Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Cirkumfetišisté spojte se!

08. 07. 2017 v 18:04Off-line Anonym
Cirkumfetišisté spojte se a bojujte za více a více obřezaných mužů!
08. 07. 2017 v 18:17Off-line gin  (63/184/120)
Jako anonym tu zakládáš nové vlákno. Proč ho nezaložíš z jednoho zdejších falešných profilů?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 07. 2017 v 18:30Off-line CuddlyCat  (36/173/75)
Normální troll a ani se moc nesnaží :D
08. 07. 2017 v 18:36Off-line Anonym
Nejsem troll. Vzrušuje mě mužská obřízka <3
08. 07. 2017 v 18:39Off-line gin  (63/184/120)
To vím už dva roky.
08. 07. 2017 v 18:55Off-line Anonym
Tebe samotného vzrušuje pohled na obřezané pérečko. Jen to přiznej.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 07. 2017 v 19:21Off-line gin  (63/184/120)
Dnes už dávno ne. Jenže tehdy šlo o zcela něco jiného. Dnes vím, že ta obřízka mnoha mužům zničila sexuální život.

Jen se tu vyřaď. Objektů tu máš dost. Jenže, ty srágoro. Ty toto dokážeš psát pouze jako anonym.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 07. 2017 v 19:58Off-line gin  (63/184/120)
@Anonym

Mimoto. Jinde ti trvalo hodně dlouho, než ses odkopal, po tvém odkopání pak byla diskuze zničena, protože žádná matka na tebe tam nebyla zvědavá, tak tam přestaly psát.

Zato,

tu jsi doma, sem patříš.
08. 07. 2017 v 20:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Si řikám, jestli je neobřezaný alkoholik kouřící 20 cigaret denně víc v pohodě než obřezaný abstinent nekuřák -_-
08. 07. 2017 v 20:32Off-line Anonym
Tonda Vlas napsal:
Jen se tu vyřaď. Objektů tu máš dost. Jenže, ty srágoro. Ty toto dokážeš psát pouze jako anonym.

__
Má reakce:
Sám zde vystupuješ jako anonym, tak jaký pak srágora. Dej si sem fotografii a poté můžeš soudit druhé. Ty tvoje pohádky znám z hodně fór, a taky vím, že jsi všude pro legraci. Myslím, že by neuškodilo, kdyby jsi nad sebou trochu popřemýšlel.
08. 07. 2017 v 21:05Off-line gin  (63/184/120)
To, abych sem dal svou fotografii, to na mne tlačíš pomalu dva roky. Na tom jiném fóru jsi mnohokrát psal, abych ji sem dal. Jenže je moje věc, kam dám svou fotografii. Protože tu nejsem kvůli seznamování, tak sem svou fotografii dávat nebudu, i když ji na jiných fórech mám. Ta na tom fóru, kterou jsi tu okopčil je uměle vyrobená, aby mně nikdo nepoznal. To se povedlo, dvě hodiny po vyrobení fotografie a jejím ukazování lidem v hospodě, mě na ní poznali pouze dva lidé. Jedna holka okamžitě, a jeden člověk po určité chvíli: Servírka Zlata, která mě zná několik let při pohledu na tu fotografii řekla:

"Toho chlapa jsem v životě neviděla."

A přitom to byla má vlastní fotka, pouhé dvě hodiny stará. Teď mám ale na jiných fórech svou aktuální fotku, přesně tu, co mám v občance.

Ty dovedeš pouze prudit jako zbabělý anonym. Nic víc.
08. 07. 2017 v 21:11Off-line Anonym
Hezky to obkecáváš, ale pro mě jsi též anonym, takže si piš co chceš. Mám z tebe čurinu.
08. 07. 2017 v 21:14Off-line gin  (63/184/120)
Nikde pro legraci nejsem. Píšeš pouze na jedno, kde můžeš psát jako anonym, kde je povinná registrace se neukážeš. Tu zneužíváš toho, že zakladatel vlákna může být anonym, jinak bys sem nenapsal ani čárku.

Tam na tom fóru jsi přes dvouletou snahu mne znemožnit jsi zkrachoval.

Pro ostatní:

On tam napsal mnoho báíchorek pod různými ženskými nicky vydávaje se za různé ženy, ale já už ho za ty dva roky poznám. Vždy, když jsem ho poznal, když se vydával za ženu a přišel s nějakou novou báchorkou, tak zuřil.

Na tom fóru se stejně osvěta dělat nedá, ale na www.emimino.cz s ní mám úspěchy.
08. 07. 2017 v 21:18Off-line gin  (63/184/120)
*Anonym (JP) NOVÉ
Hezky to obkecáváš, ale pro mě jsi též anonym, takže si piš co chceš. Mám z tebe čurinu.*

Čurinu mám akorát já z tebe, každý může vzít telefon, a okamžitě mi zavolat, ty jedna srágoro zbabělá.

Tam jsi stejně zkrachoval a co píšeš na mou adresu tady je mi srdečně jedno.
08. 07. 2017 v 21:24Off-line gin  (63/184/120)
*On-line BussterX (96/130/150)
Si řikám, jestli je neobřezaný alkoholik kouřící 20 cigaret denně víc v pohodě než obřezaný abstinent nekuřák -_-*

Nechápu smysl tvého příspěvku, co měl znamenat a na koho byl mířen.

Mimo jiné, jsem nekuřák. Nekouřím ani cigarety a PKD, jedno zda stahovací nebo vopižlané už vůbec ne. Na rozdíl od anonyma, který se přiznal, že miluje ty druhé.

PKD - já dělal na uranu s kriminálníkama těžkého kalibru, tak mám mnohé výrazy od nich.
08. 07. 2017 v 21:27Off-line Anonym
A mě jsi srdečně ukradený ty. Meleš si tu neustále ty své pohádky, které jsi sesmolil společně s tou tvou sektou Jehovistů a pomatenců. Hraješ si na svatého, přitom si tady honíš čur*ka nad každým mladým klukem. Jak psal Busster, vzrušuje tě pohled na obřezaného ptáčka a pravděpodobně si tu vybíjíš zlost, kvůli tomu že jsme my obřezaní spokojení a že tobě bylo za dob komunistů upřeno se nechat obřezat.

A to tvé tvrzení že tě otravuji dva roky :DDDD bože, jsi mimo :DD.
trpíš stihomamem . Myslíš si, že jsou na tebe všeci zvědaví a proto tě pronásledují na všech fórech :DD

MÁM Z TEBE LEGRACI :DDDDDD Udělal jsi mi hezký večer :DD
08. 07. 2017 v 22:02Off-line gin  (63/184/120)
Moc dobře tě poznám, každým svým příspěvkem se čím dál tím odkopáváš.
To tu jiní nedokáží porovnat, poněvadž tě po ty dva roky neznají, jako tě znám já. Zpočátku mě tvé příspěvky doháněly pomalu k nepříčetnosti, protože ti trvalo dlouho, než ses odkopal, ale ta doba je už dávno pryč. Takže teď mám z tebe akorát prču.

Pořekadlo dí:

"Každý chvilku tahá pilku."

Tobě nedochází, žes ji už dávno dotahal.
08. 07. 2017 v 22:06Off-line Anonym
Paranoia (řec. παράνοια, pošetilost, šílenství) je duševní porucha, vyznačující se bludy, chorobnými představami o vlastním ohrožení a stihomamem. Přehnané a nedoložené obavy o vlastní bezpečnost, někdy spojené s konspiračními teoriemi, se nazývají paranoidní. Paranoidní představy mohou být neurotického nebo i psychotického původu.[zdroj?] Často je zaměňována s paranoidní schizofrenií.[1]


Paranoia se často prolíná s řadou dalších psychóz, proto má některé znaky společné a je dost obtížné paranoiu přesně diagnostikovat. Mezi příznaky paranoii patří:

přecitlivělost (často nepřirozená dlouhodobá urážlivost, pocit citového zranění, způsobený často malichernými příčinami (tón hlasu, gesto, slovo vyřčené v afektu apod.), většinou dokonce příčinami domnělými, které vznikají přikládáním nesprávného významu aktům jednání partnera

vztahovačnost (neutrální nebo kladné chování k jeho osobě si vykládá jako nepřátelské, neloajální, ohrožující, k***ické nebo pohrdavé)

emocionálnost, hysterie

sklon k citovým úrazům

dlouhodobost citových zranění (neschopnost se rychle udobřit, odpustit, přejít to apod.)

záštiplnost

podezíravost

sebestřednost

stihomam - dotyčný má pocit, že je pronásledován[1] (někdy se stihomam chápe jako synonymum k paranoii[4][5])

slavomam - dotyčný má pocit, že je mu bráněno v tom, aby se stal slavným (jiným významem slova slavomam je velikášství,

megalomanický blud, neboli megalomanie)[4][5]
manipulace
08. 07. 2017 v 22:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Gine,smysl mého příspěvku byl ten, že kdybys tu energii kterou věnuješ cizím kůžičkám na čuráčcích zaměřil např. ve prospěch boje proti alkoholismu či drogám ve společnosti protože závislost je nesrovnatelně větší zlo než obřízka, tak bych ti tleskal :D
08. 07. 2017 v 22:12Off-line gin  (63/184/120)
Dobře víš, že mám kvůli práci náležitá vyšetření na psychiku, jinak bych ji nemohl dělat. Zase zuříš.

Toto jsi mi jinde prováděl také, takže už tě tam nikdo nebere vážně. Jsem zvědav, kdo se tu tebe, zbabělé anonymní srágory zastane.
08. 07. 2017 v 22:22Off-line gin  (63/184/120)
* BussterX (96/130/150)
Gine,smysl mého příspěvku byl ten, že kdybys tu energii kterou věnuješ cizím kůžičkám na čuráčcích zaměřil např. ve prospěch boje proti alkoholismu či drogám ve společnosti protože závislost nesrovnatelně větší zlo než obřízka, tak bych ti tleskal :D*

Mně vůbec nezajímají cizí kůžičky, ale bojuju proti svinstvu jakým je nucená obřízka. Proti kouření a chlastu bojuje v ČR kdekdo, jenže v tomto jsme v ČR pouze tři, pokud vím. Takže v tomto jsem zoufale potřeba. Udělal jsem v tomto dost práce, která nese ovoce.

Kdo byl horší? Abstinent , nekuřák a vegetarián Hitler, nebo silně pijící Churchill, který byl věčně s doutníkem?

To píšu v době, kdy Evropa potřebuje druhého Churchilla jako sůl. Prozatím se nad Evropou rozprostírá široký Chamberlainský deštník, jak to vystihl Ota Ulč.
08. 07. 2017 v 22:28Off-line BussterX  (103/130/150)
Ok, každej by si měl najít smysl života který zdůvodní jeho existenci na zemi něčím vyšším než pouhým naplněním poslání množitele druhu... ty sis našel smysl v křižáckým tažení proti šmidlání předkožek, tvůj boj... akorát zkus to sem furt necpat a neskákat na špek každýmu trolovi, určitě jsou tady zahrádkáři a numismatici, ale nikoho s tímfurt dokola neotravujou a jsou tady kvůli tomu co nabízí seznamka, ne kvůli svaté výpravě :D
08. 07. 2017 v 22:34Off-line gin  (63/184/120)
Já nikdy žádnou diskuzi nerozjíždím. Pouze vždy na něco reaguju. A tento anonym má u mně odjinud hodně vroubků. Kdyby vroubků, velkých vrubů. Je to už třetí vlákno na toto téma, co tu založil.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload