Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má nárok na šanci?

09. 04. 2017 v 16:39Off-line Anonym
Čau buzny... sice bych nikdy neřekl, že se zapojím mezi všechny ty témata "jsem gay?" "Honění v obchodních centrech" a podobně, ale i já aktuálně nevím co dělat tak snad mi poradíte.

Za pár dní to bude (byl by) rok našeho vztahu, ale já to ukončil protože jsem se už nechtěl trápit.
Nevím zda bych to co mi dělal přítel nazval nevěra, ale není mi úplně příjemné zjištění, že má (prý již starý) archiv buzen a jejich fotek, následné poslání fotky v trenkách nějakému klukovi a to co me dostalo asi nejvíc bylo zjištění, že je na seznamce a píše si s klukama s kterýma se vlastně nikdy nesejde, jen si píšou... a asi vyvrcholení toho všeho je, že jsem to zjistil taktikou "já vím, že mě podvádíš" přitom nic nevíte a zkoušíte... a hlavně doufáte, že se tomu zasmějete... jenže se nezasmějete přotože váš přítel se vám začne omlouvat... blbý co?... když to teď píšu tak si jen říkám, proč se vůbec ptám na to, zda odpustit... po tomhle všem mi i sdělil, že u něj třikrát byl jeho kamarád... nikdy však nedošlo k sexu ani ničemu(prý)... přítel nemá rád sex takže to je vyloučeno, nicméně si myslím, že honění asi nikomu nevadí, že?... fakt nevím... nejdřív jsem mu odpustil a dal šanci, jenže jsem se přes to nemohl přenést... měl jsem to furt před očima... tyhle věci co mi udělal jsem zjištoval cca vždy po měsíci a vždy jsem se přes to snažil přenést... nedávno si s tím kamarádem co byl u něj psal a kamarád se ho zeptal zda nepojedou na výlet... a můj boy odpověděl ŽE UVIDÍ PODLE POČASÍ :--). Počasí bylo fajn a nakonec stejně nejeli, ale tohle byla poslední tečka a poslal jsem ho do p***le...

Den po tom co jsem ho poslal k vodě jsem zjistil, že ho miluju a nejde zapomenout... na vás teď je, jestli mi dokážete vymazat paměť nebo mi alespoň doporučit co byste udělali vy... kdybych to četl jako vy, tak řeknu "ser na něj". Ale je tu někdo, kdo ví co je to láska a kdo nežije každý týden s jiným?... :( POMOC
09. 04. 2017 v 17:07Off-line johnj  (37/186/82)
A kde je láska k sobě samému? Rozchod přeci vůbec neznamená zapomnění. Spíš naopak. :)
09. 04. 2017 v 17:25Off-line i8051  (50/184/97)
Vetsina buzen porad resi historii svejch novejch frajeru. Misto toho, aby s nim zili realitou a nekam ji posouvali k necemu pevnejsimu. Porad se budou klacikem stourat v tom, co bylo a desne to resit, ikdyz se jich to vubec netykalo a sami maj maslo na hlave. Navic budou desne usurpatorsky na svyho partnera a kazda hospoda s kamosem bude okamzite brana jako rande a bude se pote tyden resit. Pak se hosani nedivte, jak koncej vase tejdenni vztahy. Uvedomte si, ze historii fakt nezmenite a kazdej vzdy neco posral, za co by si pak nafackoval :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 04. 2017 v 17:27Off-line dsiv  (23/176/85)
Porid si radsi zelvu.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 04. 2017 v 17:49Off-line Anonym
@i8051 ale to neni historie ktera se me netyka. Uz jsme spolu davno byli.
09. 04. 2017 v 17:50Off-line Anonym
@dsiv ty si porid novej xicht
09. 04. 2017 v 17:52Off-line i8051  (50/184/97)
Anonyme, to nesnizuje vyznam meho sdeleni, zamysli se nad nim komplexne :-) a neser se do dsiva, ten tu xicht aspon ma, ty ne :-)
09. 04. 2017 v 17:55Off-line dsiv  (23/176/85)
Novej ksicht si spis porid ty, kdyz mela tvoje rohozka potrebu zdrhat k sousedovejm botam.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 04. 2017 v 08:32Off-line Peta80  (40/187/-)
Takze jestli tomu dobre rozumim, realne ti nikdy nezahnul (jako ze by mel sex s nekym jinym), ani nedoslo k zadnym intimnostem (jako ze by se s nekym treba libal), pouze si s nekym psal nebo se stykal s kamaradama a maximum bylo, ze nekomu poslal fotku v trenclich... No anonyme, prijde mi ze jses trosku mimo. Asi by sis mel uvedomit, ze kdyz s nekym chodis nebo dokonce uz i bydlis a zijes, ze ten druhy clovek ma porad svuj zivot, svoje zajmy, zaliby a konicky, svoje kamarady a pratele a to, ze se rozhodl cast sveho zivota s tebou, jakozto p***elem/parnerem, sdilet, neznamena, ze je tvuj majetek a ze na nej mas ve vsech oblastech nejake vyhradni pravo. Me prijde, ze ty k tomu pristupujes, jak kdyby tvuj p***el byl nejaka tvoje vec nebo hracka, kterou ty si nekam das a beda jak se nekdo na tvou "hracku" jen podiva... Takhle to v zivote jaksi nefunguje, tvuj p***el je taky CLOVEK jako ty a ne jen nejaka vec, a bude logicky chtit mit svuj zivot. P***ele/partnera si udrzis tim, ze TY pro nej budes dostatecne zajimavej a ne tim, ze si ho nekam zamknes nebo prikovas k retezu...
10. 04. 2017 v 09:30Off-line registry  (26/183/76)
Honeni s jinym klukem neni v poradku a neni v poradku ani to, jestli nekdo musi porad nekoho hledat, a jiz kluka ma. Takoví kluci nejsou pro vztah zraly. Ale vim, ze te to boli, musi to bolet, pokud tvoje duse zrala byla a hodne milovala. Bude to jeste bolet, ale dej tomu cas, zahoji sa to. Je hodne malo lidi, kterym muzes opravdu duverovat a ktery dokazu davat i ctit skutecnou laskou (omlouvam se, neumim psat cesky gramaticky spravne).
10. 04. 2017 v 11:49Off-line i8051  (50/184/97)
Registry - mas to spravne vecne, i gramaticky, omlouvat se nemusis :-)
10. 04. 2017 v 15:49Off-line Radek1951  (69/175/75)
Já bych souhlasil s Peta80. Anonym (zmatenej) vlastně dohromady nic určitě neví, je to samé prý a pod. a vyvozuje z toho závěr, že je mu přítel (snad) nevěrný.
Je třeba respektovat i toho druhého - než poznal tebe, určitě měl svoje kamarády a není důvod aby kvůli tobě kamarádství ukončil. Anonyme, opravdu si uvědom, že žádný člověk se nestává majetkem jiného člověka jenom proto, že s ním žije a má vztah.
10. 04. 2017 v 16:35Off-line registry  (26/183/76)
Ale on se nechova jako k majetku, jeho trapi, co delal jeho p***el a premysli nad tim, jestli jeho p***el byt zraly anebo selhal prave "zmatenej"
10. 04. 2017 v 16:41Off-line HardMode.Vesporax  (25/170/60)
Velmi křehké vztahy, ani k telce nemusime chodit.

POLOŽ SI VOTÁZKU VOLE - JSEM JÁ TEN, PRO KTEREHO MA CENU BOJOVAT?

Je to trochu jiny uhel pohledu než si chtěl slyšet, a je mi to u anusu.
10. 04. 2017 v 20:19Off-line Adrive  (23/-/-)
Ahoj napiš mi mužem si o tom popsat měl jsem něco podobného :D
10. 04. 2017 v 22:15Off-line BussterX  (100/130/150)
Anonyme zmatenej, prohál jsi... a víš proč? protože v lásce vyhrává ten, kdo má rád miň (to jsem nevymyslel, zpívá se to v písničce) ... ser na to, já taky furt prohával, spraví je to jen čas, když za ním polezeš budeš pro něj hadr na podlahu...
28. 04. 2017 v 21:13Off-line Betonica  (36/-/-)
Vis, je to trochu nudny cteni. On udelal tohle, poslal onohle tamhletomu, bla bla bla.

Zapomen na detaily, nikoho to nezajima. Chces ho? Tak si nestezuj, mluv s nim a toleruj ho i s jeho slabostmi. Nechces ho? Fajn, tak mas, co jsi chtel.

Nechapu, co je na tom slozityho. K***izovat partnera za neco je v zasade k***izovat sam sebe, protoze k***ikou partnera zaroven clovek rika, ze s tim "d***lem", "k****nem", "nevernikem" (dopln si slovo sam) chodi/zije a to zcela dobrovolne.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload