Boha věřím (je mi jedno, jestli to byl jeden Bůh, více Bohů, či nějací momizemšťané). Z logického hlediska nevěřím, že vše vzniklo z ničeho jen tak. Navíc někdo nebo něco muselo "nastavit", jak bude fungovat tento svět a jak vše bude vypadat. Což je jedna z alternativních teorií o stvoření světa a tato teorie tvrdí, že svět je tak složitý, že by nemohlo vše vzniknout jen tak, jak to popisuje věda. Navíc nikdo nemůže vyvrátit, že Bůh mohl evoluci řídit. Co se v koho vyvine. Ještě jen doplním, že jelikož bible není kompletní a něco z ní chybí, protože to za ty roky někdo vzal nebo se to ztratilo, tak je z toho podezřívána církev, protože prý údajně to mohla udělat církev, aby se lidi něco nedozvěděli, co církev nechtěla, aby lidi věděli. Celibát taky byl zřízen až církví kvůli tomu, aby se nedědil majetek mezi rodiné příslušníky. Spekuluje se také o tom, že Ježíš měl manželku Máří Magdalenu, což by mohla být postava, která je vyobrazena vedle Ježíše na obraze Poslední Večeře. Tohle je pouze můj názor a nikomu ho nevnucuji. Děkuji za přečtení
28. 03. 2017 v 10:48Off-line Anonym
Viděl jsi někdy mluvícího hada? Třeba u nějakého chovatele nebo v ZOO nebo v přírodě, když jsi byl. Určitě jsi už někdy spatřil hada. Mluvil?

Viděl jsi někdy, že by se změnila hůl v draka?

Viděl jsi někdy na vlastní oči, že by hůl snědla jinou hůl?

Znáš případ ve svém okolí, že by panna porodila? Třeba ve vaší rodině, nebo v práci kolegyně.

Viděl jsi někdy někoho, kdo by přešel 350 km suchou nohou přes moře?

Viděl jsi někdy na vlastní oči, jak se z jednoho košíku najedlo 5000 lidí?

Viděl jsi někdy, že by někdo, kdo je 4 dny mrtvý a je už v rozkladu, vyšel z jeskyně?
28. 03. 2017 v 11:46Off-line Anonym
Pitku mívají všechny ženské. To je jasné, že ji má. To není argument. Pitku už viděl kdekdo, všichni z ní vypadli, když se narodil. Pitky jsou pozorovatelné. Gynekolog denně pozoruje desítky pitek. Kdo však pozoruje mluvícího hada? Kdo pozoruje rození z panen? Kdo pozoruje aby se z jednoho košíku najedlo 5000 lidí?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 03. 2017 v 13:45Off-line The_Joker  (103/-/-)
Musclehulibrk
Vzpomněl jsem na hlášku z filmu «Dědictví aneb K***ahišigutntag» :D
„Však vašu pi*u sem taky neviděl a věřím, že ju máte!“
28. 03. 2017 v 14:26Off-line pear  (103/-/-)
To že jste někdy něco neviděli neznamená, že to neexistuje. Jsou na světě případy, kdy porodilo 4 leté dítě. Navíc Bible není doslovná, takže něco jako staré pověsti české, které taky nemůžeš brát doslovně.
28. 03. 2017 v 14:30Off-line MxP  (22/185/80)
Rád bych řekl větu, která by měla ukončit každé téma o náboženství: Bůh neexistuje...
28. 03. 2017 v 14:34Off-line MxP  (22/185/80)
Na stránkách pro homosexuali :D :D :D taky vtipný
28. 03. 2017 v 14:50Off-line patrickcaava  (28/164/50)
Ať si každý věří v co chce, pokud jim to poskytuje duchovní útěchu. Osobně křesťan nejsem.
28. 03. 2017 v 18:05Off-line Monogatari  (43/195/80)
Bůh je láska = můj přítel je bůh.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 03. 2017 v 18:10Off-line MxP  (22/185/80)
A v jakeho boha věříš ?
28. 03. 2017 v 19:38Off-line pear  (103/-/-)
MxP Nelze dokázat existenci Boha a nemůžeš ji ani vyvrátit, tak proč se tu dohadujete? Nemůžete ani vyvrátit, že tenhle svět je jen vaše fantazie nebo že se toto odehrává jen ve snu. Film metrix na to pěkně poukázal.
28. 03. 2017 v 19:58Off-line MxP  (22/185/80)
Jo ale znám par lidí kteří dokážou zabugovat každou hru takže v matrixu asi nejsme :D
28. 03. 2017 v 20:14Off-line onlip  (61/180/84)
Denně děkuju pánubohu, že tu jsem.
28. 03. 2017 v 20:39Off-line Anonym
Kterému? Alláhovi? Jahvemu? Mannitou, Zeusovi? Nebo jinému? V dějinách lidstva už bylo přes 10 tisíc bohů. Vybral sis někoho z nich, nebo máš ještě svého vlastního?
28. 03. 2017 v 20:56Off-line The_Joker  (103/-/-)
Já třeba při testech mluvím k Poseidonovi, říkám různá zaklínadla.. :D :D :D

Ale teď vážně. Co pak nikdo z vás nikdy nezažil něco zvláštního, co nemělo žádné logické vysvětlení????
28. 03. 2017 v 22:19Off-line Anonym
Komunisti neredukovali vliv náboženství. Dokonce povolili výuku náboženství na školách. Výuku dětí. Ale kdo byl komunista, musel prohlásit, že je vypořádán s náboženskou otázkou. Dále komunisti nedovolovali přenosy bohoslužeb v televizi. Jinak ovšem je pravda, že se neměli rádi, protože komunismus a křesťanství jsou vzájemně konkurenční ideologie. Pokles věřících začal až po převratu. Na konci éry komunistů v roce 1989 se modlila celá letenská pláň Otčenáš, což by už dneska nebylo možné. Religionizitu likviduje
mnohem úspěšněji konzumní společnost, vzdělání, uspokojivé životy.

Křesťanství nemá žádné pozitivní hodnoty. Neokrádat, nevraždit členy vlastní tlupy je přirozené. Altruismus a sociálně adaptabilní chování je biologicky výhodné. Stmeluje skupinu. Nábožné knížky jsou zbytečné. Sociální chování je i u zvířat, ty knížky nečtou.
28. 03. 2017 v 22:26Off-line rati  (31/183/85)
Tolerance
28. 03. 2017 v 22:55On-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme škoda že nemáš kule na to nehlásat svoje názory neanonymně, ale aspoń pod nikem pod kterým jsi tu registrován, když už ne s fotkou :D nicméně k tématu - existence či neexistence jakéhokoliv boha není závislá na tom co se o tom kterém bohu píše ve svaté knize... dotek vyšší moci je možný i bez církve, nemyslíš? já neveřil v boha (y), ale od jisté doby připouštím existenci vyšší moci, a je jedno jestli ji nazveme bůh nebo vyšší inteligence či jakkoliv jinak .... ovšem nesnáším církve (jakékoliv) a umanuté věrozvěsty ... ten kdo hlásá neexistenci boha bez jakéhokoliv důkazu podporující jeho tvrzení je ovšem stejně posedlý maniak jako pámbíčkář strašící peklem kdekoho kdo nežije podle jeho představ, jen s jiným znaménkem...
28. 03. 2017 v 22:57Off-line rati  (31/183/85)
Škoda, že sem byl já moc línej
29. 03. 2017 v 08:36Off-line cashmeran  (31/172/61)
Predstavit si, ze vsetko vzniklo same od seba bez vyssej moci chce este viac predstavivosti a fantazie. Ze velkym treskom z nicoho si jedna bunka povie, ze bude strom a dalsia, ze bude clovekom a vsetky procesy v ludkskom tele a vsetky prirodne zakony vznikli len jednym zaciatocnym vybuchom ... To len tak na zamyslenie. Ja som krestan a nehanbim sa za to.
29. 03. 2017 v 12:10Off-line Anonym
BussterX (96/130/150)
Anonyme škoda že nemáš kule na to nehlásat svoje názory neanonymně, ale aspoń pod nikem pod kterým jsi tu registrován, když už ne s fotkou :D nicméně k tématu - existence či neexistence jakéhokoliv boha není závislá na tom co se o tom kterém bohu píše ve svaté knize... dotek vyšší moci je možný i bez církve, nemyslíš? já neveřil v boha (y), ale od jisté doby připouštím existenci vyšší moci, a je jedno jestli ji nazveme bůh nebo vyšší inteligence či jakkoliv jinak .... ovšem nesnáším církve (jakékoliv) a umanuté věrozvěsty ... ten kdo hlásá neexistenci boha bez jakéhokoliv důkazu podporující jeho tvrzení je ovšem stejně posedlý maniak jako pámbíčkář strašící peklem kdekoho kdo nežije podle jeho představ, jen s jiným znaménkem...

Broučku, s někým sis mě popletl. Nehlásám neexistenci boha. To sis vycucal ze svého malíčku na noze. A ty jsi pro mě také onanym. Co to jako buster je? V životě jsem to neviděl.
29. 03. 2017 v 13:53On-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme, bussterx je ten pán, jehož názory tu máš možnost číst a ne jen v této debatě, pod nikem bussterx si můžeš totiž najít moje veškeré příspěvky zde, kdežto ty jsi zalezlá krysa a nikomu nedáváš možnost oveřit historii a konzistenci tvých názorů, ... mimoto k bussterovi patří i xicht v profilu, takže nechytrač broučíne, ty víš dobře jaký je rozdíl mezi psaním anonymně a psaním pod nikem, jinak bys toho nevyužíval samozřejmě... nemáš kule a seš vychytralej :P
29. 03. 2017 v 14:30Off-line Anonym
Nevidím žádný xicht, vidím někoho, kdo imituje terminátiora, nebo nějakou jinou fantasy pohádku.. jsi v zajetí pohádek a cože jsi to psal? měl jsi nějaký zážitek a stal ses půlpobožným? a to jako dokazuje co?
29. 03. 2017 v 14:40On-line BussterX  (103/130/150)
Nejssem pobožný, ale připouštím, že bůh existovat může...ty mě klidně můžeš za 5 minut napsat soukromě a začít mě balit, a já nebudu vědět, že mi píše ta krysa z této debaty :D tahni do perdele zbabělče :P
29. 03. 2017 v 15:17Off-line Anonym
Kecáš, jako bys byl nějaká celeb***a, ty jsi nějaká veřejně známá osoba? pro mě jsi anonym, navíc anonym, co si vymýšlí, nikde jsem nedokazoval neexistenci boha, to ani nejde, stejně jako nejde dokazovat neexistenci sněhurky nebo neexistenci špagetového monstra, lze na to buď věřit nebo nevěřit...
29. 03. 2017 v 15:24On-line BussterX  (103/130/150)
No konečně se někam dostáváme, kryso :* správně, nejde dokázat neexistenci boha.... jediné co lze, tak žádat věřící aby dokázali jeho existenci, pokud nám chtějí vnucovat své představy a kecat nám do životů... dokud nedokážou exsistenci boha (a to oni nechtějí, ohánějí se slovem VÍRA, jakože víra bez důkazů... s tím ať dou do perdele) tak mi můžou vylízat ucho, ktreténi ... a te´d k tobě ty blbý tšuráčku - seš zbabělá sketa ale tak blbý abys nepochopil rozdíl mezi anonymním a neanonymním psaním do poradny nejsi... nemáš ani kule na to, abys to přiznal, slizská ropucho :P
29. 03. 2017 v 15:44On-line BussterX  (103/130/150)
21m: ty seš taky ropucha :P nicméně anonym, kterej se anonymně vysmívá něčí víře je stejnej kikot jako věřící kterej by mě chtěl upálit na hranici za to že nevěřím zrovna na toho jeho pánbíčka .... ať si každej věří tomu čemu chce, ale a´t se nesere do druhých... je mi jedno, jestli se lidem do života sere věřící nebo ateista, je to totiž stejný svinstvo... jak by bylo krásně na světě, kdyby se každej staral sám o sebe a nesral se do druhých a do toho čemu věří nebo nevěří
29. 03. 2017 v 15:49Off-line Anonym
Buster - seš anonym a zřejmě i onanym a troll, na co si to tu hraješ? na známou VIP osobu, co není anonym? dokaž, že nejsi anonym, anonyme, nevím, co je buster, v životě jsem to neslyšel, anonyme
29. 03. 2017 v 15:50Off-line Anonym
A ještě tam má (96/130/150) - to je fakt d***l, no to jsi fakt neanonym, to je jak u blbých
29. 03. 2017 v 15:51Off-line Anonym
Fotku nějakého robota nebo co to je a nějaká hauznumera bude to tu dělat mravnostní policii, co to je za ču*áka?
29. 03. 2017 v 15:53On-line BussterX  (103/130/150)
Anonymě založit debatu znamená založit ji bez udání minimálně svého niku pod kterým jsi tu přihlášen, nějaké další otázky kryso? kdybys to napsal pod svým nikem, mohl by ti někdo psát soukromě a tomu jsi takto zabránil, je to zbabělé a ty to víš... btw stojí ti č*****k z toho, že se vysmíváš věřícím? jaký smysl má tady to tebou založený téma, howňousku?
29. 03. 2017 v 15:53Off-line MxP  (22/185/80)
Busster splnil úkol. Nasral dalšího anonyma
29. 03. 2017 v 15:54On-line BussterX  (103/130/150)
Pšššššššššt
29. 03. 2017 v 15:58On-line BussterX  (103/130/150)
Nemůžu pozvat na rande anonyma vole :P
29. 03. 2017 v 16:04On-line BussterX  (103/130/150)
Nicméně anonym mi velmi silně připoměl pana uživatele SMC známého také pod nikem descaharm ... jojo, to byly časy, to byly krásné debaty, kdepak je mu konec asi :/
01. 04. 2017 v 00:17Off-line gin  (63/184/120)
Musím napsat, že anonym, který založil toto vlákno je mimořádně podlý. Ještě nedávno byl horlivým křesťanem.

O to nejde, jde o to, že aby mne před určitými lidmi shodil, tak tam nakopíroval, co jsem tu napsal do poradny:

31.3.2017 22:55 - Tony
gin (56/184/120)
Johnj (33/186/87) NOVÉ
Asi takhle:
"Penis se skládá ze dvou rovnoběžných topořivých tělísek válcového tvaru, takzvaných kavernosních, nebo někdy topořivých těles a houbovité tkáně. Ta tvoří na hrázi, těsně pod pánevním dnem oblý útvar nazývající se latinsky bulbus. V tomto místě vstupuje do houbovitého tělesa močová trubice a houbové těleso je obemknuto svalem. Dále pak těleso obemiká močovou trubici a na konci penisu pak tvoří charakteristický útvar nazývaný žalud. Houbové těleso má také vlastní arteriální větev. Pár kavernosních těles je zadními konci přirostlý k ramenům stydké kosti (crura) a pod stydkou sponou se spojuje do jednoho útvaru. Zde je také upevněn vazivový závěs penisu."
Zdroj: Wikipedie

Pokud penisu něco z výše uvedeného chybí nebo je jinak, dalo by se říct, že nevypadá jako správný penis.
..::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Mnohým penisüm zcela chybí nejcitlivejsí cást: PREDKOZKA

31.3.2017 22:56 - Tony
gin (56/184/120)
To je prý genetické, oba dva rodiče tlustrprdi, takže s tím nic nenadělám. Já byl do svých 23 let tak štíhlý, že jsem se mohl za lodním stožárkem převlékat a nebylo mne vidět,to a to jsem žral tolik, že na mou adresu bylo řečeno, že bych na posezení dokázal sežrat celýho vola a dva k tomu dva řádky brambor ze stometrového pole a nebylo to na mně vidět. To samé s chlastem, pil jsem tehdy bazény piv, a taky to na mě nebylo vidět, čuměli pod stůl, zda to tajně neliju tam, jenže pod tím stolem bylo sucho. Dnes sním a vypiju pouhoučký zlomek co tenkrát, a přesto jsem nehorázně nakynul, jenom potřebuju sehnat montéra, který by mi ten lavor, co mám ve předu přemontoval na záda. Prý se na zádech ta zátěž nosí mnohem pohodlněji.

31.3.2017 23:01 - Tony
gin (56/184/120)
Nejvhodnější je cvičné přetahování v teplé vodě, kdy prsty držíte předkožku ve stavu nejvyššího stažení co nejdéle (ideální je současná erekce pyje, kdy žalud zvětší svůj objem i obvod). Předkožka musí jít vždy vrátit zpět. Těmito manévry po pár týdnech dospějete to stavu, kdy už nebude patrný rozdíl mezi vámi a jakýmkoliv jiným neobřezaným mužem.

Pohlavní styk se zúženou předkožkou je možný, riskujete ale její natržení. Pokud byste použil kondom, který byste nasadil bez přetažení předkožky (čehož momentálně stejně nejste schopen), tak tento by měl do jisté míry omezit její posuny a pravděpodobnos­t úrazu.

Jen taková poznámka na závěr, žalud při erekci u některých mužů zůstává předkožkou chráněn zcela, délka předkožky je poměrně variabilní. Cílem je, aby byla předkožka stažitelná (nemusí jít sama, stačí manuální pomoc) v erekci i v ochabléms sta­vu.

31.3.2017 23:02 - Tony

Mají ho v přátelích

Ondras29 (31/175/80)

leonardo123 (24/-/-)

https://www.nakluky.cz/gin/pratele/
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Anonyme, to sis pomohl, v mých očích nejsi nic jiného než ubohá chamraď. To že jsi gay je mi jedno, ale ti, kdo takto jednají jsou pro mne lidský odpad.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload