Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kde jste se seznámili s klukem?

06. 09. 2011 v 14:03Off-line RUNN  (37/168/64)
Čau,
jsem už dlouho sám a tak mě zajímá, kde jste se seznámili s nějakým klukem, který za to opravdu stál? Vydrželo vám to?
06. 09. 2011 v 23:04Off-line IlIkeIt  (40/175/78)
ja se seznamil v klubu, davam prednost realite, kdy clovek vi na cem muze presne stavet, byli jsme spolu 5 let, pak se to nejak pokazilo, ale byl to zatim muj nejlepsi kluk
18. 09. 2011 v 23:14Off-line Vipera  (29/183/74)
partnera jsem potkal na seznamce pres net, chvili jsme si psali, pak osobni schuzka, ktera dopadla dobre :-)
08. 10. 2011 v 23:48Off-line Lepid  (29/156/57)
ja nemel jeste nejaky dlouholety vztah, ale spis tak kamradske znamosti a ty jsem potkal jak na netu tak i v realite, ale nemyslim jen kluby ale i ve skole
17. 01. 2012 v 13:26Off-line JindRycht  (29/178/58)
já měl dvouletý vztah již na základce,a kdyby se mi nezabil/nehoda/,tak si myslím,že jsme dosud spolu...zakoukali jsme se spolu při výuce,kdy se ode mne pokoušel opisovat-seděl vedle mne-a já mu to umožnil,lehkým přísunem,takže jsme se v té jakoby napjaté chvíli dotkli malíčky a bylo vymalováno-ale sex proběhl až po měsíci,kdy jsme vyjeli se školo na stanování do opřírody za zdravím a oba jsme to nenápadně zařídili abychom stanovali spolu(stany pro dva)
18. 01. 2012 v 22:00Off-line pavelklier  (31/181/86)
Na srazu fanoušků Lady GaGa... :P
20. 01. 2012 v 04:21Off-line belamipetr  (55/188/96)
já měl asi 3letý s přestávkama-nejprve přes inzerát=fotil jsem jako jediný v Praze našince zdarma ve fotoseriálech=a po nafocení se na mne vrhnul,ale ke styku nedošlo,neboť jsem neslučoval práci,i když nevýdělečnou,s citama,ale dali jsme si rande a Tomáš H.přišel ale opět,bylo jen mazlení,líbání a prozkoumávání.Teprve na 3.schůzce jsme to už nevydrželi a bylo to intenzivní na každém dalším setkání-leč asi po půl roce začal mít výčitky-a pak z něj vylezlo,že je bi a že má před svadbou,kterou oddaloval kvůli mě-dal jsem mu na vybranou nekompromisně,a tak se rozhodl pro mne,ale na schůzky chodil pozdě nebo bez omluvy nepřišel.To zase štvalo mě a tak jsem na něj "uhodil" a vyšlo z něj opět po asi 3týdnech,že je jeho holka v tom...rozešli jsme se a on se oženil,ale asi po 1/4 roce se vrátil....a pak zase výčitky,když se narodilo dítě-opět odluka ode mne a opět po necelém roce návrat zraceného milence-to už jsem to bral s rozvahou,přesto jsem ho vzal na milost(byli jsme fantasticky sladěni a pro různé čertoviny zrozeni....)pak ale začal opět blbnout a vrátil se definitivně k rodině.Po dvou letech jsem potkal jeho ženu s klučíkem v kočárku ,ale když jsem se ptal na Toma,řekla že se rozvedl a stal se z něj sexuální pracovník za úplatu jen pro muže .....
19. 07. 2020 v 17:06Off-line iglw  (48/172/77)
Mne seznámil kdysi náš společný kamarád,jde to!Myslím si i zde,ale musíš hodně probírat.Hlavně nebuď sám!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload