Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Můj přítel si mě nevšímá, na dovolenou chce jet sám

06. 07. 2017 v 18:46Off-line Anonym
Přišel jsem domů, dal si sprchu oholil si jinak skoro holé tělo. Dal jsem mu ho - celé ať si dělá co chce. Teď se mu prý nechce, lenost ho pohltila,,, sám se již víc jak měsíc neholil. Jemu roste - mě skoro nic. Má mě vůbec rád? Na dovolenou chce jet sám (letět), že si víc odpočine, že moc piji. Přitom peníz velký nevydělá a práci lehkou má, já obojí - přesný opak. Tělo mám pevné, zadeček krásný - proč mě nehladí na zadečku - ale sám se hladit nechá :(? Miluje mě to vím ale proč toto dělá, když oba život za sebe dali by jsme? Nevím snad alkohol ze mě mluví ale vím, jedno, že jemu jsem dal své srdce a ti dva co na zkoušku před ním byli na zkoušku ověření mé sexuality,,, tak oni oba mé tělo mnohem více laskali, více doteků mi dali, tak proč ten, do kterého jsem se nakonec zamiloval takový jest :((.

Psáno po 4 x 11 Staropramen :D ale pravda to je proč :(
06. 07. 2017 v 18:54Off-line slavec  (103/-/-)
Protože je asi vůl a zapomněl jaké to je nemít a hledat
.. tohle když čtu říkám si jak divný tento svět je
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 07. 2017 v 19:16Off-line slavec  (103/-/-)
Jaromi15 : ty jo kluku ty si hodně zvláštní týpek, ty máš empatii velikosti šišinky.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 07. 2017 v 22:02On-line Jarda88  (36/-/-)
Mne smíchem trhá se i plíce, staropramen již nikdy více. ;) Mozek tvůj již zcela pošel, tvůj přítel k témuž došel.
07. 07. 2017 v 08:38Off-line Anonym
No jen mě odsuzujte ale já to myslím vážně. Jo a pro všechny - nejsem alkoholik ale pivo mám rád - asi jako každý chlap. Pivní pupek nemám , mám sportovní postavu . No mluvili jsme o tom, že prý neumí dát najevo tolik city ale , že mě miluje a život beze mě si nedovede představit. To vím , mám to stejné jako on. Tak proč se mě víc nedotýká? :( Proč nemá rád mazlení jako já ? Proč chce jít rovnou na věc ? Opravdu se musím vždy doprošovat o mazlení ? Opravdu se musím doprošovat o sex ? Jsem zvědav kolik kluků by tu řeklo že teď nemá chuť, kdyby mě viděli nahého po sprše - no prostě voňavého s hladkou a pevnou prdélkou no. Tak jsem mlčel , zeptal se o 2 hodiny déle a prý se mu zase nechce . Smutné oči ale stejně dál leží u postele - lenoch jeden, ani tělo si nemůže oholit, chjo . Tak jsem zklamán, beze slova odešel do koupeny s mobilem a honil jsem. On přišel , umyl si ruce , že se jde projet na kole. Samozřejmě po cestě si ho někde vyhonil. Tak nemá chuť na sex ale jak mě vidí, tak jde hned honit - to nechápu . Tak miluje mě nebo si to jen myslí ? Vše bych mu koupil, vše pro něj udělal . Mám s ním bít protože ho miluji a vědět, že se stejně nikdy nic nezmění nebo jít dál ? Říká , že je to jen sex ale já si myslím, že skrze sex člověk vyjádří také svou lásku, skrze doteky skrze polibky. Dříve jsme se líbali furt, teď už skoro vůbec. Ti dva před ním byli z mého těla paf a laskali ho, co to šlo. On to bere jako samozřejmost a dokud ho nechytne chuť , tak si těla skoro nepovšimne:( ... Ještě si furt dělá srandu jak by to rád zkusil s holkou a , že mu to mám dovolit chjoo . No přestanu si stěžovat ,,, vše je na mě ,,,
07. 07. 2017 v 08:56Off-line burlap  (54/197/98)
Si alkac , ja by som ti nedal ani pusu ked je steba citit pivo a cigaretu
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 07. 2017 v 09:07Off-line noh8  (32/-/-)
Napsal bys mi do zpráv?
07. 07. 2017 v 09:16Off-line Honzis119  (26/189/70)
Ahoj, myslím si, že jste asi dost rozdílné osobnosti... každý máte jiné prio***y v tom vztahu a v milování...

Mimochodem, kdyby z něj táhlo pívo, taky bych neměl na nic chuť :D
07. 07. 2017 v 09:22Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
...pivo je lepší:-)
07. 07. 2017 v 09:31Off-line slavec  (103/-/-)
Co dělat se musíš rozhodnout sám podle srdce, to vždy pozná kdy si jen věci lakujeme na růžovo a realita je jiná,bolestivější. Každopádně sem podobný člověk jako ty. Bez mazlení a tak to prostě nejde. Akorát že zvláštní, jak ten svět je divný zatím sem potkal vždy jen borce šup šup na věc: vem si mě, oprcej mě a nech mě spát :D seš zvláštní zjevení pro mě, tak toužíš po projevech lásky a nedostává se ti jich a ti co by je zas dali tak nemaj komu, páč nikoho nemaj. Každopádně přeju spoustu sil.
A co mě ještě zaujalo tak to řešení podružnosti: piva. Nepřijde mi že by pisatel byl borec co mu z pusy smrdí jak ze sudu. Pivo piju taky a žádný problém v tom nevidím. To pivem nebude u jeho přítele, to sou výmluvy. Hledal bych podstatu problému někde jinde: možná v té rozdílností osob.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 07. 2017 v 09:32Off-line Honzis119  (26/189/70)
Nesvádím ten problém na pívo, to v žádném případě :D jen jsem ohledně toho řekl názor :)
07. 07. 2017 v 09:36Off-line slavec  (103/-/-)
Co vlastně je ještě takové k posouzení je to vtipkování s holkou ? Takhle nwm zda neni onen přítel tak trochu na rozcestí co vlastně chce, tím by se vysvětloval i ta změna přístupu. Třeba mu vztah s klukem v myšlenkách nevyhovuje a i když miluje tak s tím má problém se vyrovnat, tu je spousta podmožností.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 07. 2017 v 09:50Off-line misanek007  (24/-/-)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
07. 07. 2017 v 10:54Off-line Anonym
Slavec - moc díky , on mi ty doteky občas i dá ale ne moc často a musím se dožadovat. No a co se týče té holky, tak ho to láká zkusit no . Na jednu stranu to chápu na druhou se bojím. Kdybych mu to povolil, co by bylo dál? Myslím, že by mi to ublížilo asi hodně ,,, jsem v tomhle staromodní . Já si to s holkou zkusil ale to jsme spolu ještě nechodili. Občas mě prosí ať mu to povolím, občas se odměkčím a řeknu jo ale , že u toho musím bejt - jinak to nedám nebo že bych se musel sám i zúčastnit ale myslím, že bych ani to nedal nebo ještě hůř, udělal bych při sexu nějaký trapas, třeba slzy nevím. Určitě se milujeme ,,, oba strašně moc. Jak jsem psal, on by dal život za mě a já za něj ... Budu se muset naučit brát ho takový jaký je i když se mi nedostane nikdy asi pořádně něhy :( .
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 07. 2017 v 12:09Off-line Heeej  (25/185/-)
Takové “problémky” bych chtěl mít fakt. Znám tu tolik lidí, kteří by za tohle byli rádi a nefňukali tu. Rada pro tebe pokud ti to tak vadí rozejdi se, myslím že on za to, že neumí dat najevo city nemůže a tys to měl na začátku vašeho vztahu vypozorovat. A s tou dovolenou taktéž, mám přítele ale také jedu 1000x raději sám, jak je zde výše zmíněno chci klid a to bych neměl
07. 07. 2017 v 12:14Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, chce jet sám na dovolenou... ?? Jsi asi poslední, který neví, že už to dávno není tvůj partner.
07. 07. 2017 v 12:14Off-line JeyDee  (22/178/65)
V podstatě ho chápu, chlastáš, z toho co píšeš pořád dokola vyplývá, že ti jde jen o sex.. :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 07. 2017 v 12:40Off-line Anonym
Stupidní nezkušené dítě ani sem nepiš ju , ušetříš nám všem čas dík
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 07. 2017 v 12:54Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Si zašukej s jinym no.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 07. 2017 v 13:18Off-line JeyDee  (22/178/65)
Jenom mi potvrzuješ můj názor, to, že jsem mladší než ty neznamená, že nemůžu říct to co vidím, ne? Když tu píšeš, tak jsi zřejmě chtěl slyšet náš názor, to už pak není náš problém, že tady někdo hodí názor, který nechceš slyšet :D Nahoře se ptáš, jestli tě vůbec ještě má rád a níž všechny ujišťuješ, že tě miluje a položil by za tebe svůj život, ale zřejmě ho neznáš tak dobře, když se k tobě chová takhle, tak jak můžeš říct, že by za tebe položil život? :D Možná by ses mohl zamyslet, jestli nááhodou není chyba u tebe, třeba ho to už otravuje, když na něj tlačíš, tak se sekne a žádný osahávání, po kterém tak toužíš nebude :D Každý má své potřeby a každý je má jiné, bohužel asi ty jeho nesplňuješ :D Stejně se mi to zdá celé nějaké divné :D A nazývat někoho stupidním, jenom protože čteš názor, který si nechceš připustit taky není nejlepší, jenom ukazuješ okolí své chování a utvrzuješ mi můj názor :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 07. 2017 v 13:20Off-line JeyDee  (22/178/65)
Nemluvě o fotkách na tvém profilu :D
07. 07. 2017 v 13:32Off-line slavec  (103/-/-)
Jey: jaký profil máš na mysl prosim tě ? si jako vydedukoval že projektil je profil projekt jo ? :D
07. 07. 2017 v 13:46Off-line JeyDee  (22/178/65)
Slavec: Ano :D Projekt, Projektil, koukal mi na profil, za dvě minuty příspěvek mířící ke mě, zadaný, a stejný styl psaní :D viz komentáře už ",,," v komentářích je nápadné, že shodou okolností dva lidé jsou zvyklí psát tři čárky za sebou a zrovna jeden napíše status a druhý mi kouká na profil? Málo pravděpodobné :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 07. 2017 v 13:49Off-line i8051  (53/184/97)
Paneboze, vypni prosim detem o prazdninach internet ... :-)
07. 07. 2017 v 14:07Off-line colombo  (103/192/90)
LoL13: teď už jen otázka, proč jsi stále zde ? :)
Odříkaného chleba největší krajíc ? :)
07. 07. 2017 v 14:09Off-line colombo  (103/192/90)
I8051: je to právě naopak, o prázdninách už tuplem z netu neslezou, protože se nudí a jejich řeči o š**ání zůstanou pouze v teoretické rovině :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload