Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co to má znamenat?

24. 05. 2017 v 21:16Off-line Anonym
Chodím na VŠ a měl jsem spolužáka, se kterým jsem si opravdu hluboce rozuměl. Tvořili jsme pár, i když ne takový, jaký bych chtěl. Na krku vždycky nosil vojenské psí známky, jelikož je v nějaké vojenské skupině, která dělá rekonstrukce bitev. Jednoho dne přišel do školy, že prý jednu ztratil, že se asi rozepnul řetízek. Nakonec ze školy odešel a od toho dne jsme se neviděli.
Dnes jsem si čistil pořádně batoh, jelikož ho do září snad nebudu potřebovat a už by si to zasloužil, tak jsem vysavačem vysál všechny kapsy a v jedné z těch malých bočních kapes trubici něco ucpalo. Nikdy jsem si tam nic nedával, protože 2l láhev s vodou se do nich nevleze a cokoliv jiného by mohlo vypadnout, tudíž jsem se podíval a byla to ona ztracená známka se zapnutým řetízkem. Jak to mám chápat?
24. 05. 2017 v 21:25Off-line vasek698  (25/-/-)
Vypadá to jako z filmu nebo nějakýho tajemnýho románu. Jestli sis to nevymyslel, tak hodně štěstí s řešením. A rozhodně dej vědět, už teď mě to zajímá.
Skoro jakoby někam musel ale chtěl po sobě něco nechat.
24. 05. 2017 v 21:27Off-line sloth  (102/-/-)
Znamená to, že tě miluje a chce s tebou adoptovat 3 malé černoušky a psa.

PROČ SE PTÁŠ NÁS? MY MU DO HLAVY NEVIDÍME. ZEPTEJ SE HO.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 05. 2017 v 21:44Off-line vasek698  (25/-/-)
Na mě to působilo dojmem přerušenýho kontaktu, pletu se? Jestli jo, tak se ho zeptej no :D
24. 05. 2017 v 21:46Off-line igni  (36/192/130)
Bud je to dobry vymysl.
nebo zacatek neceho hlubsiho. rozhodne bych se ho zeptal :)
24. 05. 2017 v 22:21Off-line Nekomata  (28/178/57)
Diagnóza: Jste kleptoman mladý pane a svému spolužákovi jste onu zmíněnou známku ukradl, aniž byste to věděl.
Ted vážně, kolik z nás si troufne být vědmou či prorokem a zvěstovat mladíkovi, co se skutečně stalo? Buď je to hezká skify story, ale pokud ne, tak chlapče, neseď na ř**i, napiš mu nebo za ním zajdi domů, že máš jeho známku, kterou hledal, našel si ji u sebe v batohu a zajímalo by tě, jak se tam dostala. Pravděpodobně se jedná o symboliku nějaké náklonnosti. Ty známky jsou dvě, jednu nosí on a jednu máš ty. Co by to tak mohlo být? Z krku si mu asi sama ta známka neodskočila do tvého batohu. :D Dnes lidi fakt neumí vzít věc do vlastních rukou. :)
24. 05. 2017 v 22:24Off-line Anonym
Jo, problém je, že bydlí přes celou republiku daleko a skončil kvůli dobré nabídce v práci.
24. 05. 2017 v 22:30Off-line Nekomata  (28/178/57)
Víš, existuje věc, která spojuje lidi na kilometry daleko. Říká se ji různě, ale nejznámější je pod názvem internet. :D Prostě mu napiš, jestli tu možnost máš a domluvte si schůzku, abys mu to předal, popovídal si s ním o tom a měl klid na duši, jinak ti to nedá spát. ;)
24. 05. 2017 v 23:28Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Cejtim tady červenou knihovnu.
25. 05. 2017 v 00:39Off-line iglw  (48/172/77)
Osud,tak ho kontaktuj!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload