Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prague Pride - jdete letos?

26. 07. 2017 v 21:56Off-line Anonym
Byl jste tam někdo? Jdete tam letos?
Co se tam přesně všechno podniká a dá se tam s někým seznámit na vztah?
26. 07. 2017 v 22:31Off-line VersaceO  (25/175/60)
Nikdy bych na průvod ostudy nešel .
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
26. 07. 2017 v 23:04Off-line i8051  (53/184/97)
Hm to radeji na predvolebni mejdan KSCM, aspon tam maj spekacky a pivo gratis a kazdej to ma na salamu :-)
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
26. 07. 2017 v 23:47Off-line Vendy  (28/167/65)
Nevím co všichni máte proti Pridu, je to skvělá akce, kde vždy panuje výborná nálada. A ti kožeňáci, vykrouceniny, apod. tam ani tolik nejsou, je tam většina úplně obyčejných kluků a holek, co si přišli užít tenhle festival! :)
Ale teď k Tvé otázce, festival je o koncertech a nejrůznějších akcích. Začíná 7.srpna a končí 12.-13.srpna pochodem Prague Pride, přičemž letošním mottem festivalu je to, že chceme být přijímáni a ne jen tolerováni. Víc informací najdeš zde: https://www.praguepride.cz/
No a jestli se tam dá někdo najít na vztah? Podle mě asi dá, ale nebudeš to mít jednoduché... :) ale přeji Ti hodně štěstí :))
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
27. 07. 2017 v 00:43Off-line Anonym
Vendy, moc děkuji :)
27. 07. 2017 v 01:57Off-line Monogatari  (43/195/80)
Letos půjdu radši na DIY karneval.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 07. 2017 v 02:29Off-line Anonym
To je co? :)
27. 07. 2017 v 09:28On-line igy  (38/173/81)
Versace0: A když nejdeš na průvod, půjdeš na nějakou z té stovky jiných akcí, které jsou v rámci Prague Pride? Alespoň gay komunita by mohla vnímat celý rozsah tohoto týdenního festivalu a nejen ten bulvárem milovaný průvod ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2017 v 09:36Off-line Haru  (26/-/-)
Opakuje se to rok co rok a stále tady spousta lidí nedokáže pochopit, o čem Pride vlastně je. A je to smutné, že takové názory, které tady prezentujete, má i samotná LGBTQ komunita. I když částečně chápu vaši skepsi k pochodu, tak to přeci není jediná akce, Pride trvá celý týden, a kdybyste podstoupili tu trošku námahy a podívali se na internet, tak věřím, že najdete nejednu akci, která bude zajímat i vás.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 07. 2017 v 10:36Off-line vasek698  (25/-/-)
Nejspíš jo. Pražák nejsem, abych tam chodil celý týden a asi bych to ani duševně neustál být tolik mezi lidma ale na pride nejspíš půjdu jako loni.
To jsme to ještě pojali jako nákup, tak jsme se nejdřív stavili do obchodů a pak jsme si protáhli nohy na pochodě. Na konci jsem si dal pivo a po tom teple a prochozenejch nohách mi chutnalo ještě víc :D A pak to skončilo tuším na letný, kde to taky bylo fajn.
Taková uvolněná atmosféra, fajn lidi, nějaký koncerty, pivo. Za mě palec hore.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2017 v 13:19Off-line tvardet  (25/166/73)
Pejskové se přidávají taky :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2017 v 15:54Off-line markus04  (44/180/125)
Nikdy bych na takovou šaškárnu nešel, tím myslím vybuzněný průvod. Pokud mi to dovolí čas tak se zůčastním 2-3 výstav, jednoho filmu a možná zajdu na Travesty show. V sobotu raději vyrazím do lesa na houby...i kdybych nic nenašel tak se alespoň projdu v tichém a voňavém lese :-) Kdyby se chtěl nějaký klučina připojit tak ať se ozve :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 07. 2017 v 16:56Off-line slavec  (103/-/-)
Nepodporuji nic co se týče Homosexuální propagandy a zcela účelově vytváří homofobní nálady ve společnosti. Neupírám však nikomu právo být za užitečné i***ty a účastnit se.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 07. 2017 v 17:14On-line igy  (38/173/81)
Pride nic nevytváří ani účelově ani neúčelově. Homofobní nálady a názory ve společnosti prostě jsou a Pride je akorát vytahuje na povrch. Kdyby homofobní nálady ve společnosti nebyly, tak je Pride všem ukradená.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2017 v 17:26On-line igy  (38/173/81)
No tak je neotravuj. ;)
Nebo považuješ za otravování využívání práva na shromažďování? I kdyby, tak je to nesmysl. Ty nálady tu byly i před Pride a byly by tu i bez Pride. Pokud ty ses s nimi nesetkal, považuj se za velice šťastného, ale jsi výjimka. Ať víc nebo míň, s projevy nesnášentlivosti se setkala většina gayů a rozhodně za to nemůže Pride.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2017 v 19:59Off-line Haru  (26/-/-)
Markus04 - takže ty říkáš o pochodu že je to vybuzněná šaškárna, ale chceš jít na travesty show? Dovol, abych se pousmála ;)
Jsemnamlade - andílek? Ne, spíš jen i***t, který si na ostatních léčí svůj mindrák. Ale neboj, nejsi tu sám...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2017 v 20:10Off-line markus04  (44/180/125)
Ano, pokud Travesty show je dobře provedená, tak takovou akcí nepohrdnu. Taková akce může být za zavřenými dveřmi nebo ústraní..Ten kdo to nevyhledává tak není tím obtěžován. Jít v davu přes celou Prahu, vyčnívat tak nad ostatními mi nepřijde jako přínos pro gay komunitu. Natož když velká část z Vás v průvodu dělá ostudu a jsou posměškem u ostatních..Když se mi někdo ze známých zeptá zda nejsem náhodou gay, tak mu odpovím ano jsem. Zatím mě kvůli tomu nikdo nezavrhl nebo se neotočil zády..možná proto že svoji orientaci jsem nikdy neměl potřebu dávat na veřejnosti najevo...Já jsem gay. Nepodporuji pochod Prague Pride, neboť z větší části se tam náctiletý ale i starší jen předvádějí a nejsou zrovna tím zprávným příkladem. Není divu že pak hetero orient. společnost na Nás někdy kouká divně. Pokud chceme aby Nás většinová společnost více respektovala, tak pro to něco dělejme. V zaměstnání, v práci, ve svém řemesle, atd.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 07. 2017 v 21:06Off-line Haru  (26/-/-)
K čemu je dobré "dělat pro to něco v zaměstnání, řemesle,....", když ti lidé nevědí o tom, že tu činnost provádí někdo, koho třeba považují za méněcenného. Smyslem Pride je veřejnosti, která na nás kouká často stále skrze prsty, ukázat, že právě tihle úplně běžní lidé, které znají ze sousedství, z práce, a do kterých by v životě neřekli, že se nějak odlišují od nich, jsou právě onou LGBTQ komunitou. Je to o tom lidem ukázat, že jsme stejní, jako oni. Je jen smutným výsledkem médií, že když se řekne Pride pochod, tak si většina lidí představí právě tu mino***u jedinců, kteří nějakým způsobem vybočují, ať už to jsou "kožeňáci", nebo jiné, pro objektiv kamery lákavé osoby. Tím je ale neodsuzuji, i oni mají právo se prezentovat.
Vy, na tomto webu už to asi vnímáte jinak - homosexualita už je dnes víceméně přijímána, a až na manželství a adopci, což je otázka doufejme několika příštích let, vám nikdo žádná práva neupírá a vnímají vás jako lidi. My, z řad těch posledních písmenek zkratky, jsme na tom ale mnohem hůř, což si asi často ani neuvědomujete. Málokdo si tady dokáže představit, jak je stále dnes ještě těžké projít coming outem jako transgender člověk, a jakým neuvěřitelně ponižujícím, dlouhým, komplikovaným a náročným koloběhem a byrokracií musíme projít. A zákon nám neumožňuje jednoduše žít život takový, na jaký bychom měli mít nárok. A Pride je tu od toho, aby nám s tím pomohl, abychom se dostali do povědomí společnosti ne jako úchylové, podivíni, nebo transvestité, ale jako lidské bytosti s nárokem na 100% lidských práv.
LGBTQ komunita s těmito akcemi začala společně, a výsledkem je prakticky svoboda orientace, ale právě teď je ta doba, kdy čekáme i my na to, že nás nebude společnost zavrhovat. A myslím, že když se s tím společně začalo, měli bychom s tím dojít až do konce.
Pokud ale přesto vnímáte Prague Pride jako šaškárnu, tak je mi to líto, a v tom případě to očividně neplní účel. Máte ale možnost to změnit.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2017 v 21:26Off-line markus04  (44/180/125)
Haru nebuď taková cíťa :-) Jsem prostě názoru že dělat dobře práci, řemeslo, být tvůrčí v něčem, třeba ve psaní, v malování či jiné činnosti by u gayů jistě časem zklidilo více ovoce než se hloupě v G průvodu předvádět. I kdyby se nepředváděli tak proč na sebe tak upozorňovat ? Mají také heteráci hetero průvod ? U Prague Pride mi vadí jen již zmiňovaný průvod..myslím si, že bez uvedeného průvodu by uvedená akce měla větší smysl i uznání ze strany hetero většiny..
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2017 v 21:37Off-line Haru  (26/-/-)
Promiň, ale taková už prostě jsem :D Jasně že je spoustu možností, jak jinak se prezentovat, a obzvlášť v kultuře. Ale tohle je akce, do které se může zapojit každý, bez nutnosti nějakého specifického nadání. Proč na sebe upozorňovat? Abychom nebyli přehlíženi, to je ostatně odpověď i na to, proč cis-hetero společnost nepotřebuje žádný Pride. Je možné, že co říkáš, je pravda, že bez průvodu by to bylo populárnější, ale na druhou stranu, je to jediná taková akce v roce, které se můžeme hromadně zúčastnit s lidmi, kteří jsou, takříkajíc, na stejné vlně. Mezi lidmi, kteří na tebe nebudou koukat s předsudky, protože jsi gay/lesba/transgender, apod. Jednou v roce to snad může skousnout i většinová společnost, ne? :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 07. 2017 v 09:58On-line igy  (38/173/81)
Haru: Dokonale vystižené. Rád tě poznám, jestli se tam uvidíme ;)
markus04: Já třeba do očí taky neměl problém, ale za zády jsem vícekrát zažil, že na mě někdo křičel urážky jenom proto, že jsem šel s přítelem za ruku. A nejhorší rány jsem kupodivu schytal od rodiny, která se jinak tvářila hrozně tolerantně, ale ve vypjaté situaci se ukázalo, jací jsou uvnitř.

Ale jen k zamyšlení - relativita je všemocná. Ostatně i vy se často povyšujete nad ty exhiby v průvodu, abyste se sami cítili normálněji, a netvrďte že ne, sálá to z vás ;) Otázka tedy je, co si pomysleli ti, kterým jsi řekl, že jsi gay? Nebylo to náhodou něco jako "Ježiš, buzna! Ale aspoň je normální narozdíl od těch hovad v průvodu."? A kdyby nebyl průvod, tak by to třeba bylo "Ježiš, buzna! Děti k němu radši nepustíme!" ;o) Já si myslím, že průvod pomáhá všem, i těm, co ho nemají rádi, právě tou relativizací ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2017 v 13:43Off-line markus04  (44/180/125)
Simsalabim = souhlasím, lépe bych to nenapsal..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2017 v 13:56Off-line markus04  (44/180/125)
Igy : včera když jsem šel po práci na poštu s balíkem, šli kolem mě 2 kluci držící se za ruku, netvrdím že jim to neslušelo..sportovní postavy, stylově oblečený, sice od pohledu trochu vybuzněný ale oba by stáli za hřích :-) Oba ve věku 25-30 let. Možná jsem konzervativní ale když vidím kluky nad 18-20 let kteří se drží za ruce mi přijde divné..natož u starších lidí..u náctiletých je to jiné..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 07. 2017 v 14:48On-line igy  (38/173/81)
Simbalabim: Ale speciální gay sportovní akce jsou - Gay Games. Ale protože je to nutné a nezajímavé, většina lidí ani gayů o nich ani neví. A pokud ví, vnímají je na úrovni paralympiády, čili akce pro nemocné.
28. 07. 2017 v 14:49On-line igy  (38/173/81)
Mně se právě na akci jako Pride líbí to, že se nevyčleňujeme v normálních věcech, jako je život, práce, nebo sport. Že právě celý rok všichni žijí víceméně normálně, až tak, že je většina lidí nevnímá, ale jednou do roka najednou vylezeme a řekneme "Podívejte, nás je tady tolik a vy o tom ani nevíte, protože jinak jsme k nerozeznání od vás."
Pokud někdo nemá gaye rád kvůli tomu, tak není problém v Pride, ale v tom že nás nemá rád celkově. Jednou za rok se mu jen připomeneme, že jsme ještě nepomřeli, a on dá najevo tu nenávist, která tam vždy byla, i když jsme zrovna byly 364 dnů schovaní.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 07. 2017 v 15:17Off-line markus04  (44/180/125)
Jsemnamlade : Takže Ty jsi taky deviant ? :-)
30. 07. 2017 v 14:07Off-line Haru  (26/-/-)
Igy - díky, ale bohužel se letos nemůžu zúčastnit, kryje se mi to s prací..

Jsemnamlade - ty budeš asi profesionální nasírač, že?
30. 07. 2017 v 14:37Off-line esthetique  (41/-/-)
Ne, Londyn mi letos stacil
28. 05. 2019 v 12:52Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Zo zvedavosti som pred 3 rokmi prisiel na Letnu, no a nelutujem. Spoznal som tam super ludi a sli sme spolu na este lepsiu afterparty :)
28. 05. 2019 v 16:23Off-line davedave97  (27/175/65)
Jojo jdu. Byl jsem poprvé před asi 5 lety s kamarádkou - bylo to nah*vn*.

Před rokem jsem byl s přítelem a už to bylo lepší. Teď už se nemůžu dočkat až bude pride. ;)
28. 05. 2019 v 16:24Off-line kart000  (33/176/65)
Kto by tam chodil .... cez leto bude moc teplo a este na pride tak dostanem upal
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload