Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nevím, kdo jsem

04. 06. 2017 v 17:49Off-line Anonym
Ahoj jsem si jistý, že podobný nebo stejný dotaz tu již byl, nechce se mi jej ale hledat.... Mám problém ohledně své orientace. Jsem gay, ženy mě vůbec nevzrušují, ale vztah z mužem si nedokážu vůbec představit, z holkou ale ano. Chtěl bych být normální abych vůbec tyto věci nemusel řešit. Vím že mi většina z vás inteligentů řekne že to řešit nemám atd, ale užírá mě to zevnitř. Máte někdo podobnou zkušenost?
04. 06. 2017 v 18:01Off-line smaragd15  (22/180/85)
Anonyme,no nato aby si si vedel predstaviť život s chlapom je byť vyrovnány s tím že si gay.V hlave sa ti určite motajú myšlienky týpu že s chlapom sa nedá žiť,že keď si na chalanov že v tom vzťahu budete len furt mať sex atď.,ale treba si uvedomiť že muž ťa pochopí vo všetkom a žena NIE.A potom možno si dovedeš predstaviť žiť s chlapom.Ja keď som prišiel na to že som gay,tiež som si nevedel predstaviť žiť s chlapom,ale teraz už si neviem
predstaviť dokázať žiť so ženou.Tak anonyme je to len na tebe ako čo budeš riešiť.Semka na zoznamke ti to nedoporučujem riešiť,pretože dostaneš len de****é odpovede.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 06. 2017 v 18:24Off-line sirEragon  (58/182/82)
Anonym (tomas) - nech to koni ten ma větší hlavu. Ja do dnes nevím kdo jsem, co jsem.
04. 06. 2017 v 18:45Off-line misanek007  (24/-/-)
NEVIM KDO JSEM JEŽÍŠÍ KRISTE POMOZ MI, DOHLÉDNI NA MĚ NEVÍM FAKT JESTLI SE NA TO NEMÁM VYKAŠLAT,KDYŽ JSI OKOLO NEVÍM KDO JSEM. CHCI ZEMŘÍT NEJSEM JOHANKA Z ARKU, JEŠTĚ NE
04. 06. 2017 v 19:32Off-line poklad  (29/177/69)
To přejde...
04. 06. 2017 v 20:31Off-line igni  (36/192/130)
Ano, tohle uz tu bylo nekolikrat.
Zaprve muzes byt bisexual. Bisexualita neni spojena jen se sexem, ale i s partnerstvim. Pokud si zvladas predstavit partnerstvi s jednim a sex s druhym pohlavim, je to taky forma bisexuality.
Ale v tvem pripade si tipnu, ze si jeste mlady kluk, nekde z mensiho mesta nebo z velmi konzervativni rodiny. A ta nepredstavitelnost vztahu s klukem je o socialnich zabranach. V tomto pripade je fakt jedina rada klid, dej tomu volny prubeh, ono se to srovna. A nemluve o tom, ze jakmile prijde ten pravy, tak ti bude jedno, co si o tobe okoli mysli ;)
04. 06. 2017 v 21:36Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Zkus si představit svého nejlepšího kamaráda ... vztah je jen o trošku víc. Nevím jak definuješ nejlepšího kamaráda, ale pro mě je to někdo komu se můžu se vším svěřit, důvěřovat mu, udělá si vždy na mě čas a třeba u něj i na pár dní přespím. Říkám si že teď když jsem zase sám, pokud by mě můj nejlepší kamarád políbil, už by jsme nebyli jen kamarádi. Pravé přátelství je jen krůček od vztahu a je jedno jestli je to kluk nebo holka a jestli jsi hetero nebo gay.
05. 06. 2017 v 11:21Off-line i8051  (53/184/97)
Bud rad, ze jsi clovek, mas dve nohy, dve ruce, jeden nos a jedno pero .. a prestan fnukat :-)
05. 06. 2017 v 13:01Off-line johnj  (40/186/82)
Já jsem si kdysi dávno taky neuměl vůbec představit, že bych měl min. 8 h denně trávit v práci a že o prázdninách nebudu mít 2měsíční "flákárnu". A jsem rád, že jsem si to tehdy ani nepředstavoval. Doporučuju ti to samé.
Nepředstavuj si to. Až to přijde, tak to poznáš. :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload