Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ze dne na den

17. 04. 2017 v 23:09Off-line Anonym
Ahojte, píšu tu protože už si fakt nevím rady. Zdá se mi, že postrádám smysl života, nic mě nebaví, vyhýbám se lidem, jsem v depresích, mám nízké sebevědomí, nedokážu nic, mám kamarády ale nevěřím jím takže si snema nemůžu o tom promluvit, žiju ze dne na den, každý den je pro mě utrpení, každý zítřek je pro mě utrpení. Na internetu jsem různě hledal jak se tohohle zbavit, vse bylo v pohodě na par dní. Prosím vás ti kteří už to zažili nebo ví aspoň co stim, byl bych rád kdyby se mi snažili nějak pomoct nebo poukázat co v takovém​ případě dělat. ( Nebo to může být dočasné? Jelikož mi je 16 tak možná ten vývoj )
17. 04. 2017 v 23:16Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Jako anonymovi, o kterém nic nevím, můžu poradit jediné - možnosti jsou vždycky, do 18 let je ale potřeba počítat s jistými omezeními. Internet je jen způsob, jak se někam pohnout, není možné tady čekat radu "udělej to nebo tamto a všechno bude v pohodě" ;-)
17. 04. 2017 v 23:24Off-line matty95  (21/-/-)
Nikdy nie je zle navstivit psychologa, pripadne ked je to fakt zle, tak psychiatra. Nie je to vec za ktoru by sa mal totiz clovek hanbit, su to doktori ako kazdi ini. Radsej ist k nemu na navstevu a on efektivne poradi, nez aby to skoncilo tragediou.
17. 04. 2017 v 23:27Off-line poradce  (102/230/40)
Takéto pocity sú vo Vašom veku bežnejšie ako v neskorších rokoch, prechádzate výraznými fyzickými i duševnými zmenami, ale už keď Vám to sťažuje život a neviete to nijako korigovať niečím pekným, strácate zmysel a radosť zo života každý deň, je vhodné navštíviť psychológa a obklopiť sa ľuďmi vo Vašom veku, ktorí zmysel života majú, sú veselí, dôveryhodní a zároveň Vás dokážu vo Vašich problémoch a starostiach podržať. Ste totiž vo veku, v ktorom by ste si mali užívať a tešiť sa na všetko krásne, čo Vás čaká.
17. 04. 2017 v 23:49Off-line misanek007  (24/-/-)
Celkem dost ti rozumim.
18. 04. 2017 v 00:43Off-line Sola.Virum  (32/185/60)
Ahoj,

osobne ja treba mel deprese behem cele stredni, porad vycitky, sny o smrti, pred spanim deprese jen ze uz mi zbyva treba 60 let a ze vlastne to hrozne rychle utika, a ze jestli budu vnimat smrt, zaroven deprese jestli jsem na holky nebo na kluky, ze se nikomu nelibim.. Je toho spousta.. Je dobre si najit pratele, konicka, kde se hodne zamestnas a bude klid.

Je fakt ze kdyz vydechnu a mam chvili na sebe cas a jdu se projit ven, a vidim zamilovane pary, je mi do place, ze se mi nedari najit kluka, ktery bude vypadat jako heterosexual, bude se tak i chovat a bude me mit doopravdy rad a budeme spolu prozivat fajn vztah, akorat gayove jsou sileni z**di, takze proste nerealne.

O tech depkach jsem jednou z legrace mluvil na nejakym vecirku nasi rodiny, dost lidi mi reklo ze o smrti a samote v puberte je to opravdu pry dost caste premysleni, takze bych se snazil poveselit, a zabyvat se tim az kdyz opravdu i pres lasku, konicky a zabavu na to furt myslis, kazdopadne pokud mas pratele kterym se nemuzes sve***, nejsou to pratele, pravemu kamaradovi muzes rict vsechno ..
18. 04. 2017 v 00:45Off-line Monogatari  (43/195/80)
Tyhle stavy nevznikají samy od sebe a určitě mají příčinu. Napiš něco o tom jak žiješ, kdo nebo co tě sere, cos zažil v minulosti atd. a pak se bude líp radit.
18. 04. 2017 v 17:19Off-line i8051  (53/184/97)
No jo no .. to je tim, jak ten zivot zijete .. protoze vy ho nezijete, vy ho krajite ... :-) .. (pro nektere, kteri nepochopili, je to hlaska z filmu)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 04. 2017 v 19:07Off-line Betonica  (39/191/93)
Odpoved je uz ve tvoje otazce. Konkretne uplne na jejim konci: "žiju ze dne na den, každý den je pro mě utrpení, každý zítřek je pro mě utrpení".

Presne v tom je zakopanej pes! Ziti ze dne na den neni pro kazdyho. Treba pro me urcite ne. Zjevne ani pro tebe ne.

Jak z toho ven? Udelej si aspon ramcovy plan. Tyden si naplanuj. Jiste mas nejaky konicky, nebo si doma ctes, nebo mate zahradu, nebo psa, nebo... Udelej si jizdni rad. Na kazdy den si naplanuj neco, co te bavi. Po skole (po praci) nebo pred tim se venuj necemu, co mas rad. I kdybys mel lezet doma a premyslet.

Touto metodou nejen ziskas na radu v zivote (veci se ti budou jevit zname, jasne, protoze je budes ocekavat), ale soucasne i budes pracovat sam na sobe. Naucis se udelat si v sobe (a ve vecech kolem sebe) system, kterej ti vyhovuje. Zaroven te to posili pri reseni necekanych udalosti. Jednoduse na ne budes mit vic casu a klidu, protoze ostatni budes mit podchyceny v rutine dne.

Nedostatek sebeduvery a neduvera v blizke lidi. To je jina. Na sebevedomi se da pracovat. Treba tim, ze budes v necem dobrej. Bavi te matika? Tak v ni vynikej! Nebo mas radsi orientacni beh? Fajn, prihlas se do zavodu! A tak dale. Sebevedomi prameni (mimo jine) z pocitu, ze neco umim, neco znam, neco mi jde. Dal taky prameni z toho, ze si verim, coz udelam tak, ze v necem budu dobrej a budu to vedet. Sebevedomi stran vzhledu, tam je to jiny. Naucit se mit rad i s velkym zadkem nebo odstatyma usima, to neni na pockani. Ale i na tom se da pracovat. Muj manzel ma zrovinka odstaty usi a ze zacatku mel problem, nechat si ostrihat vlasy, aby usi nebyly tolik videt. Postupne jsem ho presvedcil, ze prave jeho usi jsou tim, co ho cini jednim a originalem. Myslim, ze davno neresi svoje usi a je rad, ze je ma takovy, jaky je ma. Podobne se da v hlave zmenit pohled na cokoli jinyho. Duvera v lidi... Vis, to je tak, ze lidi z nejakyho duvodu p***ahuji lidi, ktery jsou si podobni. Jako magnety nebo co. Myslim, ze negativni lidi maji kolem sebe negativni spolecnost a obracene. A ty jsi kluk plnej energie a nabitej pozitivne, tak neni duvod, abys podobne lidi nepotkaval. A kdyz k tomu vsemu budes mit v hlave jasno, kym jsi a v cem jsi hvezda (s velkym zadkem nebo bez neho, s odstatymu usima nebo bez nich), budes daleko lip navazovat kontakty i s lidma, kteri jsou stejne fajn jako ty.

Drzim palce!
18. 04. 2017 v 19:14Off-line Anonym
Opravdu děkuji, každá odpověď mi teď pomůže, díky.
18. 04. 2017 v 19:17Off-line Betonica  (39/191/93)
Klidne mi napis zpravu.
18. 04. 2017 v 19:46Off-line Martin.19  (27/-/-)
Poradil bych něco jiného, ale vlastně to, co jsem chtěl říct, tak už tady zaznělo. Jenom poradím z vlastní zkušenosti - nedus to v sobě. Jdi ven, projdi se. Mně pomohlo, že mám poblíž domova útulek. Chodil jsem se psy ven a řeknu ti, že jsem začal vidět věci z jiného pohledu - že to tak špatné vlastně není. A víš co? Ono to světe div se funguje. Udělej ve své hlavě tlustou čáru. Pouč se z minulosti, ale žij v přítomnosti. :)
17. 10. 2019 v 11:22Off-line GaDaG41821  (23/175/73)
Klidne napíš i mne zprávu snad pomúžu.
17. 10. 2019 v 20:40Off-line mishima  (70/178/78)
Odpovím Ti příteli Pascalovým výrokem: "Jen zvyk a zábava, zastírá člověku jeho zoufalství a nicotnost." A Baudelaire říká: "Nechcete-li se stát trýzněnými otroky času, opíjejte se ! Vínem, sexem, poezií, láskou - čím je Vám libo!"
18. 10. 2019 v 01:46Off-line iglw  (48/172/77)
2,5 roků stará otázka!Už jsi plnoletý!Ještě to přetrvává?Asi ne!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload