Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dárek

09. 04. 2017 v 17:53Off-line Anonym
Ahoj,chtěl bych se zeptat,může z právního hlediska chtít dárce od obdarovaného vrátit dárek zpět,když spolu mají sepsanou smlouvu,kde stoji,že nebude chtít?
09. 04. 2017 v 18:42Off-line i8051  (50/184/97)
Kopils mladymu bawo a po rozvodu ho chces zpet? :-) tak to mas smolika
09. 04. 2017 v 18:43On-line dsiv  (23/176/85)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
17. 04. 2017 v 19:53Off-line Betonica  (36/-/-)
Muze. V občanském zákoníku je to § 2072 a další. Ve zkratce: odvolat může darující pro nevděk obdarovaného, dále pokud by bylo darujícímu obdarovaným ublíženo, pak také v případě, chová li se obdarovaný vůči dárci v rozporu s dobrými mravy.

NOZ upravuje i lhůty, v nichž může dárce dar chtít vrátit, takže pokud se o něco takového ve tvém případě jedná, neváhej! Požadavek vrácení daru je rozhodně lepší sepsat a poslat doporučeně.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload