Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dusevni...

07. 05. 2013 v 12:27Off-line Anonym
Co si myslite o perfekcionizme, tuzbe po dokonalosti?
Co sposobuje podla vas silnu stratu sustredenosti a ako zlepsit sustredenie?
07. 05. 2013 v 18:51Off-line SpeedLimit  (26/173/52)
Perfekcionismus by byla dobrá vlastnost, kdyby některým jedincům nezatemňoval přirozenou nedokonalost světa... jinými slovy: vidět řád (plný našich preferenčních zákonů) není zásadně špatné, jenže nic se nemá přehánět a vždy se najde nešťastně spořádaná osůbka, která působí svou přehnanou starostí o detaily depresivně idealisticky (ne-li chorobomyslně, ale až tak bych to rozhodně nehrotil)
Silná ztráta soustředenosti závisí na každém jedinci samostatně; prvního to zcela netrápí, druhého posedla lenost, třetí to má diagnostikované, čtvrtý nedokáže pojmout kvanta informací, které k němu plynou jako v pásové výrobě a on místo toho, aby se to snažil pochopit, tak se bezděky vzdává, pátého trápí jiné a momentálně pádnější starosti, šestý může být ovlivňován okolím (spolužáci, kolegové), sedmý taktéž, avšak vynuceně (šikana, dotírání)... vidím to čistě jako mentálně zakořeněný problém (podmíněný vnějším světem a ovlivňující ten vnitřní)
Zlepšit? Na to jsou psychologové vhodnými rádci... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload