Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zkušenosti s firmou Partners

16. 06. 2017 v 15:40Off-line Anonym
Zdravím,

Má tu někdo nějaké zkušenosti s firmou Partners?
Nebo je tu někdo kdo tam pracoval/pracuje?

Dík za odpovědi.
16. 06. 2017 v 16:01On-line Richard33  (44/185/80)
Kolega do ní vstupoval s vizí, že zachání svět.

1) musel si koupit reprezentační oblečení

2) musel se pokusit uvrtat jako své první zákazníky své kamarády a spolupracovníky

3) zaplatil si vybavení a pronájem své kanceláře

4) prošel nějakými těmi firemními kurzy (nevím jestli si je taky neplatil sám)

5) cokoli, za co sjednal a dostal provizi ručil snad 5 let (viz. bod 2, hodně lidí uteklo, musel vrátit komplet provizi atd...)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2017 v 17:35Off-line colombo  (103/192/90)
Partners, OVB a další "provizní" společnosti, které údajně radí lidem, jak naložit s financema... V OVB jsem 2 roky pracoval a byla to možná moje největší chyba v životě, na kterou jsem dlouho doplácel. Rychle pryč od nich (i když ti budou samozřejmě vyprávět, jaké tam vyděláš úžasné peníze). Jde jim ve skutečnosti o to vybudovat systém (pyramidu) těch, kteří na ně budou dělat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2017 v 18:12Off-line marek_markus_merecek  (24/172/60)
Jelikož nepracuji, tak logicky s tím nemám osobní zkušenost. Jen se mohu podělit s názorem od profesionála v rodině.
Jak říká moje teta,která má sama firmu v oblasti finančního poradenství a služeb....
"Kvůli takovým zlodějům a podvodníkům jako jsou společnosti OVB Alianz a Partners to máme mi, kteří toto řemeslo děláme poctivě,za účelem pomoci klientům o mnoho těžší a široká veřejnost,která o finančnictví ví kulový, nás pak hází do jednoho pytle a má nás za podvodníky. "

Takže si myslím,že moc slušné firmy to nebudou :)
16. 06. 2017 v 18:33Off-line Bahutom  (35/173/60)
Partners jsou o par levelu dál než OVB. Pro partners jsem pracoval a ono jde spíše o to, jaké party se tam chytneš... to že si musíš nutně koupit oblek není pravda, to že si zaplatíš vybavení vlastní kancelaře taky není pravda. Za firemní kurzy se neplatí a za provize ručíš dva roky a ne zmiňovaných 5. Já pro ně pracoval, Už tam nejsem, ale nemohu říct, že by to byla špatná firma. Kamarád tam dělá dodnes a dělá to stylem : pomužu lidem a nepotřebuju vydělávat miliony.. a hle ... voni ti lidi pak jako nemají duvod rušit smlouvy, když jim ta smlouva vyhovuje a tím pádem nepřicházíš o provize když to neuděláš prasácky jako to běžně dělá OVB. Pokud tě zajímá více klidně napiš
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 06. 2017 v 20:20Off-line igni  (36/192/130)
Kdysi sem pro ne pracoval. Jak pise Bahutom, tak zalezi, koho se chytnes. Ja treba byl ve skupine, kde kluci byli vyborni poradci, vedeli o tom strasne moc.
Ale bohuzel skoleni jsou sice zadarmo, ale musis si zaplatit treba hotel, ve kterem jsou (pro skupinu kde sem delal tak jednou za dva mesice 2000 za vikend v hotelu a tak), na chodu kancelari se clovek musi zacit po par mesicich podilet a tak. Po pul roce sem odesel, nebylo to pro me, ale lidi bych tam neodsuzoval. Bohuzel vyssi vedeni nasi skupiny uz pak zacinalo rejzovat penize prave na skolenich a podobne a slo to cele do kytek. Z druhe strany kluci, co tam treba byli tri ctyri roky poradci, a meli vysokou, tak jsou ted treba reditele divize pojistoven a podobne, protoze maji obrovske znalosti co se tyce fungovani financniho trhu.
Z druhe strany se tam muzes setkat i se skupinou, ktera je jak OVB, tedy ciste vymivani mozku klientu a snazeni se na nich vydelat. A hned to bohuzel nepoznas.
A je pravda, ze techniky co maji v manualech jsou lehce manipulativni a pokud nemas velkou zakladnu lidi, u ktere by si zacal a ktera ti opravdu duveruje, tak dneska nemas sanci ten byznys rozjet, protoze je trh uz nasyceny.
Mimochodem, aby si to mohl delat, tak musis normalne slozit zkousky od CNB, na coz pak mas papiry. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 06. 2017 v 23:12Off-line i8051  (53/184/97)
Svoje prachy si zvladnu prosustrovat i bez financniho poradce a to mnohem dokonaleji :-)
18. 06. 2020 v 23:06Off-line dreey  (26/169/65)
... stejné jako OVB jen se tváří více profi. Parta dětí, která se snaží vzbudit dojem boháčů. Klient co má peníze moc dobře ví, že sem určitě nezamíří. Firemní poradenství nejsou schopni poskytnout...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload