Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jdete na zahájení Prague Pride?

07. 08. 2017 v 12:41Off-line vojtas9  (18/-/-)
Ahoj, jde dnes někdo na zahájení?
07. 08. 2017 v 14:35Off-line colombo  (98/192/90)
To víš, že půjdou, potkáš tam kámošů dost a dost, neboj.
07. 08. 2017 v 21:13Off-line slavec  (98/-/-)
Tak už tu máme první reakce, gratulujeme..
cituji: Homosexuálové, lesby a další menšiny pořádají opět festival Prague Pride. Tentokrát však mají na nás, majoritní společnost, požadavek, abychom je nejen „tolerovali“, ale projevili jim „respekt“. Abychom je „respektovali“. Co na to říci, jak se postavit k těmto menšinám, ale i k jejich aktuálnímu požadavku? Jinak, veřejností stále rezonuje věta Jiřího Čunka, že Prague pride je „pochod smrti naší civilizace“ a že bychom takové akce neměli podporovat. Souhlasíte?
"A jsme opět u diktátu morálky. Nemyslím si, že Prague Pride je výmyslem homosexuálů a lesbiček. Je to levicová aktivita, která má za cíl rozbít konzervativní společnost, rozložit ji a vyrobit nového člověka. Celá šaškárna – a nic jiného Prague Pride není – je jen demonstrací nové levice, která se všemožně snaží zbytky konzervativní společnosti dehonestovat a rozbít. Má za cíl urážet a provokovat, aby pak mohli poukazovat na údajnou homofobii, populistickou pravici, extrémní pravici, aby mohli lepit nálepky, které jim je lepit dovoleno. A známe to. Jestliže přesvědčíte většinu, že jedna skupina „jsou ti zlí“, pak jasně vychází, že vy právě jste ti hodní, že?
Říkáte, že chtějí nejen „toleranci“, ale i „respekt“. Vůbec nerozumím tomu, proč by respekt společnosti mělo mít něco, co ti lidé dělají v posteli. Respekt má mít vzdělání, vědomosti či obecná erudice. Morálně a hodnotově naplněné konání. Respekt si zaslouží um, dovednost, umění, a vůbec cokoli, co navenek pro společnost přináší nějaký hodnotový užitek. Ale sexuální orientace? Způsoby souložení mají mít zvláštní respekt společnosti? Já myslel, že sexualita je intimní věcí každého z nás. Bez ohledu na preference pohlaví.
Ať je pochod Prague Pride demonstrací čehokoli, nechápu, proč bychom měli demonstrace chování v postelích jedné skupiny lidí jakkoli podporovat. A jestliže se objeví odpůrci „Pochodu pro rodinu“ a nesou transparent s textem „JEŽÍŠ BYL GAY“, pak je jasné, že jde o něco naprosto jiného, než o diskriminaci.
Prague Pride je – nevím jak to nazvat. Demonstrace obscénnosti a trapného kýče, ale také levicového bláznovství tvorby „nového člověka“. Pozadí takových nátlakových akcí je jasné. A ať se to někomu líbí nebo ne, dítě mohou přivést na svět jen muž a žena, sameček a samička.
A adopce? Rádo je kladeno srovnání – lépe dva homosexuálové než rozvrácená rodina. Jenže takové srovnání apriori tvrdí, že rodiny jsou všechny rozvrácené a nefunkční. A já říkám – pro adoptované děti lépe spořádaná rodina, než spořádaní homosexuálové. A vůbec, ptá se někdo těch dětí? Neexistuje nic jako právo na dítě a už vůbec ne právo homosexuálů na dítě. Právo zde má jen a jen dítě." Pavel Havlíček
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 08. 2017 v 21:19Off-line i8051  (48/184/97)
Hm, hezky napsany .. bohuzel vetsina je pravda :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
07. 08. 2017 v 21:21Off-line slavec  (98/-/-)
Ičko proto sem to sem dal ;) Pride je vše jen ne to za co se vydává
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 08. 2017 v 21:26Off-line MxP  (17/185/80)
To s tou adopcí moc nesouhlasím ale jinak zbytek je pravda
07. 08. 2017 v 21:33Off-line slavec  (98/-/-)
Osobně sem se k Pride vyjadřoval sám za sebe vícekrát a ještě něco přidám: Vadí mi ta homosexuální propaganda a propadnutí tomu kultu homosexualismu aniž bych byl nějaká konzerva a lpěl na tradicích
Tohle je intimnost, tohle patří do soukromí ..sexuální preference je věc niterná a měla by vycházet ze srdce protože to je tělesné vyjádření emocí, tedy mělo by být a takhle je to veřejné a povrchní a ještě k tomu zneužíváno jak z pouček Chléb a hry. K tomu vše kolem sňatky, adopce .. ne my nejsme heterosexuálové, máme mít vlastní cestu ne se op**it podle definice sté opice.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 08. 2017 v 21:39On-line musclehulibrk  (16/180/75)
Já jdu až v sobotu. Hádám, že na letný budou zase pěkný orgie
07. 08. 2017 v 22:00Off-line i8051  (48/184/97)
Slavenko, me to nerikej, ja mam nazory konzistentni. Jen mistni decka jsou porad zaslepena svou "buzni hrdosti" a po vsem skoci, jak slepice po flusu a mysli si jeste, ze delaji dobrou vec :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 08. 2017 v 22:03Off-line slavec  (98/-/-)
Ičko proto je dobré nikoli přesvědčovat nýbrž se vyjadřovat a doufat že si z názoru který nesouzní s jejich něco vezmou, zamyslí se a nebudou s prominutím za užitečné i***ty.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 08. 2017 v 22:07Off-line i8051  (48/184/97)
Za nazor, ktery nesouzni s jejich, budou spise kopat a nadavat, mozna tak 1% se zamysli, ale jen na chvilku :-) takze bych nebyl tak naivni, ze to tem skalnim fandum srpnovy barevny maskarady nekdy doklapne :-)

Navic viz vyse .. nekteri tam chodi na lov :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 08. 2017 v 23:14Off-line jj217  (25/188/-)
Hele, já opravdu nejsem žádný zastánce Prague Pride, jednou jsem se tam byl podívat s kamarádkou, ale bylo to nejspíš poprvé a naposled. Zdá se mi ale, že ta výše citovaná pasáž trochu moc hystericky vychází z ne úplně šťastného předpokladu o smyslu takových akcí. Nemyslím, že by šlo primárně o nějakou akci, která má za každou cenu všem vecpat do krku nějaké superlevicové hodnoty. Nejde o demonstraci "chování v posteli".

Jediná věc, která mi na tom průvodu fakt vyloženě vadí, není paradoxně ten průvod sám, ale to, co se o něm dozvíte v médiích. Většina médií tu akci jednak zredukuje právě na ten průvod, jednak k tomu nacpe pár fotek, na kterých je někdo na vodítku a ideálně nějaká drag queen nebo tak něco, ačkoliv naprostá většina účastníků té akce tam jde "normálně". Většina lidí na ten průvod nejde a vidí jenom tohle - a pak je docela pochopitelné, že mají takové postoje, jaké mají. Ve výsledku tak LGBTQ+ lidi poškozuje víc to, co je o té akci v médiích, než ta akce samotná.

Adopce? "A adopce? Rádo je kladeno srovnání – lépe dva homosexuálové než rozvrácená rodina. Jenže takové srovnání apriori tvrdí, že rodiny jsou všechny rozvrácené a nefunkční." Ne, takové srovnání nic takového apriorně netvrdí. Navíc se to často formuluje jinak, totiž "lépe dva homosexuálové než děcák". Pokud má někdo pocit, že děcák je lepší alternativa než dva lidé, kteří museli projít docela komplexním procesem, aby to dítě dostali, ať už jsou stejno- nebo různopohlavní, tak je asi mimo. Nikdo se nebaví o adopci dětí z rozvrácených rodin heterosexuálů (ačkoliv ty děti do těch děcáků odněkud musely přijít, že...).

Mimochodem, lidem, kteří pořád vykřikují o tom, že primární je zájem dítěte, by neuškodilo, kdyby si přečetli některou z desítek existujících studií, které se tomu věnují, nebo si třeba na YouTube našli videa točená dětmi, které vychovávali stejnopohlavní rodiče... (Ano, fakt, že takové děti už dorůstají do "vlogovacího" věku, taky trošičku poukazuje na to, jak jsou tyhle pseudoargumenty o zájmech dítěte zastaralé...)
07. 08. 2017 v 23:17Off-line vojtas9  (18/-/-)
Já se ptal kdo tam jde, ne na nějaké vaše názory nebo co to tu píšete
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 08. 2017 v 23:19Off-line i8051  (48/184/97)
Vojtechu .. dle tve posledni reakce budes presne ta buzna, kterou nazory ostatnich nezajimaji a je zaslepen prave tou buzni falesnou hrdosti a nutnosti tam exhibovat za kazdou cenu .. tak o tobe se prave vyse pise :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 08. 2017 v 23:20Off-line colombo  (98/192/90)
:- :- :- To je ale k nasrání ... :-) Když si někdo dovolí napsat svůj názor, aniž by se na to někdo ptal. :-)
07. 08. 2017 v 23:30Off-line xdejf89  (98/-/-)
Akorát je mi líto mlaďáků, až jim to začne docházet, že tím nadšením jen kdysi potvrzovali roli užitečného blbce. Jakoby takovejhle mladej člověk neměl dost problémů sám se sebou...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 08. 2017 v 23:36Off-line i8051  (48/184/97)
Xdejf89 - me jich lito neni, kdyby premejsleli, vyhnuli by se tomu probuzeni :-)
08. 08. 2017 v 07:49Off-line xdejf89  (98/-/-)
Už i tady se mažou nepohodlný příspěvky? Sakra, ta svoboda nám ještě pořád moc nejde :-(. Možná už zase... Ale tak zkusím to ještě jednou.
Jen jsem chtěl říct, jak mile a nečekaně mě tohle vlákno překvapilo. Zaznělo tu totiž víceméně všechno, proč je celej ten syntetickej Pokryteckej Pride od začátku špatně. Neziskovčíkům v něm jde totiž o všechno, jen ne o LGBT, což snad naše komunita přeci jen poznala. Miliardy na levicovou propagandu šířenou přes nejrůznější minority se tak stále míjejí účinkem. Pro příště, LGBT aktivisti, respekt opravdu není tolerance. Dělat si na něj nárok jen proto, že jsem gej, je... infantilní, dětinsky naivní, hloupý přístup k získávání respektu. Stejně jako dřívější zkratka o jakési hrdosti, ani tahle se vám nepovedla a nenechává na pochybnostech, že hlavním smyslem celé té šaškárny je jen aktivizmus samotný. Asi takhle.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 08. 2017 v 07:58Off-line xdejf89  (98/-/-)
@I8051 - Já se bojím toho, že jsou směrovaný tak, že o spoustě věcech je vůbec nenapadne přemýšlet a berou to jako dogma a to je pak tězký po nich něco chtít, něco jim vyčítat... Je to celý hrozně nefér. C'est la vie...
08. 08. 2017 v 10:16Off-line Invictus  (19/-/-)
Pride je vzpomínka na Stonewallské nepokoje, které se odehrály 28 července. Proto je pride organizován na začátku srpna. Cílem každého pridu je ukázat na to, že i když jsme jiní, jsme vlastně všichni stejní. Proto jsou lidi v různých oblecích, proto tam potkáš lidi, kteří mají počmárané těla.
Nevšiml jsem si, že by pride vytvářel nového člověka, nevšiml jsem si, že by vtloukal klín mezi levičáky a konzervativce. To, že ho tam vidíš ty a pár jedinců je něco jiného.
"Ale nakonec tady dáváš nálepky jen ty." Neznámý autor
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 08. 2017 v 11:34Off-line MxP  (17/185/80)
Nechci nic řikat ale každej je jinej. Ale oni neukazujou že jsou jini ale že jsou divní.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 08. 2017 v 13:49Off-line MxP  (17/185/80)
Je to tak. Možná se snažej udělat něco dobrého, ale dělaj to uplně špatně. Takže z dobre myšlenky udělaj hrozne provedení které provokuje ostatní lidi, pohoršuje gaye a celkově ničí celou jejich myšlenku.
08. 08. 2017 v 14:57Off-line xdejf89  (98/-/-)
@Invictus - a to je právě to. Přesně tyhle sračky, který tu píšeš a tím tě vůbec nechci nijak urážet, ale jinak, než sračky se to nazvat fakt prostě nedá, jsou ty prázdný zbytečný slova, který nikoho neoslovujou, jen max. tak nasírají. Jak LGBT, tak i ostatní.

Ale konkrétně: "Cílem každého pridu je ukázat na to, že i když jsme jiní, jsme vlastně všichni stejní."

Cílem? Na co mít takový cíl, když společnost se za tak neuvěřitelně krátkou dobu stihla přeorientovat a LGBT lidi dnes bere jako sobě rovné, pokud ti jen trochu fungují normálně, přirozeně? Ta situace je přeci nesrovnatelná s dobou před dvaceti lety a ignorovat to a vymýšlet další a další nátlakové akce a nebo si dokonce uzákoňovat pojmy jako zločin z nenávisti kvůli orientaci apod. mi přijde hodně za čarou - zbytečné, nefér a provokující, nic neřešící.

Ukázat? Jak, čím, v čem konkrétně spočívá ten akt, který nějaký takový cíl naplňuje? V tom, že půlka lidí v průvodu jsou bezpohlavní aktivisté a v druhé půlce (dejme tomu LGBT) je třetina ze zahraničí, aby bylo aktérů víc a ti všichni vytvářejí obraz komunity, která se tváří, že nechce mít s domněle homofobní společností nic společného?

Stejní? Tak jsme stejní, nebo ne? Proč se pořád tedy vylučujeme a chceme pořád něco extra? Má se tedy začít potřebu i ten heterosexuál nějak zviditelňovat, pořádat prajdy, uzákoňovat další znění zločinu z nenávisti kvůli heteráctví, společný WC se zvířátkama a ještě v islámských zemích, aby to bylo vyrovnané? Co člověk zahrádkář, fyzik, cyklista? Kdo teda pak tady rozděluje tu společnost? Nejsme to vlastně my resp. LGBT aktivisti?

"Proto jsou lidi v různých oblecích, proto tam potkáš lidi, kteří mají počmárané těla." Jak proto? Kde je ta příčina, kde je ten důsledek, úplně mi uniká ta podstata sdělení. Nicméně když už jsme u toho vzezření. Je to hodně subjektivní dojem, je to o vkusu a každý považujeme za normu něco jiného. Rád si svojí normu obhájím bez uzardění, pohledů stranou apod. Jo, je to relativní. A asi si ji stejně tak obhájí i ti zjevové, kteří tak moc leží v žaludku ostatním. Vím, proč se v takové splečnosti nechci pohybovat a tudíž to nebudu obhajovat a tudíž budu mít jiný názor. A tudíž by mě dnešní kádrováci odsoudili.

"Nový člověk" O jeho obraze jsem psal výše, v podstatě je to jen terminus technicus. Takže ano, já jsem si právě všiml. Zvláštní, že ani na tom se neshodneme.

"Ale nakonec tady dáváš nálepky jen ty."
Nálepky, jedno z neustále trapně omílaných zaklínadel. Asi sis ještě nestihl uvědomit, že bez používání zobecnění, nálepek, by jsi ještě teď odříkával jména Čechů, akademiků, gejů, která jsi kdy použil, když jsi právě nálepkoval. Takže asi jsi nám spíš chtěl sdělit něco o hloupých nálepkách, zatímco ty tvoje by byly ty správné, slušné. Jinak příště pozor na ty konzervativce, je jich hodně (a ví proč to tak chtějí).

"pár jedinců" Když vylezeš z ulity na denní světlo, mezi lidi, bude to spíš jeden jedinec za druhým. Osobně například znám jen jediného geje, který by souznil s tebou. Takže opět, je to relativní, záleží kým se obklopuješ (a kým chceš být obklopen), zbytek je pod tvou rozlišovací schopnost, čemuž rozumím.

Hele, ale stejně mi to nedá. Že ten svůj příspěvek jsi jen opsal z nějakýho oficiálního prohlášení na webu PP?

Víc tolerance a pochopení pro názorovou diverzitu a bude nám všem líp i bez nálepek ;-).
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 08. 2017 v 15:03Off-line i8051  (48/184/97)
Xdejf89 - no .. lip bych to nenapsal :-) mas u me pivo :-)
08. 08. 2017 v 15:16Off-line slavec  (98/-/-)
Ctiletí věří, cetiletí už ví ;)
08. 08. 2017 v 15:53Off-line JohnnyG  (22/178/84)
Nechápu jak si někdo myslí že orientace je hlavně o sexu, ten může mýt s klukem i heterák. Je to hlavně o citech :-)
08. 08. 2017 v 17:00On-line BussterX  (98/130/150)
Na pride si pár organizátorů mastí ego, možná někdo i kapsu, a ta akce dělá víc škody než užitku tak jak je "prodaná" veřejnosti ... Pojmenujte to Letní duhový festival, vyhažte všechny transparenty o vynucené toleranci, respektu, právo na adopci a podobný sračky a udělejte z toho prostě letní festival tolerance, bez ohledu nato jestli je někdo gay, hetero nebo santa klaus
08. 08. 2017 v 17:26On-line musclehulibrk  (16/180/75)
Jak tady tak pročítám ty vaše moudra, tak je mi víc jasný, že je Prague Pride stále potřeba. Doufám, že tam přijde co nejvíc lidí a místní žlučovité buzerantky budou jen zelenat vztekem :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 08. 2017 v 17:31Off-line slavec  (98/-/-)
Musclehulibrk: o nás ani tak nejde jako spíš o ten vzkaz který se přes Pride posílá těm všem okolo kterých chtě nechtě je pořád většina a ač to zní jako sci fi Nikdy nevíš kdo vyhraje ve volbách :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 08. 2017 v 17:34Off-line slavec  (98/-/-)
Ps: zatím žlučovitě zelení vzteky jsou všichni ti příznivci jak mi tak přijde páč je to menšina i těch oficiálních 4 % to nasere :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 08. 2017 v 18:29On-line BussterX  (98/130/150)
Je příznačné, že se Pride líbí uživateli ktrerý se menuje Hulibrk... to ledacos vypovídá o té akci :D:D
08. 08. 2017 v 21:42Off-line misanek007  (20/-/-)
Mocinqy se tam tesim, BUDU V ČELE PRUVODU
08. 08. 2017 v 21:49Off-line slavec  (98/-/-)
Misanek: staniž se :D
08. 08. 2017 v 21:59Off-line Lukino_Luk  (31/180/74)
Nechápu jednu věc. Když má být ten průvod pochodem za toleranci, proč se pořádá jen v těch největších městech (Praha Brno), kde je té tolerance poměrně dost? Proč s ním nejdou do nějakého maloměsta, kde je zpravidla plno homofobních vidláků a buranů? Asi proto, že v takových městech by se ti exhibouši nemohli nakroucat před heterákama držících v rukou foťáky, protože v maloměstě by ti heteráci nedrželi v rukou foťáky, nýbrž hole a lopaty. :-P
08. 08. 2017 v 22:47On-line BussterX  (98/130/150)
Všichni vidláci už dávno odešli bydlet a pracovat do prahy, ergo praha je město vidláků.... naopak na venkov se odstěhovali bohatí velkoměšťáci z phy a brna kteří už mají nahrabáno dost penízků... ergo venkov se stal výspou tolerance a vzdělání a prosperity a velkoměsta jsou vesnickou žumpou :P
08. 08. 2017 v 23:01Off-line Lukino_Luk  (31/180/74)
Ano, to je pravda, teď jsem byl utřen, že nemám slov. :-P

Pak ale tedy nechápu, proč se o Praze mluví jako o městu tolerance, když tam bydlí netolerantní vidláci z vesnic. :-o
08. 08. 2017 v 23:09Off-line i8051  (48/184/97)
Tak musclehulibrk ten festival potrebuje, jak sam uvadi, tesi se na nej :-)
----------------
musclehulibrk (95/130/40)
Já jdu až v sobotu. Hádám, že na letný budou zase pěkný orgie
09. 08. 2017 v 00:12On-line BussterX  (98/130/150)
Ano ano, na letné budou zajisté pěkné orgie boje za toleranci a práva na bazerantskou adopci :D:D
09. 08. 2017 v 07:40Off-line poklad  (27/176/68)
Lukino, nemáš pravdu. Dřív než vůbec začla Prague pride, byly v ČR pochody v menších městech jako KV nebo Tábor. V minulých letech byl i v Olomouci (kde vinou neschopných organizátorů skončil víceméně fiaskem) a letos má být v Plzni.

A samozřejmě takové akce má smysl pořádat jen tam, kde na ně přijde dost lidí.... Tj velká města...
09. 08. 2017 v 10:50Off-line xdejf89  (98/-/-)
Jj, dříve byly pochody skutečných lidí LGBT za LGBT věc a nic jiného. Pořádali to, pokud vím Brňáci, motající se kolem Mezipater. To byly legitmní pochody za opravdovou věc, bez přívlastků, bez exhibice. Pak se do toho vložili aktivisti pod hlavičkou LGBT, táhnoucí celým světem a od tý doby to je jen kontraproduktivní, vyumělkovaná exhibice. Pro mě je nadále svátkem LGBT období Mezipater. Odkaz na Stonewallské nepokoje, jak tu taky zaznělo, neberu, stejně jako Valentina. Naše historie, vývoj a mezníky jsou v tomhle naprosto odlišné.
09. 08. 2017 v 12:14Off-line colombo  (98/192/90)
Kolem Pride je tady naprosto stejný humbuk rok co rok jako přes kopírák. Pride se nezměnil ani tady nikdo nic nového nenapsal.
09. 08. 2017 v 15:16On-line BussterX  (98/130/150)
Xdejf89 jo... první ročník byl v brně a bylo tam víc policajtů a křesťanskejch vrhačů kamenů (měli sebou i svoje křes´tanský dětičky) než gayů a leseb... je to už fakt dávno... gayů a leseb tam bylo okolo stovky asi :D a nikdo na tom nevydělával...a pak ucítili příležitost koumáci z prahy když už se změnila nálada ve společnosti :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload