Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nechci s ní už být, ale miluju ji

21. 04. 2017 v 21:20Off-line Anonym
Jak zní téma. Jsem skoro 3 roky s holkou. Naposledy jsem spolu spali před rokem, poprvé asi rok po začátku vztahu. V té době aktivního sexuálního života se mi to ale stejně nikdy nelíbilo. Neziju tak, jak chci. Píšu si s klukama a zprávy mažu z mobilu. Když jsem s ní, můžu se vždycky posrat když mi přijde zpráva a jako první jo čte ona. Chce se mnou pořád trávit čas a mně už to začíná vlastně vadit. Ale vím že ji miluju. Představa, že jí někdo dělá něco špatného, že je nemocná, že se necítí dobře, že jí něco mrzí, že jí je něco líto, že prostě zkrátka nemá všechno co by chtěla...to mě ničí. Takže vím, že jí miluju a kdybychom se rozešli, bylo by to hrozný. Zničil bych jí asi život. Sám bych se cítil příšerně a prazdne, už jsem toho s ní tolik zažil... Ale trápí mě, že s ní mi uniká víc a víc můj vysněný život - mít kluky, mít svobodu, dělat si co chci a kdy chci a s kým chci... Chci chodit chlastat s kamaradama a chci si chodit povídat s kamaradkama. Chci soustat boye a chci nosit úply kalhoty v louboutinkach. To s ní nemůžu. Ale materiální prožitky jsou druhotny vůči tomu že ji prostě miluju i když s ní vlastně nechci být a ani mě nep***ahuje. Ale když se na ní podívám, tak mám hned lepší náladu. Co byste dělali :/?
21. 04. 2017 v 21:24Off-line sexovac  (22/201/86)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
21. 04. 2017 v 21:28Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Přijde mi to jako klasické kamarádství gaye a holky, takhle to má spousta gayů. Měl bys z té ulity vylézt, přiznat barvu, ujistit ji, že ji máš pořád rád a nic se na tom nezmění. A myslím, že to bude v pohodě.
21. 04. 2017 v 21:31Off-line Anonym
Toho se právě hrozně bojím. Co když ne. Co když ji to velmi raní (což určitě). Mně to taky bude ničit :(
21. 04. 2017 v 21:34Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Tak jako naštve se, to jo. Ale naprostá většina brzo vychladne. Kdybys ji řekl, že máš jinou, vyškrábe ti oči, vyrve vlasy, apod. :-) Ale když řekneš, že jseš na kluky, holky s tím problém nemívají ;-)
21. 04. 2017 v 21:35Off-line Anonym
Ale já byl vždycky homofob. Ona to ví. Přesvědčuje mě že být gay je normální. Já zjistil že jsem gay vlastně až s ní. Až když jsem zjistil že mě moc netankuje sex s holkou. A tím jak ona je k nim (nám) tolerantní tak ze mě vlastně udělala geje.
21. 04. 2017 v 21:37Off-line ThomPrag  (45/180/76)
"tak ze mě vlastně udělala geje" :D :D
21. 04. 2017 v 21:42Off-line Anonym
Sorry no ale já gaye dřív neměl rád a ani sem si nepripustil ze bych mohl taky být gay. Ona mě naučila byt tolerantní a to se našemu vztahu teď mstí :(
21. 04. 2017 v 21:44Off-line registry  (29/183/76)
Jsem se zasmal. :-) Proste rekni, ze ses gay, ale ne ze za to muze ona, OK? :-)
21. 04. 2017 v 21:44Off-line registry  (29/183/76)
Kolik ti je?
21. 04. 2017 v 21:48Off-line Anonym
Tak jasně že ji neřeknu že za to může ona :D Ale trápí mě to. Hlavně už mě strašně moc věcí prostě sere. I to jak ona se ke mně občas chová. Zvykla si na moc věcí a že mě může ovládat vlastně. Moje chyba vím zlepšuje se to poslední dobou ale prostě ten vztah mi už vlastně vadí. Chtěl bych aby třeba byla moje kámoška nebo tak :(
21. 04. 2017 v 21:50Off-line Anonym
20
21. 04. 2017 v 21:52Off-line Johnny16  (26/186/80)
Prijde mi, ze tě to více táhne ke klukum než k ní - myslím, že ji nemiluješ jako přítelkyni, spíše jako nejlepsí kamarádku (ale mozna jeste víc, jako rodinu).
Asi nezbývá než s ní o tom promluvit, což bude asi hodně těžký, ale věřim, že po nějaký době budete zas dobří kamarádi.
21. 04. 2017 v 22:02Off-line registry  (29/183/76)
Tak to ukoncete a mozna zustanete kamaradi. Vztah, ktery je na nervy, neni tam rovnovaha a neni v nem uprimnost, je stejne na hovno.
21. 04. 2017 v 22:23Off-line Anonym
Ne není to na hovno já vím že jí miluju a vím že i ona mě to je to ale prostě ten vztah už mi začíná docela vadit vlastně. nevím jestli je to srozumitelné...
21. 04. 2017 v 22:40Off-line registry  (29/183/76)
Vis, co je to laska? Protoze tohlo jiste laska neni, ale muze se ti to zatim javit jinak, pokud nedospejes dusevne. Nemas 40, abys psal, ze uz ti zena vadi, je to stereotyp, chce te menit atd. Porad se hledas a jeste nejsi na vztah pripraven.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload