Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Myslíte, že je gay?

12. 05. 2013 v 21:45Off-line Anonym
Zdary, zajímal by mě váš názor. Chodím do třídy s jedním klukem, říkejme mu třeba Pavel. Asi tři roky zpátky jsme bývali výborní kamarádi, tak trochu jsem byl do něj blázen. Svěřil jsem se mu s tím, že jsem na kluky. Asi týden po tom jsme byli v kině a začal mi přesvědčovat, že na kluky určitě nejsem. Řekl jsem, co ty o tom můžeš vědět a on prohodil něco ve smyslu "Hmm, by ses divil." Od té doby se snažím sledovat jeho chování atp. Vždy, když jsem mu domluvil rande s nějakou holkou, tak to na poslední chvíli odvolal. Nedávno jsem se ho přes sms zeptal, že potřebuji vědet, jestli náhodou není gay. Jeho reakce byla jako píchnutí do vosího hnízda, že vůbec nechápe, jak mi to mohlo napadnout, ať už se ho nikdy neptám atd. Dle mého názoru je na kluky, jen se to v sobě snaží strašně moc potlačit a být "normální". Vím, že se to nedá takhle posoudit z pár vět, ale stejně, co si o tom myslíte? Mám se v tom dál šťourat, nebo to prostě nechat plavat.
12. 05. 2013 v 21:52Off-line okeyy  (26/176/70)
Zkus ho někdy opít a pak se ptát ;) (nebo i něco zkusit)...je to hnusárna, ale v takových případech je to jediný co pomůže :D
12. 05. 2013 v 21:54Off-line Anonym
Nikdy nikam nejde a když už tak dvě piva už jsou na něj prý moc.
12. 05. 2013 v 21:55Off-line DiamondJoey  (26/192/90)
Pokud se do toho chceš šťourat, tak se domluv s nějakým tvým kámošem, kterej je gay a ať to na něj zkusí a uvidí se :)
12. 05. 2013 v 22:35Off-line Lollo  (29/-/-)
Takú vec sa ho pýtaš cez SMS? Hmm... niekto sa urazí aj za menšie blbosti, keď to neriešiš osobne. Sa jeho reakcii ani nečudujem.
12. 05. 2013 v 22:39Off-line okeyy  (26/176/70)
Lollo má pravdu. Přes sms ti nikdo na tohle neodpoví popravdě ;) tak s ním někdy běž ven, třeba u sebe přespěte, povídejte si o všem možný, i o důvěrných věcech a když už budeš vědět, že je ta správná chvíle tak se ho na to zeptej :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload