Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je to bisexualita?

11. 05. 2013 v 20:10Off-line Anonym
Ahoj, je mi 17 a už jsem si myslel, že vím, jak to se mnou je. Už tak od 14 nemyslím na nikoho jiného, než na kluky. Dokonce jsem i s pár klukama spal, ale s holkou jsem to zatím nevyzkoušel. Poslední dobou se mi ale zdají sny, ve kterých se držím za ruce s nějakou holkou, líbám se s ní a je mi to dost příjemné (myslím :D). Nevím, co si mám teda o tom myslet. Rád bych to zkusil i s nějakou holkou, ale tak nevím, jak na ně :D. Myslíte, že s klukama to byl jen úlet a že jsem na holky, nebo že jsem na oboje? Poraďte prosím... Předem děkuji za všechny komentáře a kdyby bylo možno, nadávky a posměšky si nechte pro sebe ;)
11. 05. 2013 v 20:38Off-line LosPedros  (48/166/70)
Někde jsem četl, že je zcela běžným projevem, když se homosecuálům zdají sexuální sny s opačným pohlavím a naopak... Takže pokud se ti líbí kluci a holky jen ve snu, tak to možná ani ta bisexualita nebude.
11. 05. 2013 v 21:01Off-line januar1  (38/185/79)
Mne sa ked som bol mladi tiez snivalo sex s holkami aj som si planoval rodinu ale lakalo ma to stale viacej s chalanmi. Tak som vyskusal sex s babou co nic moc ale s chalanom sa my to viacej pacilo a stale aj paci. Neviem si nic ine prestavit. Vyskusaj a uvidis
11. 05. 2013 v 22:25Off-line Anonym
Díky moc :) jsem rád za vaše názory, pomohlo mi to. Je to celkem zmatek. Vyzkouším a uvidím. Díky ;)
12. 05. 2013 v 00:12Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Taky jsem byl zmatenej driv. Asi bych byl schopnej dosahnout vyvrcholeni s holkou, ale nikdy jsem nepremejslel, ze bych chtel zit s holkou apod. Vzdycky v mejch romantickej predstavach figurovali kluci.. Jak ja rikam: Skodovka te doveze taky na misto, ale proc do ni nastupovat, kdyz je vedle Ferrari:-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload