Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rozpor s přítelem

22. 04. 2017 v 09:36Off-line Anonym
S přítelem se nemůžeme shodnout na jedné věci.Já jsem takový typ, kterému stačí pár přátel a je mi jedno jestli jsou gayové, bi, hetero nebo trans.Ale přítel prej potřebuje poznávat nové gaye, takže chce chodit na seznamku.Ok, sice to tak nějak nechápu, proč mu nestačí hetero kamarádi ale je to v pohodě.Ale co mě dostalo, bylo že si na té seznamce dal do popisku "hledám někoho na inteligentní pokec nebo kamarádskou schůzku". Nemyslím si, že by mě podvedl, psaní si je ještě v pohodě, ale bojím se že když se setkají, tak prostě přeskočí jiskra a zamiluje se do něj. Nepřidává tomu ani fakt, že jsme spolu začali chodit víceméně z zoufalosti.Teď už to tak není, ale stejně je plno lepších kluků než já, a toho se bojím. Přijde vám to normální aby někdo kdo je ve vztahu si dával schůzky s cizíma klukama se seznamky, i když jsou v přátelském duchu?
A taky, pustili by jste přítele samotného do gay podniku?
22. 04. 2017 v 09:41Off-line MxP  (22/185/80)
Tak mu řekni jak to cítíš a jen Ho na to upozornil
22. 04. 2017 v 09:44Off-line Anonym
Už jsem mu o tom řekl,a on si ten popisek změnil.Jenže mi vadí, že jsem ho k tomu dohnal a nechce to on sám.Tady,tak nějak hledám utěchu že to fakt není normální.I když normálnost je subjektivní a pro každého uplně jiná.
22. 04. 2017 v 10:36Off-line vasek698  (25/-/-)
Vztah nikdy nemůže být jen z toho, jak je kdo pěkný. To choď s někým jiným, protože vždycky je někdo krásnější nebo chytřejší než já.
Mně je jedno, kdo je můj kámoš a gaye nevyhledávám. Ale pořád sem chodím, protože proč si nepokecat?
22. 04. 2017 v 12:12Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Bohužel, je to časté chování gayů. Pořád si myslí, že najdou někoho lepšího. A i když je původní úmysl najít pouze kamarády, stačí pak málo a je po všem. Ty máš jistou výhodu, že o tom aspoň víš, spousta jiných ani netuší, že jejich přítel loví kluky na seznamkách, a pak jsou z toho v pr... A to někteří hledající vyloženě sex ani nezastírají, že už kluka mají.
Obávám se, že se buď smíříš s určitou volností a nebudeš řešit, když přítel někde ulítne, nebo si půjdete každý svou cestou. Jinak půjdeš psychicky dolů.
23. 04. 2017 v 15:27Off-line i8051  (53/184/97)
Tak zaprvy je videt, ze nemas ani krapet sebevedomi, s tim neco delej, a za druhy si uvedom, ze on neni tvuj plysovej mazlik. Az tuhle vetu pochopis, odpovis si sam megazarlivko :-) btw by me zajimalo, co mas v popisku profilu ty
:-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 04. 2017 v 19:12Off-line Betonica  (39/191/93)
Souhlas s i8051: Proc by melo byt plno lepsich kluku nez ty? Ty jsi ty a tim to hasne. Bud te ma rad nebo nema. Na tom neni nic slozityho. Jen ho nechej, at se seznamuje. Ber to jako zatezovou zkousku vaseho vztahu, protoze pokud ma tvuj p***el potrebu stale a stale navazovat nove kontakty, tak kdyz se zamiluje jinde, rozejdete se tak ci tak. Anebo je proste jen extrovert do morku kosti, ale nehleda lepsiho partnera. Zakazy nebo zarlivy sceny nedelej, to nicemu nepomuze. Dej mu svobodu a sleduj, jak se zachova.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload