Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Spát s kamarádem v posteli jen v boxérkách? Je to divný?

16. 05. 2017 v 14:41Off-line Anonym
Já a můj velmi blízký kamarád jsme spolu na pokoji na koleji (na dvojlůžáku). On je bisexuál a já jsem heterosexuál, ale to je jedno.

Jelikož ten pokoj byl docela na nic vybavenej, tak jsme si přivezli i nějaký vlastní nábytek (třeba mikrovlnku) no a přestěhovali si nábytek a dali si postele k sobě, aby se nám tam všechno lépe vyšlo.

Mě nevadí s ním spát v posteli. Ale teď je prostě tady strašný vedro a to spíme při otevřeném okně a peřiny jsme vyměnili už za deku. Tak jsme si řekli, že budeme spát jen v boxerkách, aby nám nebylo takové teplo.
Ale pak jsem přemýšlel, zda to nebude divné. Co myslíte? :D

Protože některým lidem i přijde divné, že máme sražené postele, protože to si takhle srazili na koleji prý jen páry a jim to tedy přijde divné a šuškají se o nás různé věci. Což mi docela i vadí.
16. 05. 2017 v 14:47Off-line misanek007  (24/-/-)
Jojojojo, jsi heterosexual a jsi na gay seznamce
Souhlasím - 74   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
16. 05. 2017 v 14:59Off-line Anonym
Já se vás neptám na mou orientaci, klidně si myslete, že heterosexuál nejsem, mě to nevadí :D, ale ptám se vás na něco, tak mi prosím odpovězte k tématu. :D
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
16. 05. 2017 v 15:10Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Když ti jako heterosexuálovi (checht) nevadí, že máte společnou postel a spíte téměř nazí, tak je to vaše věc. Nicméně, když je to bisexuál a vy spíte jak spíte, tak očekávej, že přijde den, kdy to na tebe zkusí .-D :-P
Souhlasím - 29   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
16. 05. 2017 v 15:10Off-line Dominik98  (25/195/92)
V klidu, když jsem ještě jezdil na souska a závody kvůli sportu tak sme každou chvíli bydleli na hotelech kde byly manželské postele a nobody gives a f**k. Když v noci neležíte na sobě tak vůbec neřešte co si šuškaj nějaký vocasové co maj ty pokoje teda asi lepší a postele u sebe mít nemusí :D
16. 05. 2017 v 15:11Off-line Docky  (25/-/-)
Jako víc divný by mi přišlo, kdyby jste se ráno probudili nazí a on nebo ty by jste ho měli v ****, když říkáš že jsi hetero. Ale jinak mi to moc divný nepříjde. A pokud "spolu" spíte tak být tebou bych se nebál, třeba zažiješ něco nového a místo jednoho bi budete dva. A aspoň už ti nebudou vadit nějaké ty narážky :)

A ještě pod., na toto bych se ptal jinde, protože většina zdejších písálků ti odpoví ať to sním "zkusíš".
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 15:19Off-line Anonym
Lukino_Luk: To bych ho asi praštil :D

Dominik98: No bychom taky nemuseli, jenže v základe ty pokoje, ale máme tam navíc stul, mikrovlnku a sedací pytle (to jsme si prinesli sami), ostatní to tam nemají, větší pokoje jsou ale ty jsou 2 a 2 a mají společnou kuchyň a koupelnu, my máme menší pokoje, ale svou koupelnu. No takže jsme to přestěhovali tak, aby to bylo útulnější a vše se tam vešlo a ještě to nějak vypadalo. :D

Docky: No me zajímal názor lidi, co nejsou heterosexuálně orientovaní. :) :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 15:20Off-line pear  (103/-/-)
Tak abych odpověděl na tvou otázku. Je to na 99,9% divné. Stačí?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
16. 05. 2017 v 15:23Off-line Docky  (25/-/-)
Ok :D, ale stejně si myslím, dřív nebo později se ráno probudíte a budete ležet jeden na druhém :)
16. 05. 2017 v 15:27Off-line Docky  (25/-/-)
Nevím kolik je anonymovi, ale u tebe pear to docela chápu :D v tvém věku je víc lidí, kterým vadí se po třeba tělocviku před ostatními jen vyslékat :)

Anonyme, pokud ti nebude vadit, že by se k tobě občas malinko lísal, tak v tom zřejmě žádný problém nebude. :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 15:32Off-line Dominik98  (25/195/92)
Prostě to měj na háku ;) Neni na tom nic blbýho a jestli to tobě nevadí tak bych to rozhodně neměnil a radši se měl příjemněji v pokoji než měnil něco zažitýho kvůli nějakejm kecům z okolí. Dokud sám o sobě víš že si hetero tak to měj na párku :D postele vedle sebe to nezmění :D neni to nakažlivý
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 15:35Off-line term800  (40/202/95)
Srat na klebety. Skus si to s nim uzit. Co ti v tom brani? A je mi to jedno ze mas len boxerky v posteli s chalanom. Kludne spite aj nahi vy dvaja. Co mi do toho je? Demokracia je hej? Tak si robte co chcete v sukromi. Tak sa s tim netrap a rob co sa ti paci. Zariadenie nabytku postele oblecenie. A co s nadrzanostou? Tiez mi je to jedno ci iba honis a s***s babu alebo este si pridas aj bisexuala. Je mi to totalne fuk. Aj tak ta vsimat ako gaya nebudem. Proste ako cloveka co ma svoje potreby. Ja vnimam proste cez charakter a nie cez orientaciu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 15:39Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Během noci se bude podvědomně drbat na pytlíku nebo v ř**i a tu samou ruku ti potom bude nevědomky dávat na tvář nebo na jinou část těla (je zkrátka přirozený, že si člověk v noci dělá pohodlí a různě se převaluje), bude ti tam prdět, smrdět, krkat, chrápat... tyhle všechny projevy by možná byly sexy pro jeho partnera gaye, ale pochybuji, že z toho bude odvázaný heterosexuál. :-D :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
16. 05. 2017 v 16:00Off-line Anonym
Pear: Reason?

Docky: Ti doufám, že ne. :D
A lísání mi nevadí, já se zas furt vrtím, dívím se, že si nestěžuje.

Dominik98: Díky za rozumný názor :) Ono je to jen trochu otravný to poslouchat, co si o nás myslí. Mě by se to fakt moc nechtělo stěhova, obzvlášť když už tu tak dlouho nebudeme. Ale v tom vedru je to v tričku děs.

Term800: Díky, ale to radši ne :D

Lukino_Luk: On nechrápe, to bych věděl, já mám lehky spánek :D A i kdyby chrápal tak je jedno zda na posteli s mezerou od mé nebo na posteli pripojené k té mé. :D To co popisuješ...to by mě teda zajímalo jaký člověk by tohle u svého partnera nebo partnerky viděl jako něco sexy. A ne ani nesmrdí, máme sprchu. :D a představ si, že i mýdlo, sprchový gel atd. :D

Johnyfretka: No to nevím teda. :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 16:04Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A jak to budete dělat, až si do postele přivede přítele na jednu noc? Bude vášnivá trojka nebo vášnivá dvojka a křen? :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 05. 2017 v 16:14Off-line Anonym
Lukiho_Luk: To se nestane, protože máme dohodu :D A on není typ, co by měl někoho na jednu noc, takže to je stejně jedno. :D To spíš já bych mohl mot holku na jednu noc, ale taky bych ji na pokoj když tam spí on nevzal. A opět to by úplně vyšlo na stejno kdyby tu postel neměl u mě a někoho si tam přivedl. A já měl postel na druhe straně pokoje. Jako asi by to bylo méně blbe, ale pořád blbé, to tak prostě je, když máš spolubydlícíhoho a nejsi na pokoji sám. (Což sice jde si platit jednolůžák, ale vyjde to draž a přijde mi zbytečné, ty peníze jdou utratit lépe ;) )
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 16:20Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No ok, je vidět, že to máte promyšlené, takže netřeba se zabývat tím, jestli je to normální. Pro vás zjevně ano. :-P
16. 05. 2017 v 16:26Off-line Anonym
Lukino_Luk: Mame, ale o tak jsem se na ty boxerky :D Navíc tady to ptaní se vás na názor je taková moje činnost k tomu, že v ruce držím výpisky ze kterých se učím na zkoušku . :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 16:29Off-line term800  (40/202/95)
A menite si navzajem obleceni? ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 16:44Off-line Anonym
Lukino_Luk: *Ale tak ptal jsem se na ty
16. 05. 2017 v 16:49Off-line Anonym
Term800: V zimě nosil moji mikinu chvilku :D a ještě mi ji vlastně nevrátil...:( i***t :D ale jinak ne :D

Johnyfretka: To nevím, asi bych chvilku nechápavě koukal a řekl mu, jak si to může vůbec dovolit. :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 16:55Off-line term800  (40/202/95)
Nechapave koukal a rekl bys mu jak si muze dovolit ale nechal bys ho dokoncit koureni? :) nikdy nevis kdy ti to treba abys se zbavil nadrzenosti :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 17:16Off-line pear  (103/-/-)
Když ležíš s klukem v jedné posteli jen v boxerkách, tak si pravděpodobně bude hodně lidí myslet, že nejste úplně hetero. Nikdy jsem žádného heteráka neviděl spát s klukem v posteli bez toho aniž by to nikdo nepovažoval za divné.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 17:18Off-line pear  (103/-/-)
Navíc hodně heteráků je homofóbních, takže spíš tito lidé by měli největší podezření, že by jsi podle nich mohl být jinak sexuálně orientovaný než heterosexuálně.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2017 v 17:56Off-line term800  (40/202/95)
Uvidime co na to rekne :) aspon humor nezaskodi :)
16. 05. 2017 v 20:08Off-line XStandaX  (24/-/-)
Terme800, student nám už nějak neodpovídá, tak buď se učí nebo mu přišel spolubydlící a tak mají jiný program :DDDD
16. 05. 2017 v 21:00Off-line MARTIN101  (35/-/-)
Ono na ten sexik třeba dojde a pak za to budeš ještě rád a taky budeš bisexual
16. 05. 2017 v 21:00Off-line MARTIN101  (35/-/-)
Uvidíš
16. 05. 2017 v 21:49Off-line Ziky  (27/186/80)
Vy snad spite se vsema vasema kamaradama? Mentalita nekterych lidi, boze.. lepsi se nevyjadrivat. Prestante myslet perem..

Me to divny neprijde)
16. 05. 2017 v 22:03Off-line Firedog  (23/175/70)
Nábytek, třeba mikrovlnku :D :D
16. 05. 2017 v 22:21Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
"Vy snad spite se vsema vasema kamaradama?" Spis mam podezreni, ze se jedna o sexualne frustrovane losery co si tady honi fantazii protoze zadnej normalni clovek s nema jen tak spat nebude :D
16. 05. 2017 v 22:22Off-line biker8  (41/174/67)
Nevidim na tom vubec nic divnyho, ja spim normalne nahy, boxerky si nechavam jen tehdy, kdyz prave nechci, aby to bylo divny :)
17. 05. 2017 v 09:47Off-line Anonym
Můžete mi někdo vysvětlit, proč cokoliv, co napíšu, má nesouhlasné body? :D

Jinak noc v boxérkách dobrý no, nebylo to až zas tak divný, jen trochu, když se cpal na mou část postele, ale tak jako jen v boxerkách to trochu divné bylo uznávám, ale tak jako v pohodě no. :D Já se taky převaluji věčně. :D Ale stejně mi furt přijde, že je teplo, i přes den, asi si pořídíme větrák. :D

Pear: No oni si někteří myslíš, že jsme spolu jako pár. A to neví o těch boxerkách. :D A pokud jde o homofobní heteráky, tak osobně si myslím, že pokud je někdo srovnaný se svou orientací, tak se nemusí starat o orientaci druhých. Hodně z homofobních heteráků ani hetero vlastně není. :D

Term800: Nechal ho to dokončit? :D Jakože, když už by začal, tak ať to dodělá? :D No to nevím teda. :D

Mr.Duckhead: Přesně. :D

XStandaX: Záleží na tom, co tím programem myslíš :D Ale jo, pak přišel no. :D

Martin101: Ještě budu rád? :D Já si nemyslím, že by se to mohlo stát.

Ziky: Díky :)

Firedog: A jo. :DD To mi nedošlo. :D No, ale tam máme ji postavenou na takové jakože skříňce, která už nábytek je. :D

AintThatTheTruth: To myslíš ty, co mi tu píší, jak k něčemu dojde? :D
17. 05. 2017 v 10:20Off-line pauxi  (49/178/79)
Když si nepřipouštíš, že se vůbec něco stane, nechápu, proč to vůbec řešíš když jde jen o přespání , na vojně nás na cimře spalo 20 a vždy 2 vedle sebe , ani mne nezajímalo, zda kolega není na kluky a už vůbec abych se někde ptal , na kluky určitě neexistovalo
19. 05. 2017 v 18:02Off-line Anonym
Pauxi: Já spíš chtěl slyšet názor ostatních. :) No jde jen o přespání no. :D Ale tak zas na vojně jste u sebe nebyli namáčklí tolik jako my. :D
19. 05. 2017 v 18:14Off-line term800  (40/202/95)
Anonyme...vidis tak az moc se nemylim s tim dokoncenim :) :) :)
19. 05. 2017 v 18:25Off-line pauxi  (49/178/79)
Ale vy přece nespíte namačklý na jednolůžku , ale na 2 lůžku , není důvod se na sebe mačkat , pokud sami nechcete a ty tu pro to hledáš ospravedlnění, kdyby něco tak ty nic ty muzikant. Prostě spi na své straně a na něj se nemačkej
19. 05. 2017 v 20:12Off-line Anonym
Term800: To bych tedy netvrdil. :D

Pauxi: Já neříkám, že se musíme mačkat, ale děláme to. :D A on taky nespí jen na své straně, tak nevím, proč bych měl já. :D
A nechápu pro co hledám ospravedlní? :D
Já si chtěl jen přečíst a podiskutovat nad názory gay komunity nad naší situaci, ale jinak mi o nic nejde. :) :D
19. 05. 2017 v 20:39Off-line MxP  (22/185/80)
Se na něj mačkáš? Jako ok spite vedle sebe ale nechapu proc se heterak macká na někoho kdo by ho mohl v*****t :D ty určitě nejsi na 100% jen hetero
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 05. 2017 v 21:29Off-line Anonym
Dsiv: No ono ne, že si to jen říkají, ale několik to řeklo i mě, že mysleli, že s ním chodím. :D

MxP: Tak on se mačká taky, takže i kdybych se nemačkal, tak to vyjde skoro na stejno. :D
19. 05. 2017 v 21:44Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tak co, ty jeden bisexouši alias heterouši, kolik nocí už máte za sebou? :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 05. 2017 v 23:11Off-line takjsemtu  (50/189/65)
Spěte spolu dál,nic spolu mít nemusíte když nechcete-ty si heterák on bisexuál a když se na ničem nedomluvíte a budete mít postelový celibát tak bych určitě se netrápil tím co se o vás múže šuškat...Ono to totiž v podobných případech nemůže dopadnout jinak...
20. 05. 2017 v 13:09Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Nevím na co si tady hraješ pane heterák, beztak už jste si masírovali navzájem klobásy. A akorát tady chceš slyšet, že nejsi bazerant.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2017 v 14:06Off-line vasek698  (25/-/-)
Je to hrozně divný. Měli byste si je sundat a spát přitulení na sobě, jinak si někdo bude myslet, že jste teplouši.
20. 05. 2017 v 19:04Off-line Justme001  (24/-/-)
A je hezký ten tvůj kamarád? :P
21. 05. 2017 v 11:53Off-line Anonym
Lukino_Lul: V boxerkách jen 3, o víkendy tam nejsme. :D

Simsalabim: To bych já teda osobně fakt nechtěl, nepřijde mi to jako dobrý nápad, ale když vám to vyhovovalo... A mimochodem to bylo v HIMYM v nějakém dílů, nevím v jakém. :D

Hard.Mode.Vesporax: Ne, to fakt ne. :D

Vasek698: Jasně :D To bych chtěl vidět jeho reakcí :D nebo možná radši ne? :D

Justme001: Jo, je hodně pěknej no. :D
21. 05. 2017 v 14:05Off-line MxP  (22/185/80)
Tak až budeš mít tu reakci tak nam napis jak to dopadlo
21. 05. 2017 v 14:32Off-line vasek698  (25/-/-)
Reakci? :D Erekci. Abys tomu zamezil, musíš se na jeho břišní stranu těsně natisknout zadkem, aby neměl tendenci se topořit a když se ti to nepovede, musíš to vyřešit stykem, takový už je život... :D
21. 05. 2017 v 15:40Off-line zezplzne  (26/182/85)
Řeknu ti to jako bisexuál, co má s něčim podobnym zkušenost. Smiř se s tim, že pro ostatní to divný bude a říkat si o vás, že spolu spíte, budou. Jestli to neni divný pro tebe ani pro něj, tak je to v pohodě. Mně by to bylo třeba úplně jedno, nakolik já vím, že já bych nic nezkoušel.
Druhá věc je, jakej je on. Nevim, jakej spolu máte vztah a jestli se o tom bavíte, ale moji heterosexuální kamarádi o mně ví, že bych na kluka, o kterym vim že na kluky neni, nic nezkusil. Jestli je tvůj kamarád stejnej, nemáš se čeho bát. Jestli to bude chtít zkusit, tak zkusí. To už je pak na tobě, co s tim budeš dělat.
21. 05. 2017 v 15:53Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
TOJO VOLE, BEZTAK MRDALI ŽE BYLY CHLUPY AŽ ZA OBRAZAMA.
21. 05. 2017 v 16:05Off-line Anonym
MxP: Jenže já se ptát nebudu, takže to z toho asi nic nebude. :D

Vasek698 : To určitě :D A když už to navrhuješ, tak proč ne obráceně? :D

zezplzne: A jak jste to měli vy? A kdyby tehdy on chtěl, co bys dělal?

HardMode.Vesporax: To přirovnání jsi teď vymyslel, nebo to jsi někde slyšel? :D
21. 05. 2017 v 17:47Off-line term800  (40/202/95)
Ukaz toho hezkyho spolubydlicicho :) jen ciste ze zvedavosti kdyz tvrdis ze je dost hezkej :)

Takze odpovede jsi dostal hodne celkem. Takze tvuj nazor? A ty promluvy?

A otazka: proc jsi tady kdyz jsi hetero? Na tu poradnu nebo?
21. 05. 2017 v 19:38Off-line vasek698  (25/-/-)
No tak co já vím, jaký máte kdo preference :D Pro jistotu si ty erekce mírněte tlačením zadkem vzájemně a máte jistotu! :D
21. 05. 2017 v 23:25Off-line zezplzne  (26/182/85)
Víceméně to samý, akorát jsme takhle spali třeba tak tři tejdny, vy asi rok nebo víc, ne? Já to na nikoho nezkoušim z principu a kategoricky. Fakt nepotřebuju, aby se o mně někde říkalo, že jsem chtěl sbalit svýho kamaráda. A hlavně si ty kamarády chci udržet, že jo.

Byl pěknej, ale já se udržet dokážu. Kdyby on chtěl, tak bych se nebránil.
22. 05. 2017 v 08:42Off-line Rotelo  (31/180/74)
Ak by to inak nešlo a museli by ste mať spojené postele kvôli pohodliu, tak každému môže byť doslova u pr*ele ako to tam máte. Možno to môže vyzerať divno pre nezasvetených a ešte k tomu v boxerkách, ale netreba zabúdať, že nedávno sa kúpavali pomaly všade nahý a teraz už aj prezliekanie v šatňách je pohoršujúce. Pretože príde homofób a začne ti nadávať do gayov a podobne a už aj do sauny chodia ľudia poobliekaný ale neuvedomujú si, že si tým ničia zdravie. Alebo sme šli po skúške sa okúpať do jazera bez toho aby sme zbytočne nezachádzali domov sme šli rovno zo skúšky. Mali sme obleky a pod. a keď sme došli k jazeru normálne som sa povyzliekal dohola a hodil do vody. Druhý kámoš čo má s týmto problémy sa tam len krúti točil a nakoniec ani do vody nešiel a p***om to bol jeho nápad. Záver si z toho sprav sám.

Dnes je neskutočná doba, kde každý rieši každého a všetko musí byť TABU. A radšej než sa variť vo vlastnej šťave v oblečení sa povyzliekam. Navyše je to tvoj dobrý kamoš tak to môžeš mať putna.

Nedávno som býval aj ja na intráku a tiež s dobrým kamošom a tak nejak sme sa radšej "odhahlil" navzájom a nemusíš mať ani kŕče pri prezliekaní, že ta vidí atď. A aj po sexuálnej stránke sme boli ďalej a aby to bolo uvolnené on si mohol zobrať na intrák babu a aj s ňou súložiť, alebo keď som si začal honiť a prišiel do izby tak som hneď všetko nezačal schovávať a mykať sa ako kekec, ale dokončil som robotu a on to prešiel ignorovaním alebo smiešnym posmeškom. A cítiš sa tak na intráku miliónkrát pohodlnejšie. Okrem iného tiež som bisexuál.
23. 05. 2017 v 13:16Off-line Anonym
Term800: To by asi fakt neměl radost, kdybych vám sem dal nějak jeho fotku. :D Já nevím, mě přijde, že to není divný. Jako jo, někdy je divný, když se na sebe mačkáme, ale to dělat nemusím a když, tak to prostě přejdu. :)
No pomluvy jsou otravné, ale vysvětlovat někomu opak asi moc cenu nemá. :)
Jako nepřestaneme :D navíc, už by to teď nemělo cenu, když už je jen zkouškové a prázdniny se blíží.

Vasek698: Ach jo :D Díky za radu no. :DDD

Zezplzne: No, ani ne rok, od konce září nějak.
Aha, to chápu no.

A to by musel tedy asi začít on, že? :D

Rotelo: Problém je, že lidí, kteří myslí jako ty je podle mě málo. A proto to pak všichni tolik řeší (mě a jeho) a nechápou to. I když ty jsi asi moc otevřeně myslící i na mě :D



Jako já bych takhle v posteli v boxerkách nespal s každým kamarádem , to jen s ním, protože jsme hodně dobří kamarádi, takže to je takový jiný no. :D

Jinak zatím, mi to nevadí spát s ním v boxerkách, i když tento týden je tak příjemně, není tak hrozně nesnesitelné vedro jako bylo minulý týden. :D

Ale teda včera na mě trochu moc šahal no (jako ne zas nějak hrozně nepříjemně, to zas ne :D).. Ale to nebylo večer no, to bylo když jsem přišel asi v 16:00 ze zkoušky, na který jsem byl už od rána. Takže jsem mu i říkal, ať mě rozptýlí.
Ale stejně uvažuji o tom větráku :D
23. 05. 2017 v 13:26Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Anonyme, jednoho dne, až se v noci ožerete a ty budeš dospávat opici, po které si nebudeš pamatovat co se během noci dělo, tak toho tvůj bisexuální spolubydlící využije a připraví na tebe tuhle sexuální past, ze které se nebudeš moci vykecat. :-P

http://sexyteenboys.net/…r-the-party/
23. 05. 2017 v 13:49Off-line vasek698  (25/-/-)
Ale tak nestěžuj si na vedro :D V zimě zase budete v boxerkách, protože je zima a musíte se tulit a nahota pomáhá dobré tepelné výměně :D
23. 05. 2017 v 14:11Off-line Anonym
Lukino_Luk: jasně, odkaz na gay porno mi pošli :D

vasek698: To by muselo, jó mrznout :D A i tak to je přece lepší :D lepší je, když je ti zima, než když ti je teplo :D vždycky se nějak člověk zahřeje :D A s tou tepelnou výměnou to myslím říkala Yg***te v GoT Jonovi :D
23. 05. 2017 v 14:14Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Musíš ho vidět, abys potom nebyl překvapený. :-P
23. 05. 2017 v 14:16Off-line vasek698  (25/-/-)
To netuším, co si kde kdo povídá o tepelné výměně :D Prostě se na něj koukej mačkat a tulit! :D
23. 05. 2017 v 14:23Off-line Anonym
Lukino_Luk: on není takový :P :D A my jsme hezčí :D

vasel698: Jasně no :D to je určitě super nápad. :D Ale aby to pak jednou neskončilo blbě :D
24. 05. 2017 v 09:03Off-line andyfuk  (29/-/-)
Blbě nebo pro tebe dobře, evidentně to totiž chceš,nijak se nebráníš názoru že by tě mohl přefiknout
25. 05. 2017 v 04:18Off-line iglw  (48/172/77)
Určitě se probouzíte 4,že?!Kašli na řeči a dej všemu volný průběh.
25. 05. 2017 v 08:42Off-line Rotelo  (31/180/74)
Myslím, že je to už jedno kedže chodievame do sauny a na plaváreň spolu kde sa vyzliekaš. Tiež je to môj najlepší kámoš. Preto sme sa dohodli, v rámci slušnosti, že si môžeme na intráku robiť čo chceme v tomto ohlade.
25. 05. 2017 v 12:49Off-line vasek698  (25/-/-)
A co by mělo skončit blbě? No tak bude až moc velká zima, aby to tulení vykompenzovalo, tak si ze zdravotních důvodů zas*****íte.... uvolní se starý spermie a toxiny, tělo se zaplaví endorfiny a budete navíc zahřátí :D Samý fajn věci :D
25. 05. 2017 v 17:31Off-line Anonym
Andyfuk: Já jen všechno neberu tak vážně :D

Joseph16: Díky :) Ale nevím, zda jsem tak milý kamarád, včera jsem mu snědl brambůrky :D

Iglw: Dík :D

Rotelo: Já to chápu, tak když vám to tak vyhovovalo, tak proč ne. :)

Vasek698: Fakt super nápad :D jemu by to asi nevadilo, ale mě teda jo :D


Už není takove vedro :D I bouřka byla :D
A přes den nás kamarádka potkala v kavárně a myslela, že máme rande -_- :DD
25. 05. 2017 v 18:36Off-line vasek698  (25/-/-)
Ale prd by ti vadilo, heteráci k tomuhle sklouzávají děsně často :D Dáš dvě sklenky vína, zhasneš světlo a dostaneš kuřbu, že už ti žádná holka nikdy nebude stačit, protože kluk má ten správnej grif v ruce! :D ;) A nejen v ní. :D
28. 05. 2017 v 17:36Off-line Anonym
Joseph: Taky si myslím :( :D

vasek698: To mě nutí ale trochu pochybovat o jejich heterosexualitě: :D Abych na to přistoupil, tak to bych potřeboval víc, jak dvě sklenky vína :D
28. 05. 2017 v 17:56Off-line i8051  (53/184/97)
Ze studijnich duvodu vlozte mezi sebe do postele kamosku. Pak se dobre pozna, jestli je ten druhej heterak nebo buzna. Nejlepsi je zjistit, ze je bisex :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 06. 2017 v 17:51Off-line Anonym
I8051: A to ke zkoumání orientace jeho nebo mojí? lol
26. 06. 2017 v 17:52Off-line Anonym
Tak už nám to končí, o prázdniny na koleji nebudeme. A on řekl, že mu to bude přes prázdniny chybět, že budeme asi muset přespávat čas od času u sebe. Lol jako wtf? :DD
26. 06. 2017 v 17:58Off-line term800  (40/202/95)
Jed k nemu na navstevu a bez hanby se oba svleknete donaha uplne a delejte si co chcete :) zadny promluvy nebudou :)
26. 06. 2017 v 19:21Off-line vasek698  (25/-/-)
Hm, klučíčí tulivá návštěva. Nice. :D
28. 06. 2017 v 09:40Off-line Anonym
Term800: Jasně, to jsem vždycky chtěl. :DDDD lol

vasek698: No nevím :DD
28. 06. 2017 v 10:53Off-line CuddlyCat  (36/173/75)
I kdyby to bylo nevinné tak se s takovou nesmíš divit že o vás kolují drby :D
28. 06. 2017 v 12:10Off-line pauxi  (49/178/79)
Nic se neděje , ale anonym je kvůli kámošovi pravidelným návštěvníkem buznaseznamky ....
10. 07. 2017 v 17:24Off-line Anonym
CuddlyCat: Možná no :D Ale tak oni vědí jen, že jsme měli postele u sebe, to je všechno :D

Pauxi: Myslím, že jsem spíše nepravidelným návštěvníkem. :)
10. 07. 2017 v 17:27Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Teď v létě, to musíte být furt strašně zpocení. Zpocená nahatá těla válící se na sobě... rajcovní a sexy. To i heterák musí uznat. :-P
10. 07. 2017 v 17:31Off-line bard94  (29/173/60)
Když to prostě nejde jinak, tak má jeden spát na zemi? na fakultní akci jsme s kámošem spali na manželské posteli,každý na své půlce a v klidu. Nikdo to nehrotil...
10. 07. 2017 v 17:32Off-line pauxi  (49/178/79)
Anonyme to mne nezajímá, mne zajímá , jestli ste už do toho práskli
12. 07. 2017 v 10:11Off-line Betonica  (39/191/93)
Hele. Pokud mas (mate) ve veci jasno, tak neni duvod se jakkoli omezovat. Nazory druhych na tvoje (vase) spani v posteli tak ci onak jsou proste kktiny, ktery lidi resi proto, aby nemysleli na svoje kktiny.

Zaklad je se dobre vyspat a bejt rano cerstvej. A je docela sumak, jestli vedle spi kamos nebo babicka.
20. 10. 2017 v 22:48Off-line Anonym
Tak tento školní rok jsme to přestavěli jinak, že je víc místa, ale i tak spíme spolu. :D
No asi už ta nějak překračuje mu tu lajnu.
A chtěli bychom zvíře, ale asi by to na kolejí možná bylo problematické.
Ale do budoucna chceme byt.
20. 10. 2017 v 23:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Jednou na to třeba bude vzpomínat jako na začátek cesty k diamantové svatbě :) na bojovým útvaru vojska REB PVO jsme spali 3 na na dvou sražených postelích čili 1,5 vojáka na postel... nedospěli jsme ovšem k diamantové svatbě ale do civilu :D
21. 10. 2017 v 06:13Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
Můj skromný názor, celkem hezký projev hlubokého přátelství. I když se to může zdát okolí divné.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 10. 2017 v 11:07Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Student): Tohle vlákno moc rád čtu. Udržuješ v něm jemné erotické napětí, udáváš mu tón kultivovaností a vtipem, jo, skutečně hezké čtení. Zjevně nejsem sám, komu připomínáš jeho příběh, nebo dodáváš odvahu k odvíjení vlastního. Až budete mít ten byt, možná zjistíte, že se ušetří, když se budete koupat spolu - aspoň tak jsem to vysvětlil svému kamarádovi a jemu to připadalo logické :) No a ptáš se, jestli nám to připadá normální. Samotného mě až udivuje, že takový způsob života nepřipadal divný našemu okolí, když nám bylo jako tobě, začátkem osmdesátek. Zkrátka dva kluci měli jednu místnost s rozkládacím gaučem - a co.
22. 10. 2017 v 13:17Off-line Anonym
Teď jsem si uvědomil, že výraz překračujeme lajnu, zní divně nebo alespoň mě to tak zní. Hranici už by bylo asi o něco lepší. :D

BussterX: Děkuji za komentář, popravdě jsem moc nevěděl, co je diamantová svatba, sice jsem to slyšel už, ale to je asi tak všechno. Ale strýček google poradil. :D 60 let je ale hodně, to ani nevím, zda bych se toho dožil. :D Nicméně co koukám na Game of Thrones se nějak od svateb držím dál. :D

Awsetwrae: No, tak jsem si to říkal taky, navíc já si s ním vždycky tak nějak byl blízký no. :)

Onlip: Děkuji. :) Koupal jsi se s kamarádem? Tak ono to asi trochu logiku má, to né že ne. Tak vidíš, to je trochu zvláštní možná, že tvému okolí v 80 to divné nepřišlo a mému v roce 2017 ano.
Jinak místnost máme taky malou no, i když máme dvě, ale ta před místnůstka, co je jako kuchyň a chodba se snad ani moc počítat nedá, proto chceme byt do budoucna, myslím, že to pak bude lepší.

patrik24: Já myslím, že mezera je zlo, s mým rozvalováním se bych vždycky spal přesně v té mezeře. :D A jinak asi ono hodně kluků (mužů) spí v boxerkách, ale už ne přitulení ke svým kamarádům.
I když abych se přiznal se tím nejvíc zabývám, když rovna mám dělat něco jiného (předtím zkouškové a teď dělám seminárku :D, i když teď co píši, jsem spíš chtěl dát vědět, jak to máme teď, než že bych řešil problém).
22. 10. 2017 v 14:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Může patriku, může, věř mi... když mi bylo22 přisral se ke mně mladší 15ti letý bráška mýho nejlepšího kámoše a chtěl se mnou jezdit na čundry,řek sem mu že když ho pustí máma tak nemám problém a máma která mě znala odmala ho pustila (že su gay se dozveděli až když jsem si našel v 25 přítele a vyautoval se) ... dodneška si telefonujeme několikrát v měsíci...mno, a jak jsme jezdili na ty čundry tak jsme se pravidelně probouzeli tak, že jsme oba leželi na boku ve spacáku (každej ve svým) v embryonální poloze a buďto jsem byl já př**isknutý na jeho záda a objímal ho a tím mu ty záda zahříval a chránil a nebo opačně, defakto se to opakovalo na každým čundru a já musel maskovat erekci :D ale byl pro mně tabu, nezradil bych nikdy důvěru jeho matky a bráchy... mno... a je samozřejmě heterák, dneska má přes 40, dvě děcka a paničku... takže ano, heterák může dělat věci ve kterých by gay hledal něco divného a jiné významy...ale může to být prostě "jen" projev velmi, velmi blízkého vztahu a důvěry na bázi přátelství, nic víc...
16. 11. 2017 v 19:25Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
Tohle mi vás připomnělo.
https://www.novinky.cz/…ci-sami.html
17. 11. 2017 v 09:36Off-line Jan_Christoph  (32/177/59)
Není na tom vůbec nic divného, ať si myslí kdo chce co chce. Kluci-sportovci spolu běžně spí v hotelích na dvouluzkach v boxerkach, a to jsou jiní machové a nemají s tím problém.
Ani nevím, kolikrát jsem s nějakým heterakem či "heterakem" spal v jedné posteli a nikdy k ničemu nedošlo, pokud to ten druhý neiinicioval.
A pokud bude mít někdo blbé poznámky, můžeš to řešit jako jeden můj hetero kámoš, který na otázku, zda spolu něco máme řekl, že si to nakládáme do kakáče 3x denně. Na blblou otázku blba odpověď a lidé co tohle řeší jenom závidí a je lepší je nechat v tom.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2018 v 18:04Off-line Anonym
Tak sem zase po nějaké době píšu. A ani tím tentokrát neprokrastinuji. Teda mohl bych dopsat seminárku no.. Ale jsem s ní na tom dobře, už ji mám skoro hotovou. :D

No k nám, náš styl spaní jsme nezměnili. Ale už si začínám říkat, že to možná nebylo dobře :D No nevím, jak to všechno jednou skončí no, vzhledem k tomu jak se to vyvíjí. :D
Zvíře nemáme, protože ho mít nemůžeme na koleji. A teplo tam tedy teď není, spíš zima, tak to aby se člověk tulil. :D

No nic. Zdravím ty, kdo to čtou a mějte se pěkně. :)


AwsetWrae: To sedí celkem :D Byt už plánujeme, zatím jsme jen ale změnili pokoj na koleji na lepší :D Ale spolu spíme pořád.

Jan Christoph: Tak ono k těm sportovcům popravdě nemáme zas tak daleko. :D
28. 01. 2018 v 18:25Off-line Jan_Christoph  (32/177/59)
To nejdůležitější jsi nám ale neřekl. Jak se to vyvíjí? Tulíte se nebo co? :D
28. 01. 2018 v 18:32Off-line markybi  (25/-/-)
Ten pocit, keď si heterosexuál a máš profil na gay zoznamke :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2018 v 18:43Off-line Anonym
Jan Christoph: Kdybychom se jen tulili, tak by to ještě bylo ok. Myslím, že musím přiznat, že teď už to divné je to co děláme :D Ale mohlo by to být i divnější, to jako každopádně :D To je asi furt moc neurčité, co? :D

markybi: Mám no, ale stejně mi všechno zajímavé tady uniká, občas vidím, jak někdo řeší někoho (jako třeba nějakou tu Tedybear) a vůbec se nechytám :D Asi už je to dávná událost nebo nevím. :D
28. 01. 2018 v 18:46Off-line Jan_Christoph  (32/177/59)
Ano je to hodně neurčité a držíš mě v napětí :D
28. 01. 2018 v 19:25Off-line Anonym
Jan Christoph:

Napětí? Vrah je přeci vždycky zahradník, ne? :D Dobře dobře no...mohu dát nějaké indície.

Jak už jsem řekl, tak se tulíme nebo spíš on se tulí asi no...jak kdy, někdy i já no...to záleží zda mám víno nebo ne :D Ale prostě on to vidí tak nějak víc, než jen kamarádsky mezi námi. Respektive by se mnou i byl jako s přítelem, kdybych chtěl. Ale zase je pro něj důležité naše kamarádství, takže chápe, že jsem hetero a jsme dál nejlepší kamarádi.

Ale prostě, jak je člověk na koleji, tak někdy pije a věci různě dopadají. Ne, rozhodně jsem s ním neměl anální gay sex, to bych fakt nedal :D Ale rukou si myslím, že je to ještě přijatelné, byť divné (i já si to myslím a to si myslím, že jsem...jak se tomu říká...teď fakt nevím :D...jakože myslí otevřený, ale ne takhle blbě :D). A pusou je to ok, když to dělá on mně. Navíc letos jsem měl fakt hroznou jednu učitelku, dal jsem to až na potřetí a byl to boj a člověk se potřebuje nějak odreagovat a jeho má přímo na pokoji. :D

Tak to jsem ti dal asi víc než jen indície. :D
28. 01. 2018 v 22:06Off-line Jan_Christoph  (32/177/59)
Tak to jo :D je ale zajímavé kolika heterákům nevadí nechat se kouřit od kluka :D
29. 01. 2018 v 05:36Off-line Jiricek99  (25/170/62)
A dělal to pusou, jen on tobě? :D
29. 01. 2018 v 18:54Off-line Coyote  (95/185/72)
Uprimne receno, precetl jsem si prvni prispevek, pak par podtim a tvuj posledni prispevek... Tak nejak jsem cekal ze v nem bude to co nem je :D

Ty si heterak, kterej se zpovida na gay seznamce, tuli se k tobe nejakej biseuxal kteryho to ocividne netankuje.... Jestli ono to neni spis obracene, v lepsim pripade :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 01. 2018 v 18:58Off-line Coyote  (95/185/72)
Zaclo to s tim ze te hrozne trapilo, jestli neni divny spat spolu v boxerkach a po par mesicich to konci tim, ze je vlastne oral v pohode. Myslim ze na konci semestru tu budes psat, ze si ho vojel ale ze to je v pohode, protoze je to dira jako dira a kdyz zrovna jeho byla k dispozici, tak to prece na tve heterosexualite nic nemeni :D :P
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 01. 2018 v 08:44Off-line Anonym
Jan Christoph: Hodně heterosexuálům to nevadí, jo? :D Tak to se hned cítím lépe. :D

Jirecek99: Ano :D Já bych mu to nedělal :D Rukou to nevadí, ale pusou to už prostě ne klukovi :D
30. 01. 2018 v 08:47Off-line Anonym
Coyte: Jak můžeš vědět, že jeho to netankuje? :D A co by měla být jako obráceně? :D

Jinak, že by mě to předtím nějak hrozně trápilo, to bych zase nepřeháněl. :D Myslím, že když si člověk přečte několik mých komentářů, je jasné, že jsem to bral spíš zvesela, než abych tady psal, jak se trápím a nevím co dělat.
30. 01. 2018 v 10:41Off-line Coyote  (95/185/72)
To jo, srazit si s nejakym typkem postele k sobe, spat skoro nahej, pak se k sobe tulit a nechat se sem tam preblafnout, tomu rikam vsedni heteracka zabava :)
30. 01. 2018 v 12:35Off-line Jiricek99  (25/170/62)
Jak moc se považuješ za hetero?
30. 01. 2018 v 15:16Off-line i8051  (53/184/97)
Student bude 4% heterak .. ale co, i heteraci maj pindoura :-)
30. 01. 2018 v 17:05Off-line Igraczekk  (44/189/77)
Nebudu komentovat vyse uvedene,ale reknu to podle me: Spal jsem spolecne jak s heterosexuali, bisexuali i homosexuali, ale pokud to nebyl muj partner, nikdy z me strany k nicemu nedoslo :) to ze to nekdo zkusil na me ( pouze gayove) je jina vec,ale ja to rychle zarazil :)
30. 01. 2018 v 18:08Off-line sirEragon  (58/182/82)
Balada o hovně. Malem jsem se pochcal smíchy.
30. 01. 2018 v 18:59Off-line Betonica  (39/191/93)
Stale si myslim Studente, ze nejlepsi je delat si veci po svym. Zavistim buznam tady se tise smej, nam ostatnim neuskodi zalistovat brozovanymi pametmi.
03. 02. 2018 v 01:51Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Student): Těšil jsem se na pokračování vašeho příběhu. Tím víc, že téměř odpovídá tomu, co jsem žil na střední a rok po ní. S tím rozdílem, že naše role byly obrácené - kamarád byl pokušitel, dotkl se mě jako první, bavilo ho dělat mi to, co provádíš svému parťákovi; já to rád oplácel ještě důvěrněji - a dovedl bych si představit i víc.
Mělo to jediný problém: časem jsem do toho spadl ne po uši, ale po temeno hlavy: kompletně, bestiálně. Víš, jak vypadá klukovská láska v tom věku... Nevíš. Buď rád. To už bylo nad kamarádovy možnosti. Kdyby se to stalo i vám, bude na tobě, abys dovedl vaše soubytí do klidných vod.
Držím pěsti.
03. 02. 2018 v 12:08Off-line Oldikk  (23/179/58)
Vubec bych to neřešil, je to v cajku:-)
17. 05. 2018 v 20:46Off-line Anonym
Asi založím někde (ne tady) téma prokrastinace, protože s tím mám vážně problém. Píšu sem pravidelně když se blíží zkouškové, je zkouškové nebo mám psát seminárku. Ale teď jsem na tom jo dost blbě se seminárkou. Ach jo.

No každopádně s ním je to teď problematické, protože se do mě asi zamiloval a mě včera odmítla holka, kvůli jemu víceméně, protože ji vadí ta představa, takže jsem smutný (ale ne, zas tak super nebyla :D)

Každopádně občas se cítím divně s ním, myslím, že už to zachází daleko, ale já normálně myslím víc pozitivně a jsem tak nějak víc chill, asi to je tím, že jsem zoufalý kvůli té seminárce, tak to nějak vnímám všechno méně v chill módu. :D
18. 05. 2018 v 00:20Off-line onlip  (61/180/84)
Ty seminárko jedna... :)

Tedy znovu ad 03. 02. 2018 v 01:51 zde.
Závěr stále platí, včetně onoho Držím pěsti.
Odhaduju, že je ve tvých silách zvládnout vše s empatií, bez velkých šrámů.
Mohl by ti vyprávět druhý můj kamarád/přítel - snášel mé zamilování po tři roky, než se ztišilo. No vidíš, a zakrátko mu půjdu za svědka :)
18. 05. 2018 v 07:22Off-line Ymen  (46/180/70)
Neřeš to a užívej si to ,ty heterosexuále
20. 05. 2018 v 02:27Off-line xander  (29/184/75)
Toto bola uplne že bombová diskusia, inak neviem prečo nevim ani jak vyzeras ale dokazes cloveka vzrusit uz len prispevkami, ale henten obrat ma uplne dorazil :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload