Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak na něj?

22. 05. 2017 v 19:01Off-line Anonym
Ahoj, píšu si už přes měsíc s jedním klukem, jen zde na seznamce a mně zajímá kdy udělá další krok? Kdy si vymění fb, kdy si dáme sraz? Já už nerad dělám první kroky abych to neuspěchal, ale kdyby nechtěl tak by si se mnou přeci nepsal ne?
22. 05. 2017 v 19:04Off-line densiel  (26/171/66)
Dej tomu čas, sám si napsal, že kdyby nechtěl tak by si s tebou nepsal. To je pravda, i když najdou se tací co hledají jen chat. Dej tomu ještě čas, třeba taky nechce nic uspěchat. Já se mu ani nedivím, je lepší se co nejlíp poznat přes chat než pak půjdete ven. Při nejhorším uděláš ten první krok o prázdninách ty :)
22. 05. 2017 v 19:20Off-line Vlado2  (61/180/80)
Nikam nespěchej. Dej mu čas, aby zjistil, že jsi nepoužitelné a liknavé tele, se kterým nemá smysl ztrácet čas.
To jsi chtěl slyšet?
22. 05. 2017 v 22:07Off-line P.a.j.a  (29/189/78)
Jsem zastánce opačného názoru. Podle mě je lepší jít spolu ven co nejdřív a poznat se osobně. Alespoň uvidíš jestli je to opravdu tvůj tip. Takhle si budete psát dlouho, třeba se dobře poznáte bude te se bavit a pak se sejdete a zjistíte, že vám něco na tom druhém nesedí. Nevím třeba to, že někteří se chovají jinak na chatu než v realu, či ti třeba nebude jeho hlas příjemný. :-)
22. 05. 2017 v 22:17Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Nevím proč to píšeš sem, navrhni jemu, abyste si vyměnili fb. při nejhorším se odkope.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload